Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, Nele said:

Cetvorka mora da je dobar atleta i suter plus solidan defanzivac ostalo je manje vise nevazno. Moramo da resimo i problem sa spejsingom a i to sto osim Bolomboja nemamo igraca koji moze da preskoci loptu.

Ja bi prvo gledao da je dobar defanzivac i atleta a sut ako ima ima😁

Ova dva nam vise trebaju i Toby ima sut pa se vidi da mu ne ide

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

15 miliona 800 hiljada je budzet.

800 hiljada je dug

radi se na dovodjenju nekoliko igraca

pisu se gluposti o Evansu, ali nije rekao da ga ne dovodimo 😂

 

Sto jasno govori ono o cemu sam pisao vise puta da smo potrosili 10m na plate do sad s obzirom na 65% od ukupnog koji ide na plate. 

 

Ako budemo potrosili dodatno na pojacanja ukupni budzet ce rasti za toliko koliko budemo platili pojacanja.

 

Stvar za koju treba da se kritikuje je zasto nije objasnio da je projektovanih 12m koji je najavio na skupstini i za period doselekcije, jer smo se nadali da cemo imati takav tim od pocetka. Da smo imali beka i cetvorku od po 1m sada ne bi pricali o ovom broju pobeda vec obrnutom skoru s obzirom da smo skoro sve meceve gubili sa po par razlike sa improvizacijama na poziciji 4 i sa dva pleja u petorci.

 

To da nismo imali 12m na pocetku za to je zaduzen onaj koji donosi sve odluke i za to nije kriv Covic, ali jeste zato sto to nije naglasio jasno na vreme (da cemo 12m imati tek od Decembra) vec je to verovatno izjavio da bi se prodao veci broj sezonskih ili sta vec.

 

Naravno da necemo biti nicija ikebana i te teorije zavere koje se provejavaju iako 3 sezone za redom jasno imamo znacajni manji budzet od komsija sto potvrdjuju svake sezone i Covic i Ostoja svojim izjavama, kada kazem znacajno manji mislim na razliku od leta sve do nove godine vec 2 sezone gde prodje pola Evrolige. 

 

Pitanje svih pitanja je zbog cega mi taj novac od drzave kojim se priblizavamo komsijama dobijamo pred novu godinu tek kada prodje pola kola u Evroligi. Prosle godine je to bio slucaj sa Meridianom gde smo dobili 2m, sada smo navodno dobili isti toliki novac od Concord Westa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Treba pojacanja na 4,2 i 5.

Kuz, lazarevic, Ilic, Simonovic i Jago nisu evroligaski igraci.

 

Yago može biti koristan kao treći plej. Imao je dobrih rola a i riješio je Bayern.

 

Za evroligu naravno nije ni Prađed, ne znam što si ga izostavio. Kuz, Lazarević i Ilić nisu ni za EC.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Yago može biti koristan kao treći plej. Imao je dobrih rola a i riješio je Bayern.

 

Za evroligu naravno nije ni Prađed, ne znam što si ga izostavio. Kuz, Lazarević i Ilić nisu ni za EC.

Zato sto ne mogu da prebrojim ko sve nije za EL.

Naravno i pradjed je u toj skupini. Obrce mi se zeludac od pomisli koliko krseva imas, bez mogucnosti da ih se resis.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

koliko vam je malo dovljno da vec krenete o tome da dovodite ni manje ni vise 3 igraca ,a do nedavno ovde pricali kako necete da se lazete i padate na tu pricu da imamo isto novca....ovo sto vi radite ne radi nijedan klub u evropi

dovedete ceo novi tim i nije vam dosta pa hocete jos 3,4 igraca...dok svi ostali max 1dovedu kao doselekciju.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nini3112 said:

Ja bi prvo gledao da je dobar defanzivac i atleta a sut ako ima ima😁

Ova dva nam vise trebaju i Toby ima sut pa se vidi da mu ne ide

Ne mogu da se slozim barem meni je sut jedna od najbotnijih stvari kod nove cetvorke, sa jos jednim igracem u petorci koji je kvalitetan i ima sut bi nam napad postao jos bolji jer bi otvorilo prostora za milion stvari. 
Koliko god je Luka dobar nas dosta kosta to sto nema sut, vec je pisano o tome reket je uvek prepun protivnicima i retko kada imamo situacije 1v1 u napadu cak i kad se napravi neka inicijalna prednost jer uvek imas jednog igraca koji ce da pomogne sa luke ili bolomboja i da ih ostave same na sutu. Sa jos jednim igracem koji ce to da kaznjava bi nam i onako vec dosta fobar napad jos vise kliknuo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa objektivno trenutno je skandalozan. A to o čemu ti pišeš je šta će biti, da li će biti. Komentariše se ono šta se trenutno pruža na terenu. Kad dođe borba za trofeje i ako igra onako kako je nekad znao, onda ćemo biti objektivni u skladu sa pruženim igrama u tom trenutku. 

 

realno, kada je los & skandalozan - pise se da je skandalozan; kada odigra vrlo dobro ili odlicno - pise se da je skandalozan ili se precuti.

 

samo ne mogu da uhvatim razlog za takav bedni pristup; da li ljudi ovde misle da ce klub dovesti startnog pf-a zato sto 20x ljudi to redovno pise i 30 lajkuje ili postoji neki gnev ja davidovcu, pa se blati i kada je "zasluzio" jer ga delje neki dobar evroligaski igrac & kada nije nicim zasluzio, jer obavi svoje.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

realno, kada je los & skandalozan - pise se da je skandalozan; kada odigra vrlo dobro ili odlicno - pise se da je skandalozan ili se precuti.

 

samo ne mogu da uhvatim razlog za takav bedni pristup; da li ljudi ovde misle da ce klub dovesti startnog pf-a zato sto 20x ljudi to redovno pise i 30 lajkuje ili postoji neki gnev ja davidovcu, pa se blati i kada je "zasluzio" jer ga delje neki dobar evroligaski igrac & kada nije nicim zasluzio, jer obavi svoje.

Ja krivim izdanja Tea, Nede i Luke ove sezone ( ali za Luku se brzo sprema hejt, u to ne sumnjam jer izgleda da polako pada u formi ) pa onda ko je ostao? Pa DeDa i onda udri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

15 miliona 800 hiljada je budzet.

800 hiljada je dug

radi se na dovodjenju nekoliko igraca

pisu se gluposti o Evansu, ali nije rekao da ga ne dovodimo 😂

Ja procitah da je dug 800,00

Bas tako napisano.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sector said:

 

Yago može biti koristan kao treći plej. Imao je dobrih rola a i riješio je Bayern.

 

Za evroligu naravno nije ni Prađed, ne znam što si ga izostavio. Kuz, Lazarević i Ilić nisu ni za EC.

Mislim da ste prestrogi prema Lazarevicu. Nema napadacki kvalitet na EL nivou, to je jasno, ali sa druge strane odbrambeni itekako ima. Na kraju ne treba svi da budu napadaci, energija koju on ima je jako vazna za ekipu, i decko je ozbiljan karakter, ne znam koliko vas zna ali on je u najboljim godinama 2 godine vodio borb sa povredom kolena! I uspeo da se vrati na teren, da li ste svesni koliko je to tesko?

Uostalom neki relevantan trener u EL je ne tako davno rekao da je on jedan od najboljih defanzivaca u EL, to valjda nesto govori.

 

Sa njim treba pravilno upravljati, a kada mu je samopouzdanje na nivou i u napadu moze da doprinese, i ako pored njega ima ko to da radi. 

 

Treba ceniti takve igrace!

Edited by Markovic_CZ
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi ako dovedemo jednu EL spremnu cetvroku i svi budu zdravi, mozemo da ostanemo u realnoj borbi za to 10to mjesto. Da ga jebes ucemo opet u neku seriju morace prosrati i Napiera i Tobija potrefi se to uvijek.

 

Ako dovedemo pores cetvorke jos i kombo beka koji zna da igra odbranu pa se mogu kombinovati odbrambene petorke sa Hangom, Lazom i pojacanjem tu bi vec top 10-8 bilo realno.

 

Ako ne dovedemo nikoga realno je nekih 14-20 skor i beka 13-14 pozicija, nema tu puno filozofije.

 

Naravno to sve vazi da pojacanja dovedemo do nove godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je Sferopulos dao malo vremena igračima da se dokažu, stvarno bi glupo bilo da je tražio pojačanje odmah kad je došao .

Ovako je ispoštovao sve igrace dao svima prilike i sam video koliko imamo rupa i šta nam fali . Sada više nema čekanja dva igrača se moraju dovesti …

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel onda diva ide?


Ne znam ko je diva, ali mogu da pretpostavim, ne praktikujem da zovem nase igrace olosima, mukama, pradjedima, starcima kao pojedini Bogovi humora ovde koji ne shvataju da je to nivo humora Kursadzija. 😄

Sabaz Nejpir ima ugovor na dve godine, ja stvarno verujem u njega jos uvek, mozda sam lud, sta znam. Ne isporucuje nista, on je glavni razlog zasto smo tu gde smo. Ali verujem da moze da bude ok, sa pravim rosterom oko sebe. To po pravilu treba da bude neki dobar defanzivac, ali eto videli smo da je Sabaz najbolji koliko moze da bude kad je na parketu sa Teom.

  • Like 5
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...