Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, John Terry said:

 

@srlepajce A sto trener cuti ako je vec tako. I zasto postoji razlika u stavu trenera i Shabaza?

 

Ne sumnjam da je Covic ovo sam uradio, ali zasto mu trener cuva ledja?

Zato što je podguzna muva. Odavno sam to rekao. Samo hvala, hvala, hvala predsedniku i mendzmentu. Svi treneri kada se saberu do sada se nisu ovoliko puta zahvalili kao ovaj za 2 meseca. A da ne pričam o tome što se zahvaljuje a ima najnakaradniji roster u poslednjih 10 godina. I što nije odmah tražio pojačanja nego sad kad je već kasno kao predsednik i menadzment traže a on im se zahvaljuje na tome. Kome se bre ti zahvaljuješ? To im je posao ne čine oni tebi uslugu nego pokušavaju svoje dupe da sačuvaju. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja imam neku fiks viziju u glavi, da bi se Dalibor mogao iskoristiti, i ja bih ga koristio pre mrtvog Simona, a bogami i ove les verzije davidovca, ali verovatno da to i nema neko utemeljenje, valjda bi Dusko i Janis videli nesto slicno.

 

i da, takodje sam tim Pangos, osim ako nemam pravo da mastam o nekom ultra dobrom resenju tipa Evans, sto mislim da su budalastine

 

Ne tripujem se ja na neku veliku karijeru Dalibora Ilića. Ali kao neki 5 igrač rotacije na 4/5 pri dobroj selekciji 2 centra i dva krilna centra, on je bolje rešenje od Davidovca. Na skoku je bolji, atletski je mnogo bolji, sto se tiče borbenosti je tri klase iznad. Šut mu je slabiji, ali kao neko ko je još uvek mlad, može se formulisati u nekog hastlera, energy kinga i tako nešto.

 

Meni ni u jednoj varijanti nije jasan povratak Davidovca, osim u varijanti da su se oni talili, Čović i on.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja imam neku fiks viziju u glavi, da bi se Dalibor mogao iskoristiti, i ja bih ga koristio pre mrtvog Simona, a bogami i ove les verzije davidovca, ali verovatno da to i nema neko utemeljenje, valjda bi Dusko i Janis videli nesto slicno.

 

i da, takodje sam tim Pangos, osim ako nemam pravo da mastam o nekom ultra dobrom resenju tipa Evans, sto mislim da su budalastine

Mislim da tu nije toliko do vizije koliko do ugovorno-menadzerskog nametanja da Simonovic ima svoju minutazu.

Videlo se da Dusko ima neku ideju sa Ilicem i ovaj mu je igrao i prosle i na startu ove sezone, makar na pripremama.

Isto tako videlo se da je Simonovic cementiran na poziciji 4, pa se cak tokom prijateljskih pokusavalo sa nekim nakaradnim petorkama gde je Ilic 3, a gde se Daca opet bolje snasao nego li Simonovic kao cetvorka.

 

Buduci da je mast otisla u propast i da je to cak i Covic ukapirao, nadam se da ce sada uci u onaj mod iz Radonjine ere, kad se povuce iza trenera i da mu odresene ruke do kraja sezone,

pa  uspeo ovaj ili ne, na leto krece novi talas dilova i nametanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

@Nenadd Misliš da je Simonovićev menadžer insistirao da ovaj igra na četvorci?

 

Jes' da nisi mene pitao ali ja imam neki utisak da jeste, tipa da se prepise Petrusev scenario, samo sto ne ide, mislim ne bas insistirao nego provukao Dr Coksu takvu varijantu.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

@Nenadd Misliš da je Simonovićev menadžer insistirao da ovaj igra na četvorci?

Mislim da je insistirao da ima minute u EL nevezano za poziciju, da se ne ponovi scenario Petrusev-Efes.

 

Isto mislim da je Covic poucen iskustvom iz prosle godine to prihvatio jer je u njegovoj glavi potpuno logicno da Simonovic kod Duska odigra isto sto i Petrusev.

Nema veze sto je Crnogorac duplo manje talentovan, mobilan i inteligentan, domaci je igrac i Dusko je tu da odradi magiju.

Na sve to je Simonovic kasnio na pripreme zbog obaveza na SP, dakle bukvalno recept za katastrofu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo zamazivanje očiju. 

I opet će ostati tajna šta se izdešavalo u svlačionici pre utakmice između Teodosića i Nejpira. Zašto je Nedović izgledao tako kako je izgledao. 

 

Sferopulos veliko ime u Evropskoj košarci ali i veliki lažov. Sve što je rekao je velika laž. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Ne tripujem se ja na neku veliku karijeru Dalibora Ilića. Ali kao neki 5 igrač rotacije na 4/5 pri dobroj selekciji 2 centra i dva krilna centra, on je bolje rešenje od Davidovca. Na skoku je bolji, atletski je mnogo bolji, sto se tiče borbenosti je tri klase iznad. Šut mu je slabiji, ali kao neko ko je još uvek mlad, može se formulisati u nekog hastlera, energy kinga i tako nešto.

 

Meni ni u jednoj varijanti nije jasan povratak Davidovca, osim u varijanti da su se oni talili, Čović i on.

Ne moramo da preterujemo, Dalibor Ilic je Krka/Igokea nivo igrac.

On je bar za klasu losiji igrac cak i od ove odron verzije Davidovca, a ugovor u Cska i drugu petorku viceprvaka sveta moze samo da sanja.

Jedino sto je na njegovoj strani je bolje telo i manji ugovor. Moze eventualno umesto Simona koji je ionako cist visak.

Link to comment
Share on other sites

Ja uopšte ne mislim da je Petrušev duplo talentovaniji,čak mislim da je Simonović veći talenat, BIO, pre odlaska u NBA, i da su ga tamo poprilično natovili, i da on više ne može da igra ništa sem petice.

 

A to sam mislio i pre početka sezone, gledajući klipove iz G lige. A to očito niko od onih koji su zaduženi za struku nije primetio.

 

Meni sad nešto drugo pada na pamet. Ako je to tačno što si ti napisao, a imamo i Davidovca, i sad Luku na poz 4, mi možemo komotno da se oprostimo od dovođenja nekog na 4. Osim, ako se ne dozovu pameti, pa naprave neku preraspodelu pozicija odlaskom Tobija.

 

Koliko smo do sad registrovali igrača za Evroligu, i ima li limita?

Link to comment
Share on other sites

Petrušev može sve što i Simonović, dok Simonović neke stvari koje Petrušev radi može samo da sanja.

 

Meni sa strane (postoji neki insajd info možda i na nivou trača) deluje da je Teodosić taj koji vedri i oblači po svlačionici, dok mu je Nedović glavni ađutant. Ime mu daje legitimitet za tako nešto, a i njegove dobre individualne igre. Sumnjam ipak da je to neki recept za uspeh.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Ja uopšte ne mislim da je Petrušev duplo talentovaniji,čak mislim da je Simonović veći talenat, BIO, pre odlaska u NBA, i da su ga tamo poprilično natovili, i da on više ne može da igra ništa sem petice.

 

A to sam mislio i pre početka sezone, gledajući klipove iz G lige. A to očito niko od onih koji su zaduženi za struku nije primetio.

 

Meni sad nešto drugo pada na pamet. Ako je to tačno što si ti napisao, a imamo i Davidovca, i sad Luku na poz 4, mi možemo komotno da se oprostimo od dovođenja nekog na 4. Osim, ako se ne dozovu pameti, pa naprave neku preraspodelu pozicija odlaskom Tobija.

 

Koliko smo do sad registrovali igrača za Evroligu, i ima li limita?

Filip, sem sto je agilniji, moze nesto da uradi ledjima, a pre svega je opasan kada napada licem ka kosu jer ima taj osecaj da nabaci loptu na tablu.

Nema spora da je inteligentniji, to se vidi po nacinu kako jedan i drugi pokusavaju da iznude i naprave faul, ako nista drugo.

 

Slazem se da su Simonovica znacajno usporili u SAD, sto samo po sebi nije problem jer u danasnjoj kosarci on svejedno ne bi trebalo da se nalazi na 4.

Dusko je tu izuzetak od pravila jer igra kosarku s kraja devedesetih i minimalno je modernizuje u pogledu uloge unutrasnjih igraca.

A i zasto bi, evo najsvezijeg primera u Baskoniji da to i dalje radi posao.

Odlaskom Duska otisla je i minimalna sansa da vidimo nesto od Simonovica na toj poziciji i nadam se da je to jasno Misku i Covicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Petrušev može sve što i Simonović, dok Simonović neke stvari koje Petrušev radi može samo da sanja.

 

Meni sa strane (postoji neki insajd info možda i na nivou trača) deluje da je Teodosić taj koji vedri i oblači po svlačionici, dok mu je Nedović glavni ađutant. Ime mu daje legitimitet za tako nešto, a i njegove dobre individualne igre. Sumnjam ipak da je to neki recept za uspeh.

Stvarno mislim da nam ovi tracevi nisu potrebni u ovom trenutku. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nenadd said:

Filip, sem sto je agilniji, moze nesto da uradi ledjima, a pre svega je opasan kada napada licem ka kosu jer ima taj osecaj da nabaci loptu na tablu.

 

Sad da. U Megi su bili otprilike isto agilni. Simonović je u međuvremenu profilisan isključivo u centra. A ovi naši kao da su Simonovića doveli iz Mege a ne iz Čikaga. To više nije odavno isti igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

To se ne zove preterivanje već iskazivanje stava, sa kojim se ti očito ne slažeš i to je ok. Ja mislim da je Dalibor daleko veći asset od Davidovca.

Ok, posteno.

Ne vidim samo kako neko moze biti daleko veci asset od bilo koga sa 2 poena i 2 skoka, kojeg redovno spustaju sa obruca, koji ne moze nista da pogodi i gde deluje kao amater, a za koje su recimo 18 poena Armaniju ili 12 Barseloni misaona imenica. 

Davidovac je isto ocajan ove godine, verovatno i dil sa upravom, ali je izmislio kosarku za Ilica.

Petrusev ima nivo talenta i igara koje Simonovic moze samo da sanja, igre u Megi nisu reper za bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

Laso commented on Freddie Gillespie, who signed with Crvena Zvezda.

“I’m happy for him. It was tough to find a place for him in the rotation because we have a lot of players in his position. Crvena Zvezda appeared, and he left. I have nothing but praise for him. However, we have a deep rotation under the basket, and we thought it was best for Gillespie to leave.

I wish him luck and that he plays well, except when he plays against us. We have a clause in the contract that he can’t play against us. Just kidding, he’s a great guy, and we wish him all the best. It was tough because he deserves more time on the court, and I think we found a great solution for everyone,” said Laso.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...