Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ovde ako ne bude silbovanja i doselekcije, ispusticemo i ovo prvo mesto pred plejof ABA lige, jer je ovaj tim presmesan. 

 

I verovatno smo jedina ekipa u istoriji gde promena trenera nije donela nikakav pozitivan sok. Mi kod Sfera izgledamo preslikano kao i kod Duska. Nekako bezlicna ekipa, nepouzdana iako je nakrcana iskusnim igracima, sa losim sutem i jos gorom odbranom. 

 

Mora bukvalno nesto da se presece, izrizikuje, jer ako ostane ovako, nema nista od nas. Bukvalno ni ne mora da bude doselekcije, ali moramo da se resimo ovih mekusaca ala Sabaz, Tobi, Simonovic, Davidovac, pa i Gidraitis, po cenu da nam igraju Lazarevic i Ilic. Nestvarno je koliko jajastu ekipu imamo. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ko nam sastavi Nedovica i Teodosica, a na to dodade Sabaza i Jaga me iz dna duse mrzi i ima zelju da mi narusi zdravlje. Jos i Mitar, Tobi i Deda, atletika da prsti, da se leti. Bolomboj izgleda kao supermen pored ovih momaka, dugovace im pola sledeceg ugovora.

Sve u svemu, ova Zvezda lici na Zvezde pre-radonje, zbog kojih sam gorke suze godinama plakao... Igraci kao igraci nisu problem, problem je kako uklopljeni, kako su dovodjeni. Jebi se Covicu...

 

Btw, aba liga mec kao aba liga mec - meni nebitan. Ali sta su malci iz Mege radili nasim bekovima... I sto sam gledao duo Teo-Neda kako kidaju difens... Moram rakijom da presecem pivo.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pozitivno jedino od večeras je da smo dobili Topa i da se videlo na koga se ne računa ozbiljno trenutno ( Yago, Tobi, Simonović, Šabaz pa Bogami i Giedraitis). Bitno je da je sklepan roster a to što imamo 5 funkcionalna igrača to ko ga jebe. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...