Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Meni bre žao nas, žao što smo platili debele pare da gledamo cirkus na i oko terena. 

Razum kaze da nije vredno nerviranja, ima vaznijih stvari od KKCZ, ali glava nece da slusa...

Ja sam u cetvrtak u Pioniru, jedino ako razum ovaj put pobedi.

 

p.s. Kakve veze Bagzi ima sa kosarkom? Verovatno nikakve, rezultat to i govori, jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djurava said:

Nije Limar nago Zeljko i Savic, Limar je toliko pametan ili mu je receno da se ne mesa

Pa sto to nasoj budali niko ne kaze. Limar je! Limar je rekao ja ne znam, ali cu doneti pare, vi znate, radite kako treba ja cu samo da ranim kucice!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I sledece godine opet da krenes ispocetka sa ljudima koji znaju. Da imas neogranicen budzet, promenis ceo tim, to je proces. Od tri, cetiri sezone. To svi znaju samo doktor kosarke ne zna. Njima dva glavna nosioca igraju trecu sezonu i nemaju 34 godine nego su u piku forme, bas sad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Mi jadni nemamo para nikad,zato Davidovac na parketu nemo posmatra za skoro milion evra.

Procena je da nije vredeo novaca koje je dobio tamo. Da je zavrsio kod nas, verovatno bi ga oterali posle par meseci. Oni su ga istpeli, i on nije uopste tema niti je bitan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Pa sto to nasoj budali niko ne kaze. Limar je! Limar je rekao ja ne znam, ali cu doneti pare, vi znate, radite kako treba ja cu samo da ranim kucice!

Nasa budala ima dugacak staz u vlasti i verovatnu debelu fasciklu i bolesnu sujetu. Limar sa parama u KKP ima veze otprilike kao ti i ja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Nije Limar nago Zeljko i Savic, Limar je toliko pametan ili mu je receno da se ne mesa

U tome je i kvaka, zato ga je i nadigrao Ostoja koji je ocito cak i za kosarku pametniji od coravog udbasa. 
Pustio je strucne ljude da rade posao bez da im se mesa u kosarkaske stvari a nije doveo debila bagzija kome je cak i mrsko da uvek nosi odelo i dozeta koji ne zna gde je levo da sluze kao ikebane dok se on za sve pita.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nate said:

Pa sto to nasoj budali niko ne kaze. Limar je! Limar je rekao ja ne znam, ali cu doneti pare, vi znate, radite kako treba ja cu samo da ranim kucice!

Čekaj zar ti stvarno misliš da on kao 50godisnji radnik u kosarci,neko ko je stavio krov na arenu i osvojio sve one silne medalje sa reprezentacijom treba da sluša tamo nekog Milana Kalinića,Bagzija Dozeta itd kako se radi u košarci?

 

Ko da mu kaže? Saradnici su mu imali kontakt sa kosarkom jedino na klupi Partizana i u pelticima FMPea.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, djurava said:

Da budemo posteni, pre pocetka sezone kao najveci problemi su navodjeni Teo, Mitar, Deda i  Bolonboj. Trojica od njih su nam nojbolji u dosadasnjem delu sezone

Slažem se... Tako je bilo, al pričalo se i o sistemskoj mani ekipe, jer nije riječ uošte o pojedincima... Jasno je od početka da tim ne može igrati pristojnu, ne dobru, nego iole pristojnu odbranu... I mi smo mnoge (egal) utakmice gubili upravo zbog toga.. Ljudi su danima tupili da nam fali čista 4ka, da je Nedović ovakav kakav je (a takav je oduvjek) sa 2 dobre, 2 loše i tako u krug, nije dovoljan na 2ci kao skorer... Dok su se isprobale sve opcije na 4 (od kojih ne zna čovjek koja je jezivija) propa sezona... Teo, Mitrović i Bolomboj su naši najbolji igrači sticajem okolnosti i zato smo 14,15 zato što su nam oni najbolji igrači... Oni su najbolji zato što jedini imaju karakter, energiju, ali i skil  da se izdignu iz sistemskog sivila... Svaka ekipa, pa i Detroit sa 24 vezana poraza, pa i Alba, ima najbolje igrače i oni "liče na košarkaše", a ostatak je "Bože sakloni"... Poenta je da ako praviš roster koji je koncepcijski smišljen dobro i stabilno, bez KRATERA kao u našem slučaju, veća je šansa da će se 10 novih igrača uklopiti bolje,neka bude i 6,7/10 da valja onda i eventualna doselekcija može pomoći mnogo i okrenuti sezonu...jer onda je dovoljno da zamjeniš "pozicija za poziciju " dva igrača i da imaš osjetno bolje stanje... A mi smo u decembru u situaciji da mjenjamo igrače koji se nisu uklopili , i tražimo tamo gdje fale još od septembra... 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Procena je da nije vredeo novaca koje je dobio tamo. Da je zavrsio kod nas, verovatno bi ga oterali posle par meseci. Oni su ga istpeli, i on nije uopste tema niti je bitan.

Još jedna fenomenalna procena,a sto se teranja tice dok god posedujes Srpski pasoš možeš da igraš kako ti se digne u svakom smislu te reči...

A mozes i da ne igras samo da bodeš ljudima oči na tribini time što si nesposoban i "kradeš" platu.

E sad da je Avram tamnoput i nema Srpski pasoš možda bi posle par zvizduka zaradio stomačni virus a onda i "sporazumni" raskid ugovora.Ovako sam poprilično siguran da bi se zadržao barem 2 sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Samo me zanima da li je istinita prica da smo mi prvi hteli Avramovica al nam je bio preskup?

Jeste. Doduše nuđenje Zvezdi i prelazak u Partizan nisu bili u istom prelaznom roku. Coach Ra je stopirao, a u sledećem roku je bilo dosta natezanja sa Partizanom ali je presudila podebljana ponuda i čačanska konekcija.

 

 

Inače ova sezona u EL polako ali sigurno ide ka košmaru gde na F4 idu Duškova Baskonija, Partizan, Ataman i Šabaz gde god da završi. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nekoime123 said:

Još jedna fenomenalna procena,a sto se teranja tice dok god posedujes Srpski pasoš možeš da igraš kako ti se digne u svakom smislu te reči...

A mozes i da ne igras samo da bodeš ljudima oči na tribini time što si nesposoban i "kradeš" platu.

E sad da je Avram tamnoput i nema Srpski pasoš možda bi posle par zvizduka zaradio stomačni virus a onda i "sporazumni" raskid ugovora.Ovako sam poprilično siguran da bi se zadržao barem 2 sezone.

 

 


Zato sto je bitno dal igrači znaju "Marš na Drinu" a ovo dal ubacuju loptu kroz obruč kome je to zaboga bitno.Ako ništa sa svojim muzičkim znanjem mogu da oforme hor pošto im košarka baš nešto i ne ide.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nekoime123 said:

Još jedna fenomenalna procena,a sto se teranja tice dok god posedujes Srpski pasoš možeš da igraš kako ti se digne u svakom smislu te reči...

A mozes i da ne igras samo da bodeš ljudima oči na tribini time što si nesposoban i "kradeš" platu.

E sad da je Avram tamnoput i nema Srpski pasoš možda bi posle par zvizduka zaradio stomačni virus a onda i "sporazumni" raskid ugovora.Ovako sam poprilično siguran da bi se zadržao barem 2 sezone.

 

 

Ako me pamcenje sluzi, Holins je biran pre Alekse i mislim da je u tom trenutku to bila dobra odluka Radonjica, sto se na kraju sezone i pokazalo. Oko Alena i Ilica, Alen je doveden iz NBA kao prvi centar tada, sto mu mi sigurno nismo mogli ponuditi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djurava said:

Ako me pamcenje sluzi, Holins je biran pre Alekse i mislim da je u tom trenutku to bila dobra odluka Radonjica, sto se na kraju sezone i pokazalo. Oko Alena i Ilica, Alen je doveden iz NBA kao prvi centar tada, sto mu mi sigurno nismo mogli ponuditi

Nismo jer inace smo sezonama unazad imali fenomenalan odabir igrača na poziciji 5 zato nam je najbolji centar vec 3 godine igrač koji u EK ekipi nije mogao da bude ni u prve dve opcije.Pritom da ne pominjem da je centar samo zato sto u modernoj košarci pozicija 4 zahteva sut izvan reketa.


Da ne pljujem previse Mitra jer je on jedna od retkih "svetlih" tački ove ekipe ako ova ekipa uopste takvih tački ima...zaustavio bih se ovde.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nekoime123 said:

Nismo jer inace smo sezonama unazad imali fenomenalan odabir igrača na poziciji 5 zato nam je najbolji centar vec 3 godine igrač koji u EK ekipi nije mogao da bude ni u prve dve opcije.Pritom da ne pominjem da je centar samo zato sto u modernoj košarci pozicija 4 zahteva sut izvan reketa.


Da ne pljujem previse Mitra jer je on jedna od retkih "svetlih" tački ove ekipe ako ova ekipa uopste takvih tački ima...zaustavio bih se ovde.

 

 

Sto se Holinsa tiče on je dobar deo te sezone bio žalostan,ne znam o kakvom pokazivanju na kraju sezone pričaš pošto smo krajem te sezone prodali sve utakmice i uprkos izbacivanju Ruskih ekipa iz EL ostali bez Top8.

1 minute ago, nekoime123 said:

Sto se Holinsa tiče on je dobar deo te sezone bio žalostan,ne znam o kakvom pokazivanju na kraju sezone pričaš pošto smo krajem te sezone prodali sve utakmice i uprkos izbacivanju Ruskih ekipa iz EL ostali bez Top8.

Mi ovde nadam se iskljucivo o Evroligi pričamo a ne o regionalnom takmičenju jer je visegodisnje merenje kurca sa ekipama poput ruiniranog Partizana i mutanta iz Podgorice u tom takmicenju i dovelo do svega ovoga,bega od realnosti i visegodisnjih neuspeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, paxxx said:

Jeste. Doduše nuđenje Zvezdi i prelazak u Partizan nisu bili u istom prelaznom roku. Coach Ra je stopirao, a u sledećem roku je bilo dosta natezanja sa Partizanom ali je presudila podebljana ponuda i čačanska konekcija.

 

Koliko se sećam, bilo je u istom prelaznom roku i nije coach Ra stopirao. 

Zvezda je dala ponudu, ali je Avramović bio rešen da se nikako ne vraća u Srbiju. Hteo je u Baskoniju kod Ivanovića i načelno prihvatio njihovu ponudu, koja je bila niža od Zvezdine.

Onda se pojavio Partizan sa znatno jačom ponudom i od Zvezdine i rastućim ugovorom 2+1. Uz takvu ponudu malo je pogurala i čačanska linija, rad sa Obradovićem i sl.

Izvor blizak igraču.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Howie Roseman said:

Ako će Nejpir u Milano, a Pangos bliži Žalgirisu, znači li to da će Evans kod nas?

Ili ode kod Šarunasa, a nama ostaje izbor između Kalatesa i Voltersa.

Kalates ostaje u Feneru do kraja sezone. Evans ostaje u Zalgirisu valjda. Oni imaju problem i sa drugim plejom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DejoLazaKalina said:

Samo me zanima da li je istinita prica da smo mi prvi hteli Avramovica al nam je bio preskup?

Da, ne drzi me za rec pamcenje me slabije sluzi ali mislim da je odbio nasu ponudu od 450k i prihvatio komsije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle nekog vremena sam odgledao celu vasu utakmicu. Energija u odbrani nula, Teodosic, Jago, Tobi, Simonovic, Nedovic premekani, svi u fazonu idemo na kradju, ako ne uspe pravimo faul, a ako to ne prodje jbg...

Lazic, Mitrovic, Hanga i Bolomboj  (neki iznenadjujuce) dobri na toj strani. Pogotovo Mitrovic koji je pojeo Tavaresa, a onda Tobi primi 6 poena za 25 sekundi od istog. 

Napad danas bas ocajan, par Teovih inspiracija i to je to.

Menjanje pola petorke je stvar koja nikad nikom nije uspela i ne znam sta se sad ocekuje jer ce ta nova ekipa da se uigra tamo kad sanse za prolazak dalje odu niz vetar. Takodje prica se ovde o parama, ja se nadam da ste vi svesni da je skoro pola sezone proslo i proci ce do januara kad su prelasci moguci da su svi ti ljudi koje terate vec uzeli tj uzece pola para od tih silnih ugovora. 

Silbovanje, sto vi kazete, nekog 11. januara je poprilicno glup potez bez obzira da li je neko zadovoljio ili nije jer ponavljam pola eurolige je proslo u cetvrtak, nisu tri utakmice pa da ima vremena za novi pocetak. Ono sto ja vama trebalo je trener koji ce Sabazu da da kljuceve ekipe i kaze ti si taj, jer decku treba samo samopouzdanje i liderska uloga, pa i Panter je mismec u odbrani cim se preuzme pa Obradovic ne kaze da je rupa nego trazi resenje za to.
Trener koji ce da ogranici Teodosica na 12-13 minuta koliko ima snage da pokaze magiju, bez ikakvih ispucavanja za tri jer u najboljim danima nije to umeo.
Trener koji ce da zabrani Nedovicu da sutira, jer decko izmesa pola Reala ulazom, a onda baca airball na otvorenom sutu, pa jos dva glupa promasaja i ni jedan ulaz, a to je jedina stvar koju ima, a da niko ne moze da brani, za razliku od suta gde je klasican ciglar.
Trener koji ce da siluje Bolomboja sa 35+ minuta jer decko ubija borbom i agresijom, koji ce da napravi dve tri akcije za Rokasa i Tobija za ono sto znaju, a to je sut i da istrpi promasaje, a ne da ih vadi posle prvog loseg suta.
Trener koji ce da nadje ulogu za Hangu na postu gde moze da unese u kos vecinu dvojki u el, bez suteva koje nikad nije pogadjao iako je danas bio dobar u tom.
Trener koji ce Simonovica, Jaga i Davidovca da otera u fmp jer su beskorisni. 

Ono sto je zalosno je sto ce taj mali Topic, koji ce napraviti bolju karijeru od Jaga, Tea i Sabaza, da bude lottery pick i otici ce preko okeana, bez da je ostavio pecat u svom klubu jer je neko procenio da ce Jago pokazati vise iako to bas nikom ko je pogledao tri kosarkaske utakmice nema smisla. Trebao je da bude rezerva Adamsu (Kampacu) prosle godine ,da se istrpe sve decije bolesti, da bude rezerva Sabazu ove godine i da mu se daju kljucevi ekipe sledece, ovako prijavice se za draft i sve prognoze kazu bice u pet, to automatski znaci dovidjenja evropa, a Jago ce ovde da prosipa "magiju" suteva sa osam metara koji ponekad umeju da udju za 500-600 hiljada. 

Kao navijac Partizana sam srecan sto sa ovolikim budzetom radite ovako glupe stvari, kao ljubitelj kosarke i neko ko ceni vecinu kosarkasa Zvezde ne mogu da verujem koliki je disbalans u idividualnom kvalitetu ekipe i rezultata koji ostvaruje jer selekcija jeste besmislena od starta, ali bez obzira na to sve ispod top 8 je tezak neuspeh za klub koji ima ovakve igrace u rosteru.  

Edited by fedor
  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...