Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, No name said:

 

Umesto da je domaća osnova Jovic,Kalina, nama su ovi gore pomenuti.

 

koliko sam razumeo onomad, oni nisu želeli u zvezdu a nemaju nikakve veze poziciono sa igračima koji te žuljaju, dok glavni igrači ekipe igraju ništa ili uglavnom ništa

 

meni je veći blam da giedraitis uzme tri šuta na tekmi koju gubimo 10-15 razlike, nego to što neko ne može bolje pamisliš da čašćava prisustvom

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jataganac said:

Ne mogu da se otmem utisku i da se ne prisetim kakvi su se hvalospevi pisali o Nejpiru... A bilo je toga i za Adamsa prosle godine. 

Videces za 2 nedelje u dresu Armanija zasto su bili hvalospevi 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Ne znam sta vas i iznenadjuje Sabaz

On je izvizdan na kojoj , trecoj-cetvrtoj utakmici?

 

Veceras Tobi

 

Najgora smo publika ali to ide uz sabanski klub

 

Netacno. Sabazu i Tobiju je bukvalno skandirano, iako to nicim nisu zasluzili. Bukvalno im je cela Arena skandirala ime, iako im je odnos prema igri bio 0. 

  • Like 39
Link to comment
Share on other sites

Jedan jedini krivac za ovu selekciju, za ovakvu sezonu je doktor robotike, miljenik svake vlasti, podguzna muva...I u svakoj normalnoj državi bi još večeras čitava uprava podnela ostavke...Ali, živimo gde živimo i krivi su igrači...U ovom frankenštajnu od ekipe jedino Teo, Mitrović i Bolomboj liče na košarkaše, Teo zbog klase, Mitrović zbog IQ-a i Boki na hustle...Ostalima očigledno treba uređeniji sistem i jasnije podeljene uloge...Nisu zaboravili da igraju košarku sigurno...

  • Like 18
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

Ne znam sta vas i iznenadjuje Sabaz

On je izvizdan na kojoj , trecoj-cetvrtoj utakmici?

 

Veceras Tobi

 

Najgora smo publika ali to ide uz sabanski klub

Iskreno, to su gluposti.

 

Navijaci Real Madrida kroz istoriju zvizde svojim fudbalerima kad god zasluze. I ne samo oni. Junajted, Arsenal ranije itd itd

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, duboko said:

Moze Nejpir da briljira u Armaniju, ali mi navijamo za Zvezdu. Ovde je (valjda) primao platu, a nije da se bas mnogo cimao.

Pizda jeste ispao los igrac nije

 

Nama klub smrdi na trulez i daleko se to oseca. Nijedan ozbiljan igrac vise nece zeleti da dodje ovde nevezano za ovo oko Shabazza. Ko bi normalan saradjivao sa roboticarem ?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Netacno. Sabazu i Tobiju je bukvalno skandirano, iako to nicim nisu zasluzili. Bukvalno im je cela Arena skandirala ime, iako im je odnos prema igri bio 0. 

Tačno je, Šabaz je prvi put dobio sporadične zvižduke protiv Monaka (druga domaća utakmica) i znatno veće protiv Bajerna (treća domaća utakmica). To su činenjice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Naravno da je doktor robotike debil broj 1, ali Shabaz i Tobi mogu da se nose u kuratz i da ne dodje niko, ne sluze bukvalno nicemu, kao dva fikusa koji primaju platu. Mrs iz kluba

Davidovac? Simonović?  Pa i Jago?

Šta tačno od plate koju prime zarade zapravo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...