Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, nunilo said:

 

Bata Covke se oslobadja dalje obaveze placanja Sabazza, tacnije manekeni preuzimaju ugovor, ako mislis da mi imamo obezdjene pare unapred za projektovane troskove tekuce godine, joks.

Pare stizu u transama, gotovo sam siguran da ce Doktor Robotike ici na smanjenje troskova u nastavku sezone, change Tobby - Gillespie jasno govori u prilog tome, a suska se vec nedelju dana i o Vanilici sto je jos jedna potvrda za moje razmisljanje.

Krpe se rupe za sto manje para jer je jasno da je el sezona za nas gotova.

 

to je jedna teorija koju si čuo, nije obavezno činjenica.

 

svakako nema veze sa zamenom napier - pangos, gde je pangos duplo jeftiniji ili makar skoro duplo, tako da bi svakako imali uštedu, ako se držimo ponuđene teorije.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Kako ljudi zakljuce da je Sferopulos blag, ja stvarno ne mogu da pojmim, evo ne znam... znaci svoj neki potpuno iracionalni nicim dokazani utisak predstave kao cinjenicno stanje.
 
Aman bre, pa taj Obradovic, on mnogo gore izgleda nego sto jeste, jer se zajapuri. Ako ste ikada mogli da cujete njegova obracanja igracima kada ih savetuje, to uopst nije neki djavo, pre ce biti da im se obraca kao neka helikopter keva nego li autoritet. A trener ima samo odredjeni asortiman mogucnosti u odnosu prema igracu, pa ne moze ih on sad samarati na klupi da bi neko iz 17. reda tribine zakljucio kako je ovaj "cvrsta ruka".
 
Odmorite bre malo od tih ad hoc zakljucaka koje tumacite kao bozju istinu.
Pa ne znam šta da mislim...
Mora i Sfero da pokaže neku reakciju.
Gubiš pred 15000 svojih navijača i ne napraviš niti jedan faul u zadnjoj 1/4. Pa progrizao bih parket, napravi nešto, tehničku, zovi tajm aut reci hoću narednih 5 odbrana, 5 faulova ali neću da šutnu trojku, jebi im majku, nešto, Spahija, Duda, fuck you Gigi Datome, udavi nekog kao Dule, nešto...
Pa onda po pitanju Simonovića, ok je dati šansu igraču ali je li mora ovo brukanje protiv Reala jbt.
Ima i taj Studentski centar pa kad zaradi ok, ovo mrtvo more i blanko igranje po EL je frustracija, znamo ko je menadžer ali mnogo je kume..
Mora neka reakcija.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kapiram da nije napier prvi veliki igrač sa takvim problemom ali sam siguran da je messina prvi trener sa takvom izjavom.

tako da, ne čini on nama nikakvu uslugu osim ukoliko dobijemo pangosa i možda nešto pride, dal u pf igraču ili valuti

Ne čini nam nikakvu uslugu, ali dobro je znati neke stvari.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

to je jedna teorija koju si čuo, nije obavezno činjenica.

 

svakako nema veze sa zamenom napier - pangos, gde je pangos duplo jeftiniji ili makar skoro duplo, tako da bi svakako imali uštedu, ako se držimo ponuđene teorije.


Pengos ima dva miliona u Milanu po sezoni. Ne znam da li ce zbog stanja u kom je, povrede i forme da igra negde za manje u nastavku sezonu, ali ugovor mu je dva miliona dolara godisnje. 

Link to comment
Share on other sites

Pengos je kao nacrtan da zameni Nejpira u kancerogenoj ulozi velikog imena koje pravi vise stete nego koristi. Ispovredjivani patuljak u slobodnom padu koji ce da nas izmuze i propusti bar trecinu utakmica.

 

Smit je imao dobru sezonu u Albi, nije operisan od odbrane, zdrav, prav, mladji i jeftiniji, pre bih sa njim pokusao. Ali uopste ne sumnjam ga merkaju komsije, dok se Coki rasirenih ruku sprema da udomi verovatno jedinog igraca u El koji je u vecem rasulu od Sabaza.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fedor said:


Pengos ima dva miliona u Milanu po sezoni. Ne znam da li ce zbog stanja u kom je, povrede i forme da igra negde za manje u nastavku sezonu, ali ugovor mu je dva miliona dolara godisnje. 

 

eto onda taman glava za glavu a mi ćemo da se snađemo za PFa

Just now, СтелаРоса said:

Vidi Bagzija jebem ti zivot

 

vidi fakua kako je mali

 

giphy.gif?cid=ecf05e47z38b4n7cwi7fl5oo6f

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pacino said:

Citam uinijev post, citam tvoj i pokusavam da skontam kakve veze ima jedno sa drugim. 
 

U stvari je vrlo jednostavno.

Selekcija se ne pravi tako što počneš od neupotrebljivh igrača, onda dovedeš par kvalitetnih i skupih igrača bez procene koliko su kompatilbilni i međusobno i sa domaćom osnovom i kad se ispostavi da je to nakaradan tim onda će da budu krivi ti igrači, pa će frustracije da se leče na njima, jer ne igraju onako kako je Čović (a i navijači sa njim) zamislili da ne kažem ismaštali).

Edited by TB Told
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako god, ova sezona je izgubljena. Možda se neke stvari još prolongiraju pobjedom nad Makabijem, ali de fakto smo završili priču oko plej ofa. Ekipa stara, troma, nezainteresovana. Sama faca onog Litvanca, mnogo govori. Lik kao da je došao na sahranu a ne utakmicu pred 19 000 ljudi. Ali ako je neko navikao na ovakve sezone u košarci, to smo mi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Vidi Bagzija jebem ti zivot

Čime se ovi teletabisi u klubu bave. Sve ovo je dokaz kakvi amateri vode ovaj sveti klub. Ali sve dok imaju podršku ogromne većine navijača, koji dolaze i plaćaju basnoslovno skupe sezonske, likovi će biti još bahatiji, amaterskiji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

to je jedna teorija koju si čuo, nije obavezno činjenica.

 

svakako nema veze sa zamenom napier - pangos, gde je pangos duplo jeftiniji ili makar skoro duplo, tako da bi svakako imali uštedu, ako se držimo ponuđene teorije.

 

Mi samo i mozemo da teoretisemo jer ugovori sportista su cuvaniji od drzavnih ugovora u Srbiji.

Jedini nacin je da usporedjujemo citajuci strane informacije koje su takodje vrlo diskutabilne i da probamo da donosimo zakljucke.

Pangos je 2022. potpisao za Armani tek nesto jedva ispod 2 miliona (ako mi je ostala ta informacija u glavi), verujem da mu je cena pala ali nemam dilemu da je i dalje prilicno skup igrac a kakva mu je trenutna forma a ne bas ni trenutna nego vec duzi vremenski period i jos igrac koji je sklon izostajanju msm da se jednostavno ne ispati.

Sad evo stvarno ne znam sta kosta a tu ne mislim na pare, sezona je cao, dati Topicu ulogu gde ce dete da igra evro ligu sa znacajnom ulogom, pustiti ga, dati mu odresene ruke ... bukvalno nista ne gubimo.

Koje su nam kocnice za to? Aba liga? nadamo se da imamo sanse da osvojimo? sta ...?

Stvarno ne vidim da bi on bio losiji od Yaga ako Milenko uopste bude hteo da prica na tu temu ali mozda nismo ni zasluzili da igra kod nas, znaci imamo igraca talenta ispred nosa ali bi da uzmemo Pangosa u raspaloj sezoni i da ga platimo bog zna koliko.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Dusko said:

A sto bih mu zvizdao? Time da izbacim frustracije zato sto je bio uzasan kod nas? Daleko mu lepa kuca i neka se povrati kao kosarkas.

On je sa nama zavrsio i to je to. Ne treba nam to. Ti mu zvizdi to je tvoje pravo kao sto je moje pravo sto mu necu zvizdati ali niti cu mu aplaudirati.

Šabaz do sada nije bio problematičan, a kao što vidimo Armani želi da ga vrati, tako da koji god da je uzrok njegovog stanja teško da nema veze i sa nama, jer kao što si napisao kod nas su redovne "krave muzare". Teško da postoji još neki klub u Evroligi gde se zviždi igračima posle 20 dana od početka sezone. Za razliku od nekih njemu Zvezda nije jedina opcija za igranje EL.

 

Evo i sada se priča svela na to da je on maltene glavni krivac za sve, a sve i da je on igrao kako se očekuje ovo bi i dalje bio nakaradan tim.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sector said:

Ali brat Tobiška, kakva rola juče. Za par minuta jedno 20 koševa direktno njemu u čelo. 

 

Možda i najgori centar kog smo imali. 

Tavares 4, onda ide izmena i Poarje 10 za manje od 5 minuta ukupno.

 

pre toga mislim da se Tavares nije upisao

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Don Dusko said:

A sto bih mu zvizdao? Time da izbacim frustracije zato sto je bio uzasan kod nas? Daleko mu lepa kuca i neka se povrati kao kosarkas.

On je sa nama zavrsio i to je to. Ne treba nam to. Ti mu zvizdi to je tvoje pravo kao sto je moje pravo sto mu necu zvizdati ali niti cu mu aplaudirati.

Onda ima bas mnogo frustriranih Cigana. 

Sport je emocija. Odredjujes se prema tome kako se on ponasao. Djenki ovacije, ovom Sabazu zvizduci. Sasvim normalno. Naravno, svacije je pravo da Djenki ne aplaudira, kao i da Sabazu ne zvizdi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DrMV said:

Dr Branimir Nestorović je jedan od najstručnijih pedijatara-pulmologa na svetu. Bez uvrede druže, izlečio je više dece nego što si ti (možda) video u životu. Tako da bi (vrv) i tebe izlečio od "prehlade".

O političaru i "političkoj priči za široke narodne mase" Branimira Nestorovića, ne bi se izjašnjavao i ulazio u dublju raspravu, ali dr Nestorović je veliko ime svetske medicine, bez dvojbe.

 

Nestorović očima jednog pacijenta.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sector said:

Ali brat Tobiška, kakva rola juče. Za par minuta jedno 20 koševa direktno njemu u čelo. 

 

Možda i najgori centar kog smo imali. 


Al onda izlazi iz igre i kamera ga snima, a on kao klima glavom u fazonu: “sve je ok, drzim stvari pod kontrolom”.

  • Like 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...