Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

34 minutes ago, NikolaTest said:

I ja sam primetio da je ekipa tada u pasivi, pogotovo ako se uslo u zadnjih 10ak sekundi napada. Ocekuju da mesija Sabaz resi a oni se povuku u stranu i stoje. Doduse svi to ocekujemo, ali mora da postoji kretnja u napadu.

Izuzeci su Nedovic i Teo koji su krenuli aktivno da se nude.


Ima toga, narocito kada uvali loptu sledecem do njega kao juce Dekiju koji je opalio sa 9.5m trojku koja je za malo i usla 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

@Nek grmi jako, super post si napisao, samo bih dodao da bivsi trener dushko nije ni pomisljao na nekakvu ulogu yaga, jer nije ni razmatrao opciju u kojoj ce napier da isporucuje ovakve anti-partije u kontinuitetu. ja sam prvi ocekivao da vec protiv virtusa krene da tlachi; za sedam dana ce metar dana od te utakmice .

 

u svakom slucaju, super ako je pokazao bolji pristup juce, ja sam gledao nesto malo trece i pocetak 4/4, kada smo otisli na skoro 20.

Pogresnog si tagovao, taj ovih dana pise iskljucivo doktor robotike postove. 🙂

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

 Саопштено је да Дишон Пјер, Сертач Шанли и Метекан Бирсен из Фенербахче Бека неће моћи да играју у мечевима у оквиру недеље.

Ник Калатес и Марко Гудурић из жуто-тамноплавог тима ће путовати са тимом и њихов статус ће бити одлучен на дан утакмице.

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Ukucaj tamo da ste ortodox braca i sve moze.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Koliko vidim, trazi se adresa, ali mozes da izaberes I negrcku adresu, doduse na listi je serbiaandmontenegro 🙃

Ako to ne pomogne, ovo ime je FB stranica, pa trazite pojasnjenje, ima I telefon

https://m.facebook.com/profile.php/?id=100044304405566

 

Srecno u bratskoj Atini :smiley2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃


Ispred hale pridjite ljudima, objasnite i neko ce vas uvesti. Bez ikakve frke i cimanja. 
Veruj mi.

1 hour ago, Clash said:

Ukucaj tamo da ste ortodox braca i sve moze.


Kad posalica ima smisla, bas tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Što se tiče incidenta u Zadru sve je već rečeno, nadam se da će njihovi organi reda biti efikasni. Zadar definitivno spada u gradove u Hrvatskoj koji su najviše zadojeni ustaštvom, pa oni su imali ogromnu sliku Gotovine na ulasku u stari grad dugo vremena. Ne znam koliko će dugo taj "zanos" da ih drži nakon što već 30+ godina imaju svoju državu, nisam optimista.

 

Što se delija tiče, iako konkretno nemaju veze sa ovim incidentom, valja uvek istaći ono što je negativno u društvu, a grupa koja neguje šovinizam i nasilje i profesionalno se bavi navijanjem (za pare) te pretstavlja regrutni centar za para-vojsku za pojedine potrebe vlasti ne može da ima bogznašta pozitivno u svom repertoaru osim ako nisi klinac koji se loži na stadionske koreografije, što je bitna stvar u ovom društvu koliko i lanjski sneg. Naravno da među onima koji sebe nazivaju delijama ima i normalnih ljudi, konformistički uklopljenih u sistem, ali zna se da su takvi samo oni koji dodaju na masi, a da je vrhuška bilo koje profesionalne navijačke grupe (tu ne mislim samo na delije, nego na bilo koju profesionalnu navijačku grupu kod nas i u svetu) ogrezla u kriminal i da je navijanje paravan za kriminal. Zamisli molim te da ti je posao da se skidaš go do pojasa i da arlaučeš na stadionu, zaista preko potrebna delatnost.

 

Što se tiče utakmice, prilično rutinski iako je Zadar nezgodan domaćin i u finišu su uspeli da našminkaju rezultat da poraz ne bude 15ak nego 10ak razlike. Sledi duplo kolo u EL i daj da vidimo ima li pomaka. Trebaju nam pobede makar i sa ne baš impresivnom igrom a u ABA ligi održavati ovu prednost na tabeli kad su nas već komšije častile neplaniranim porazima.

Cekaj brate,a ako mi to nije posao(da se skidam go do pojasa i 'arlaucem'), nego to radim iz emocije i strasti prema navijanju/klubu koji volim,sta sam ja?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...