Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Svaka cast Campazzu, ali ja sve ove godine nisam pratio ozbiljno Teodosica, ocigledno. Koliki uticaj taj covek ima na svoj tim, to Campazzo, i bilo koji drugi plej ili bek u evropi moze samo da sanja. Lik udje u igru, promeni ritam, tempo, i svi postanu 30% bolji igrac u trenutku. 

 

Znaci, jebes ti to, ja sam mislio da ljudi preteruju kad ga hvale. Jok, brate, sad mi je jos zalije sto nije dosao pre 3 godine.

  • Like 14
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

Svaka cast Campazzu, ali ja sve ove godine nisam pratio ozbiljno Teodosica, ocigledno. Koliki uticaj taj covek ima na svoj tim, to Campazzo, i bilo koji drugi plej ili bek u evropi moze samo da sanja. Lik udje u igru, promeni ritam, tempo, i svi postanu 30% bolji igrac u trenutku. 

 

Znaci, jebes ti to, ja sam mislio da ljudi preteruju kad ga hvale. Jok, brate, sad mi je jos zalije sto nije dosao pre 3 godine.

Bravo. Bice ovakvih komentara sve vise.

 

Problem je sto je Teo sam sebi najveci neprijatelj i to je nesto na sta sam ja jednostavno navikao. Njega moras kanalisati i koristiti one minute genijalnosti a cim krene brljati, klupa jer je u stanju da donese ili odnese u roku od minut ogromne stvari.

 

Facu ne moze ni da pridje Teu. On nikada sa prosjecnim do solidnim rosterom nista ne moze uraditi za razliku od Tea koji podize plafon svima i zato ce i Gillespie da uspije ovdje. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

Campazzo je zbog konstrukcije prošlogodišnjeg rostera i očajne Vildozine forme u finišu sezone morao da igra ne samo plejmejkera nego i scorera i šutera, što nije njegova uloga. I tu je doprinosio koliko je mogao. Svakako da nije ni on bio u životnoj formi ali je bio najmanji problem u ekipi, sećam se da je par poluvremena skoro sam igrao protiv KKP i bio bolji od njih. Fenomenalan igrač koji je pošteno odradio svoju gažu koliko je igrao, nit je sebi dao taj ugovor a još manje je sam sebe onemogućio da igra zbog administrativnih svinjarija.

 

Slažem se i za Vildozu da je većini navijača antipatičan, ležeran, iščupkanih obrva i ostalo ali tačno je da nas je jedno vreme uz Nedovića i Petruševa svojeručno činio kompetentnim u Evroligi. Dobar igrač ali nije najviša EL klasa jer je nestabilan.

Siguran sam da bi dobili onaj meč na gostovanju Partizanu kada smo vodili 18 razlike, da Kampaco nije dobio 5 licnih gresaka i izasao iz igre. Onda je usledio pad. Tada nije ni Nedovic igrao.

Opasan je Kampaco. Igrao je srcem ovde. Vidi se da se nije stedeo ni malo. Sto se mene tice posteno je odradio svoj ugovor ovde.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Svaka cast Campazzu, ali ja sve ove godine nisam pratio ozbiljno Teodosica, ocigledno. Koliki uticaj taj covek ima na svoj tim, to Campazzo, i bilo koji drugi plej ili bek u evropi moze samo da sanja. Lik udje u igru, promeni ritam, tempo, i svi postanu 30% bolji igrac u trenutku. 

 

Znaci, jebes ti to, ja sam mislio da ljudi preteruju kad ga hvale. Jok, brate, sad mi je jos zalije sto nije dosao pre 3 godine.


nikakva patkometrija, odmah da se ogradim.

 

ali mozda to govori o ostatku rostera nego li o samom teodosicu.

 

njegov uticaj na Virtus je bas los, a slozicrmo se da nije bio toliko neozbiljan trener, ekipa i liga.

 

anyway, vrhunski igrac bez dvojbe ali godine su problem…

 

meni licno, campazzo i on ne mogu u istu recenicu… mozda dok je bio mladji, sada nikako

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ScepanScekicSto said:


nikakva patkometrija, odmah da se ogradim.

 

ali mozda to govori o ostatku rostera nego li o samom teodosicu.

 

njegov uticaj na Virtus je bas los, a slozicrmo se da nije bio toliko neozbiljan trener, ekipa i liga.

 

anyway, vrhunski igrac bez dvojbe ali godine su problem…

 

meni licno, campazzo i on ne mogu u istu recenicu… mozda dok je bio mladji, sada nikako

 

Ne mislim da je patkometrija, to je tvoj stav, nista lose.

 

Po meni je Teodosic klasa za Kampaca i sad.

 

I ne slazem se da je do rostera. On svaki roster cini boljim, samo je pitanje koliko je taj roster u startu kvalitetan da iskoristi Miloseve asiste.

 

Ako ce Tobi da masi zicere a bekovi suteve, dzaba sve.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:


nikakva patkometrija, odmah da se ogradim.

 

ali mozda to govori o ostatku rostera nego li o samom teodosicu.

 

njegov uticaj na Virtus je bas los, a slozicrmo se da nije bio toliko neozbiljan trener, ekipa i liga.

 

anyway, vrhunski igrac bez dvojbe ali godine su problem…

 

meni licno, campazzo i on ne mogu u istu recenicu… mozda dok je bio mladji, sada nikako

Зар им Тео није донео Еврокуп? Како је то његов утицај на Виртус лош? Што је Марадона у Напољу, то је Тео у Болоњи, мало сам претерао, али такво неко поређење.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kampaco i Teo u istoj recenici...potpuno realno.

Teo i MARADONA u bilo kom poredjenju, skrnavljenje.

 

Ono sto je meni jako zanimljivo, i Teo i Kampaco su pokusali u NBA i ukapirali da su ipak za taj nivo kosarke suvi prosek.

U Evropi su na svome, ovde mogu da prave razliku, sto dovoljno govori o kvalitetu lige.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Kampaco i Teo u istoj recenici...potpuno realno.

Teo i MARADONA u bilo kom poredjenju, skrnavljenje.

 

Ono sto je meni jako zanimljivo, i Teo i Kampaco su pokusali u NBA i ukapirali da su ipak za taj nivo kosarke suvi prosek.

U Evropi su na svome, ovde mogu da prave razliku, sto dovoljno govori o kvalitetu lige.

 

 

Uvede coek Maradonu u pricu i osta ziv. Kakve veze Maradona ima sa njima dvojicom? Ima mali milion kosarkasa pa koristi tu analogiju

19 minutes ago, Bagzzi said:

U ovom trenutku su neuporedivi Teo i Fakundo, jer je Teov prajm odavno prosao. Ali u prajmu, bez dileme Teo...

Pa sto se tice karijere, Facu ne moze da cisti patike ni Llullu ni Cacu a ni Teu. Dobar igrac, jako drag ali brate mili likovi ga podigose na pijedestal sa najboljim plejevima ikada u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

 

Teo i MARADONA u bilo kom poredjenju, skrnavljenje.

 

siguran sam da nije lik mislio da poredi veličinu maradone i teodosića u nekom merno-objektivnom smislu, već banalno rečeno, neki potez koji ćeš prepričavati i za 30 godina, ukoliko si mu uživo prisustvovao. 

 

meni je, gledajući njega a onda puno kasnije npr mesija ili neki druge, ronalda iz portugala, neumesno porediti dijega sa njima, iako objektivno kapiram da su to fudbaleri istog nivoa

 

dijego na svetskom prvenstvu u italiji 1990e, kao burence piva da su obukli u dres i stavili mu kopačke, jedva se kotrlja postrance ali kada dobije loptu u pravom trenutku a kaniđa to isprati pravovremenim istrčavanjem iz ofsajd zamke, osetiš neku neverovatnu kontrolu celog terena, svega što je prisutno na tom stadionu i argentina stigne u finale

 

ali eto, taj neki vajb postoji i kod teodosića, toalna kontrola magijom

samo što posle uprska u finišu :lol_2:

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Interesuje me sta Gilespija sprecava da zaigra vec narednu u Beogradu protiv Makabija igrao je pre par dana za Bajern utakmicu? A koliko sam razumeo Janis reče da gotovo sigurno nece igrati ovu polovinu sezone u EL a da će ABA igrati vec od naredne?


"U Evroligi će moći da pomogne u drugom delu sezone. Što se tiče ABA lige, u zavnosnosti od treninga trebalo da bude spreman za sledeću utakmicu“

 

Drugi deo sezone pocinje valjda utakmicom protiv Asvela to je za 5 utakmica u EL ukljucujuci derbi od toga 4 utakmice su u Beogradu,mislim da bi nam znacilo da umesto Kuzmica i ostalih grejaca stolice zaigra pa makar 5min.

 

Nije mi jasno zasto je uopste dovodjen ako ce presedeti jedan od bitnijih delova sezone a imamo 651 centra.
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Interesuje me sta Gilespija sprecava da zaigra vec narednu u Beogradu protiv Makabija igrao je pre par dana za Bajern utakmicu? A koliko sam razumeo Janis reče da gotovo sigurno nece igrati ovu polovinu sezone u EL a da će ABA igrati vec od naredne?


"U Evroligi će moći da pomogne u drugom delu sezone. Što se tiče ABA lige, u zavnosnosti od treninga trebalo da bude spreman za sledeću utakmicu“

 

Drugi deo sezone pocinje valjda utakmicom protiv Asvela to je za 5 utakmica u EL ukljucujuci derbi od toga 4 utakmice su u Beogradu,mislim da bi nam znacilo da umesto Kuzmica i ostalih grejaca stolice zaigra pa makar 5min.

 

Nije mi jasno zasto je uopste dovodjen ako ce presedeti jedan od bitnijih delova sezone a imamo 651 centra.
 

Mislim nije kao da se od njega moze ocekivati vise od 6-7 poena ali opet,potreban nam je barem u odbrani posto izgledamo kao raspuštena banda i primamo 90 poena od ekipe koja postiže najmanje poena u proseku u EL...

2 minutes ago, Shikamaru said:

Pravila Evrolige 

Onda stoji pitanje zasto je uopste dovodjen.

Da je bek pa i da razumem ili eventualno krilni centar ali 651 centar...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nekoime123 said:

Mislim nije kao da se od njega moze ocekivati vise od 6-7 poena ali opet,potreban nam je barem u odbrani posto izgledamo kao raspuštena banda i primamo 90 poena od ekipe koja postiže najmanje poena u proseku u EL...

Njegova prva utakmica u EL može biti 02.01.2024 protiv Fenera u gostima. Da nije bio registrovan i da nije nastupao za Bajern u ovoj sezoni onda bi mogao odmah da igra. Ovako, prvi meč u Zvezdi biće mu protiv Splita u Areni 24.12. Prvi meč u EL u našem dresu će mu biti 02.01.2024 u gostima Feneru a prva domaća u EL 04.01. protiv Partizana u Areni. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nekoime123 said:

Interesuje me sta Gilespija sprecava da zaigra vec narednu u Beogradu protiv Makabija igrao je pre par dana za Bajern utakmicu? A koliko sam razumeo Janis reče da gotovo sigurno nece igrati ovu polovinu sezone u EL a da će ABA igrati vec od naredne?


"U Evroligi će moći da pomogne u drugom delu sezone. Što se tiče ABA lige, u zavnosnosti od treninga trebalo da bude spreman za sledeću utakmicu“

Sprecavaju ga oravila EL koji kazu da igraci iz EL mogu da zaigraju za 2 klun u 2 dijelu sezone. Eto.

1 minute ago, Don Dusko said:

Ta zla Evroliga sta nam radi.

Znaju da Tavares se ne bi vidio vcrs!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...