Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

tako je kako je, ne možeš da naučiš igrače da je igraju puno bolje

svakako nismo igrali duplo lošije nego inače a tekmu smo izgubili kada su oni uspeli da zatvore naše osnovne opcije u ovoj utakmici, polovinom treće četvrtine ili kako već

 

samo je bezveze reći da je šut od 63% proizvod naše odbrane (koja svakako nije ni prosečno dobra), kao što nije zasluga protivničke odbrane to što češće šutiramo 30% i niže za tri, nego 40%, što je našoj ekipi neophodno da bi dobijala tekme.


Pa da u jednom trenutku smo imali 0/11 za tri ako se ne varam do trojke Giedraitisa. 

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se bude podvlačila crta na kraju ovogodišnje evroligaške sezone - Šabaz Nejpir će biti naš najbolji ili najgori potez ove sezone. Nažalost, za sad izgleda da će biti ovo drugo. Dati ugovor od dva miliona takvom injury prone igraču je prosto neverovatno. 

O čemu je uprava razmišljala kada je selektirala plejmejkersku rotaciju Šabaz - Jago - Teodosić. Prvi ne igra odbranu jer verovatno misli da je iznad toga plus je fizički limitiran.Drugi ima želju,ali je ekstremno fizički limitiran i neiskusan, a treći ima najveću želju da igra dobru odbranu, ali telo to ne može da isprati zbog godina... I šta je rešenje? Da zbog toga Bolomboj, Gedraitis, Lazić i Hanga budu odbrambeno na petsto obrtaja i da molimo Boga da tako mogu da izguraju celu sezonu bez povreda.

Druga stvar, Gedraitis nije iskorišćen na pravi način. Mi smo od njega napravili 3 &D igrača, a svi se vrlo dobro sećamo kako je u Albi umeo da nas kanali iz raznih situacija. Makar da mu se ubaci neka akcija iz protrčavanja...

Pozicija četiri - rak rana ove ekipe. Mene niko živ ne može da ubedi da u momentu kad smo izduvali za Šengeliju nije moglo ništa bolje da se nađe na tržištu. Svi su se nekako skrpili na četiri, osim nas naravno. Pritom lova očigledno nije bila problem ove godine, jer ako ti juriš jednog Šengeliju - znači da imaš budžet preko milion i po za tu poziciju. A na kraju završimo sa Simonovićem koji je više petica, nego četvorka i sa Davidovcem,koji ruku na srce pre ove tekme nije ništa spec pokazao.

Juče na tekmi, većini ljudi oko mene najviše smena Majk Tobi. Lol, kao da je njega teško rešiti. Ostaviš ga da igra samo Aba ligu i da budži statistiku protiv Cibone i Krke. Ali koga ubaciti umesto njega? Simonovića? Za koga su već dva trenera procenila da nije za veću El minutažu.

Priča ide dalje...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da sam se radovao potpisu Tobija. Priznajem da sam pisao da će porobiti sezonu. Mislio sam da će najviše profitirati od asistencija Tea i Shabazza. Ko je pa očekivao ovako loše izdanje Shabazza. Ajde odbrana koja mu nikad nije bila jača strana, ali ovako loša završnica na obruču i promašeni ziceri, to ni mrzitelji mora nisu mogli predvideti.

 

Na tu temu 😞

 

Screenshot-20231125-125212-Facebook.jpg

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ali ljudi moji, na sta lici Simonovic... Stvarno zalizanom treba skinuti kapu kako je ono dovukao do nivoa vrzmanja oko nba lige. Osnove kosarke su tom momku potpuna nepoznanica, trejdovao bih ga za 1 Erona Vajta bez sekunde dvoumljenja.

 

Na stranu sve Cokijeve svinjarije o kojima je dovoljno receno, Sabaz je ogroman, nepremostiv problem. Covek doveden da dominira, preuzima odgovornost, izmislja koseve, resava utakmice, ma da bude alfa i omega ove ekipe. Mi od njega ne dobijamo bukvalno nista, pa i manje od nista, uglavnom je stetan na oba kraja parketa. Moram priznati da sam i ja na trenutak naseo na zoro redemption arc, kao sad ce on sa maskom docekan ovacijama da puca od motivacije i rastavi Mesinu u paramparcad. Ovacija nije manjkalo, ali kad sam ga video kako posle svega baca neki lenji, usrani pas dve sekunde po ulasku u igru, a potom mu je mrsko da digne ruku u odbrani, jasno je bilo da nema tu srece ni za koga. Neki Volters bi nam radio duplo bolji posao za 8 puta manje novca.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Radebaugh, Mahmutoglu, Kavadas, Uzinski :smiley26:, Martinez, Sastre i naravno Nikita :lol_2:

 

kada je blowout tekma, ulaze igrači nakrcanih ekipa koji su generalno dobri ali nemaju dovoljno minuta, pa su dobre šanse da imaju i neke od boljih tekmi u karijeri

recimo kurbanov ili bolomboy, po rezultatu bih rekao da je tekma solidno ranije rešena, pa su igrali više nego obično a gard bio spušten.

 

mahmutogluovog skora se sećam, jer je bila skoro tekma, takođe nešto igrao poslednju četvrtinu kada su se odvojili i ubacio sve živo

 

mislim, nije ovo ništa specijalno

btw, mirota sinoć skoro 30mins, 8pts, index 9

deda 26ipo mins, 18pts, index 23 😐

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Kako je to on injury prone igrac ako je dobio lakat u nos?

Pa to svakome moze da se desi.

Proguglaj malo, ne budi gotovan. Videćeš da čovek konstantno ima problem sa kolenima, ligamentima, zadnjom ložom. Imao je i ozbiljniju povredu pre par godina kad je bio u Zenitu, pa je pauzirao par meseci..

Link to comment
Share on other sites

Zeljko je budala pa radi doselekciju, a Čović je pametan pa zna da nama  to ič ne  treba.

Nista epohalno nece da se desi. Bice nekih pobeda, ukazace se neka sansa ako se poklopi 148 rezultata. Nalozicemo se i tras. I tako naredna sezona stigne i jovonanovo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ako nešto voli Nebojša Šibicar Čović to je doselekcija i promene u timu kad ne ide ( a evo deset godina ne ide). Ne postoji godina u kojoj nismo imali doselekciju. Ovde nije pitanje tržišta i da li nam treba doselekcija ( svi mi vidimo a vide i oni da treba), ovde je pitanje da li je slavina zavrnuta pred izbore i zašto nemamo novac za doselekciju?!

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Čvarkov said:

@uini Mahmutoglu i posebno Kurbanov su odigrali više tekmi dobro protiv nas. Evo npr statsi Kurbanova u playoffu protiv nas.

 

Screenshot-20231125-133625-Chrome.jpg

 

Za Meliha me mrzi da tražim.

 

Jasna mi je tvoja logika, ali generalno postoje igrači u el kojima se diže patka na nas tipa Ulanovas i Lo.

 

Lo u poslednjih 6 utakmica protiv nas ima 32, 24, 22, 2, 17, 21 odnosno prosjek od 19.7 po mecu.

Strasno.

  • Like 4
  • Tuzno 1
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čočo said:

Ako nešto voli Nebojša Šibicar Čović to je doselekcija i promene u timu kad ne ide ( a evo deset godina ne ide). Ne postoji godina u kojoj nismo imali doselekciju. Ovde nije pitanje tržišta i da li nam treba doselekcija ( svi mi vidimo a vide i oni da treba), ovde je pitanje da li je slavina zavrnuta pred izbore i zašto nemamo novac za doselekciju?

Mislim da nije bilo doselekcije one godine kada je Kalina prvi put došao kod nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brajan Danston said:

Mislim da nije bilo doselekcije one godine kada je Kalina prvi put došao kod nas. 

Jedna godina u deset. Ne menja činjenicu da od kad je Čović tu živi za doselekciju jer nikad normalan prelazni rok nismo imali. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čvarkov said:

generalno postoje igrači u el kojima se diže patka na nas tipa Ulanovas i Lo.

 

Aj sto se dize Ulanovasu i Lou, nego sto se dize Bortolaniju. Pricao sam jutros sa nekim navijacima Milana, ubedjivali me da je to Flakadori, pojma nisu imali da im je decko u rosteru.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...