Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Prvo poluvreme kosmar

Drugo poluvreme odlicno, videla se energija i zelja.Nedovic izdominirao, Luka odlican,Yago svaka cast(prozvao sam ga na live temi,tada je krenuo 😂)

Publika u 2 poluvremenu takodje odlicna.

Shabaz i dalje los,jako los.Tapkanje u mestu, manjak samopouzdanja, ne znam...ali proradice valjda.

 

Sto neko napisa na live temi, ispod radara prolazi da je Gidra mozda i u jos vecem kanalu od Shabaza.Ja se ne secam utakmice kada se on zapalio sa bekom serijom vezanih 3

Link to comment
Share on other sites

luka klasa, svako ko kaze da luka nije klasa nema pojma o kosarci i ne razume kosarku kao igru.

 

nemanja je pokidao trecu, svaka cast i fenomenalna partija.

ali i dalje mora manje da se ispucava a vise da bude agresivan na ulazima jer tu retko ko moze da ga cuva. 

drugo poluvreme vrlo, vrlo dobro. u oba pravca. 

 

ovo sto sabaz igra je nemoguce lose. i on i tobi, dva kucanja ne menjaju sliku. pogotovo sto je premekan u odbrani.

teo da smanji ispucavanja, da se smiri i da vise vrti pik i hrani ostatak tima.

rokas je u teskom kanalu, a ako cemo da poredimo dobric je svestraniji igrac i atraktivniji. samo kul je pljuvaati domace.

one koji su bili na korak do svetskog zlata. ali znaju forumasi, a ne kari pesic.

 

ali kakvi su takvi su i nasi su i sta da se radi, nervoza i kidanje zivaca nam ne gine.

jago odlican, moze jos i bolje.

 

sad dobiti bar jednu u spaniji, a sto da ne i dve. nemamo pritisak da moramo a tako je naravno lakse igrati.

 

i svaka cast publici, podrska od pocetka sezone a vidimo da tim ima problema. i podrska za tobija i sabaza, ja iskreno sam ih oterao u 300 materina i trenutno uopste nisam siguran da li ih treba cekati. ali ocigledno da hocemo.

osim djenke ne pamtim da je neko dobijao toliku podrsku a da se raspada.

mozda muceni rajan tompson kad nije mogao bazen da pogodi kao rokas sto sad radi.

 

zao mi mileta, sektora i 3-10 ekipe, ali sta da se radi bice bolje...

pa jos i domaca osnova u vidu babe i nemanje pokidala, ne valja nikako...

 

jago index 28! bonito!

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je moglo da ode na obe strane,iskoristili smo maksimalno svoje prilke u drugom poluvremenu

Meni Sabaz danas i nije bio toliko los koliko je znao da bude,bar je usao u prodor,do sada to nije ni razmatrao

Toby okej danas(ocekujem puno bolje)

Gidra mora da proradi

Link to comment
Share on other sites

Kad dobijemo onda bukvalno razbijemo protivnika.

CZ -Efes + 14

CZ -Fener + 31

CZ - Bajern +6

CZ -asvel + 21

Koliko toliko smo ostali u igri, ne smem ni da zamislim šta bi bilo da se otišlo na 3/8, pred dva gostovanja koja slede.

Ovako idemo u Španiju kod ekipa sa kojima može da se igra. ( Valensija,Baskonija). Jedna pobeda nam radi posao , a onda ovde Alba. 

Malo nas je i žreb posluzio , malo povreda (efes,fener) i opet se ukazala neka šansa.

 

Ne treba leteti posle svake pobede, a ni previse tugovati posle poraza.  Ovo je brz sistem, pa dokle doguramo.

I dalje postoje problemi, i nista jedna pobeda nece rešiti. 

 

Bravo i za publiku. Ponovo puna hala, i ako rezultati ne prate ocekivanja, podrska je tu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...