Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Bolomboy je pravi igrač za Radonja košarku. Da nije pozatvarao dole teško bismo dobili Megine klince danas. Simonović je grozan grozan igrač, pravi naslednik Štimolikih bića, spor, kilav, ne baš pametan a voli loptu i non stop je traži. Trebali nam Teo i Nedović sa 40+ poena kombinovano danas. Opet, dobili smo gustu završnicu, i to je nešto.

  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Nisam siguran u ovo. Mora da se gradi i pobednicki mentalitet. U profi sportu nije dovoljno samo ucestvovati. Sto naravno ne znaci da mu ovo ne prija u Megi, ali jednom ce morati i da budu bitni razultati, a najbolje sto pre.

Pa i ne baš, ako mu je cilj NBA, on prvo mora da se izbori da bude prepoznat kao talenat i da dobije priliku u NBA, po mogućstvu u nekom rebulding timu. Rezultati će biti bitni tek kasnije. Nije slučajno što je većina visokih evropskih pikova iz timova van EL.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Nadam se da cemo ga gledati sledece sezone kao neprikosnovenog drugog pleja sa tendencijom da postane No1.

Treba izbegavati takva očekivanja. On ako bude u prvoj polovini drafta sigurno ide. Išao bi i da je igrač Reala i Barselone.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Posle meča je pričao o Šabazu Nejpiru, Nikoli Topiću i značaju pobede.

“Želim da čestitam igračima na pobedi. Važan trijumf. Znali smo da Mega ima talenta – mlada je i puna entuziazma.

Najveći deo utakmice smo odigrali kako smo hteli, osim pojedinih delova”, rekao je Sferopulos i dodao:

“Pokazali smo karakter, odigrali dobru odbranu u poslednjoj deonici. Nije bilo lako za nas, pogotovo posle duplog kola u Evroligi.

Zato je oa pobeda bitna”

Zašto Nejpir nije igrao?

“Nisam hteo da rizikujem sa Šabazom. Nije bio na sto posto”

Nikola Topić je ubacio 21 poen i potvrdio još jednom zašto je jedan od najvećih talenta srpske košarke.

“Postoji mnogo razgovora o Topiću. On je jako talentovan. Došao sam kada je on već bio u Megi. Tako da da, on igra jako dobro”, zaključio je Sferopulos.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Treba izbegavati takva očekivanja. On ako bude u prvoj polovini drafta sigurno ide. Išao bi i da je igrač Reala i Barselone.

 

nista nije sigurno, pa ni to. zavisice puno od toga koja ekipa ce ga izabrati.

inace, bio je jako dobar u drugom poluvremenu ali se vidi da mu treba jos ovakve kilometraze, gde je glavni igrac u ekipi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

Nadam se da cemo ga gledati sledece sezone kao neprikosnovenog drugog pleja sa tendencijom da postane No1.

 

Drugi, a verovatno treci plej u jednoj od slabijih El ekipa, u slabasnoj EL

 

ili

 

prvi plej u Nba ligi u San Antoniu, Detroitu, Washington... 

 

 

 

Ako bi ga sad vratili, samo bi m unistili potencijalnu ozbiljnu Nba karijeru

(tolike mlade smo upropastili, pa setite se samo Nedovica u prvom mandatu) 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, TB Told said:

Imajući u vidu da se pokazalo da je za Topića odluka da igra u Megi pravi potez, verujem da se njemu baš napušta Mega i dolazi u naš haos. Od toga nema ništa.

Jedino ako hoce da da ga na silu vrate i da ga zajebu.

Odlican potez za njega je Mega, valjda tata Topic i Misko nesto znaju.

To sto mi ovde slinimo vracaj Topa odmah je nasa standardna matra daj ovoga odmah, teraj iniga odmah. 
Ai od toga nema nista.

Kao sto cemo izgleda i Sahbaza cekati dok ne donese zute dunje iz Stambola, cca tri godine aman.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi i onako tu EL igramo rekreativno, ne vidim razlog zašto se malom Topu ne bi dala ozbiljna uloga...Svakako nismo konkurenti za PO, nemamo mi tu šta da izgubimo...Mislim na narednu sezonu, pošto smo ove godine nakrcali plejmejkera da bi Magic u prajmu imao problem da dobije minute...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

nista nije sigurno, pa ni to. zavisice puno od toga koja ekipa ce ga izabrati.

inace, bio je jako dobar u drugom poluvremenu ali se vidi da mu treba jos ovakve kilometraze, gde je glavni igrac u ekipi.

Mislim da nema slučaja u zadnjih 5 ili 6 godina da je neki evropski igrač bio u prvoj polovini drafta i da je ostao u Evropi sledeće sezone. NBA ekipe EL ne zanima kao liga za razvoj igrača. Čak i ako ne misle da je odmah spreman za NBA (ako se radi o timu koji ima ozbiljne ambcije) poslaće ga u G ligu da se razvija po njihovom programu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

Mi i onako tu EL igramo rekreativno, ne vidim razlog zašto se malom Topu ne bi dala ozbiljna uloga...Svakako nismo konkurenti za PO, nemamo mi tu šta da izgubimo...Mislim na narednu sezonu, pošto smo ove godine nakrcali plejmejkera da bi Magic u prajmu imao problem da dobije minute...

 

pa nije ovo nba pa da tankujemo i uzmemo dobar pik na draftu

 

dobro topu ide ovde kao alfi, doci ce sledece sezone, taman

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Topica treba vratiti jer ima kvalitet i jer bi nam doprineo instant. Nema tu sta da se filozofira, razmislja o razvoju i ostalo. Treba da vadimo sezonu kako znamo i umemo.

Kao što rekoh pita se valjda i Topić šta je bolje za njega. Ne postoji ni jedan razlog da prednost daje Čovićevom propalom projektu ispred sopstvenog razvoja. I to nije filozofiranje već sagledavanje situacije sa stanovišta igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Kao što rekoh pita se valjda i Topić šta je bolje za njega. Ne postoji ni jedan razlog da prednost daje Čovićevom propalom projektu ispred sopstvenog razvoja. I to nije filozofiranje već sagledavanje situacije sa stanovišta igrača. 

 

Sto je onda letos potpisao ugovor sa Zvezdom? Mogao je da potpise lagano za Megu, i da se razvija tamo koliko hoce.

 

Razumem stav, ali nije ovo KK Nikola Topic, nego Crvena zvezda, a on je nas igrac na pozajmici. Ako moze da doprinese, a moze, ne vidim zbog cega bi se vise razmisljamo o njegovom razvoju nego o rezultatu kluba koji mu placa platu, i na kraju krajeva za koji svi ovde navijamo.

 

Sve u svemu, Nikola Topic je bas veliki zvezdas i zeli da igra za nas klub. Zbog toga je letos i potpisao ugovor, iako mu je savetovano sa vise strana da to ne cini. 

  • Like 21
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bolomboy je pravi igrač za Radonja košarku. Da nije pozatvarao dole teško bismo dobili Megine klince danas. Simonović je grozan grozan igrač, pravi naslednik Štimolikih bića, spor, kilav, ne baš pametan a voli loptu i non stop je traži. Trebali nam Teo i Nedović sa 40+ poena kombinovano danas. Opet, dobili smo gustu završnicu, i to je nešto.

Stimbe je za ovog i Tobija, Jokic licno.

  • Like 8
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Sto je onda letos potpisao ugovor sa Zvezdom? Mogao je da potpise lagano za Megu, i da se razvija tamo koliko hoce.

 

Razumem stav, ali nije ovo KK Nikola Topic, nego Crvena zvezda, a on je nas igrac na pozajmici. Ako moze da doprinese, a moze, ne vidim zbog cega bi se vise razmisljamo o njegovom razvoju nego o rezultatu kluba koji mu placa platu, i na kraju krajeva za koji svi ovde navijamo.

 

Sve u svemu, Nikola Topic je bas veliki zvezdas i zeli da igra za nas klub. Zbog toga je letos i potpisao ugovor, iako mu je savetovano sa vise strana da to ne cini. 

Savetovano mu jeste da to ne cini,potvrdjujem ali osto tako sanse nema da na polusezoni dodje kod nas,koliko znam ja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...