Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Kankkunen said:

Ima Šabaz ličnih problema (porodični), što nije opravdanje za ovakvu igru ... klub pokušava da mu pomogne na sve načine, dobar je momak.

 

A Zvezda je psihoterapeutska ustanova pa resava licne probleme prvo Vildoze a sada i Nejpira!Ma daj molim te!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jednim udarcem Messina multilateralno delovao. Odbacio sa sebe odgovornost (ili barem pokusao), kazao da je Pengos bezvezan, kao uvredjena mlada se "osvetio" Napieru za napustanje.
 
Meni je manje bitno da li je Messina unsportmanlike ili ne. Bitnije mi je da il pije vode ovo sto se tiče naseg igraca i ako da, kako ce klub da reaguje.
Klasika , video da je preterao pa okrivio novinare .

U utorak treba najače moguće podržati Šabaza . b460499b9a716e0293ae7aac1c06650d.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, dex said:

A Zvezda je psihoterapeutska ustanova pa resava licne probleme prvo Vildoze a sada i Nejpira!Ma daj molim te!

Igrači su živi ljudi, nisu mašine ... ozbiljni klubovi angažuju psihologe, pomažu tim momcima kad imaju određene pronleme.

To je život, nije video igrica.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Koliko godinica imaš? 

Izvini za sta je to bitno majke ti?Vilozu ostavila riba, mi da mu lecimo rane!?Covece profi likovi koje ne igraju za bonbone vec za dobar kes?!I sta je tu nejasno?!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dex said:

Izvini za sta je to bitno majke ti?Vilozu ostavila riba, mi da mu lecimo rane!?Covece profi likovi koje ne igraju za bonbone vec za dobar kes?!I sta je tu nejasno?!

To ne znaci da nemaju licne probleme van sporta. Nisu oni roboti pa da zakljuce daju mi ovoliko pa mi je otput toliko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

 

Da nije ove nakaradne selekcije i ovih problema sa Shabazzom, svi bismo bili ponosni na otpor Barsi u gostima uprkos sudijskim odlukama.

Ja baš to sinoć komentarisao, nije se ni Radonja sa čeličnom odbranom bolje provodio u Blaugrani (do duše jedno 3 miliona jeftiniji tim 🥲).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dex said:

Izvini za sta je to bitno majke ti?Vilozu ostavila riba, mi da mu lecimo rane!?Covece profi likovi koje ne igraju za bonbone vec za dobar kes?!I sta je tu nejasno?!

Posle kog iznosa na bankovnom računu treba da me ne zanimaju lični i porodični problemi i da ne utiču na mene? 

Pitam za nastavnicu Srpskog jezika i književnosti. 

  • Like 7
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ако очајни играмо егал са Барсом нама ће онда бити довољна просечна игра у наставку сезоне да деремо све

Ajd da vidimo koliko ce se skor popraviti. Mozes ti da igras solidno i da ne pobedjujes?

Tabela ce sve reci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...