Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Neverovatno koliko nam često u toku utakmice stane mozak i pravimo gluposti. Jago ne pravi faul na centru i oni prave seriju 6:0, Mitroviću Satoranski krade loptu i onda nogom pravi faul za namernu. Janis dobija tehničku u finišu i onda opet Mitar ulazi preko linije iako zna da u poslednja 2 minuta nema opomene od sudije već se automatski dobija tehnička. Teu svaka čast, ali kvari utisak kad zagusti, tada brlja, mada retko kad je i pogađao kroz karijeru u takvim trenucima. Od Nedovića je to očekivano, imali smo nadu u Nejpira da bi on mogao biti taj, ali on je momak pogubljen. Jebeš i ovo kad stalno moramo se tešiti porazima na jednu loptu. Dok mi krenemo da dobijamo takve utakmice voz za top8 ode.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šabazu jos veceras dati otkaz i dovesti bilo koga. Mogu da zamislim kako njegovo sranje koje toliko kosta gledaju ostali igraci, koliko lude. Njegova igra je kancer kao za teren, tako i za svlacionicu.

Cime smo zasluzili ovakvo sudjenje. Ono sto bih rekao i sa koji drugim sudjenjem bih poredio bi odmah spakovalo ban.

Igracima kapa dole, kao i Grku.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Sfero večeras položio ispit po mom mišljenju. Pokazao da može da pronadje neka rešenja i sa ovim frankenštajn rosterom. Iskristalisali su se neki nosioci u njegovom sistemu i sad ima osnovu sa kojom može nešto da napravi.

 

Legitimno je pitanje šta dalje sa Shabazzom i Tobeyem. Ja sam za strpljenje, ali ono kada je ubacio Kuzmića, ne obečava što se tiče Tobeyevog statusa. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 poraza svaki na do dve lopte razlike.

 

Ja Sabaza ne bih (jos) terao. Em mora jebeno mora da proigra, em Teo ne moze jos dugo ovako i u kontinuitetu, em (najvaznije) nema nicega na trzistu sto je dovoljan kvalitet za prvog pleja.

 

Bez dva najbolja defanzivca spolja, bez ucinka najboljeg igraca, na terenu gde nikada nismo.dobili, vratili se od -17 i imali napade da povedemo. Sa ovom igrom pada Fener.

 

Sudije nek se napuse bas

 

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ne može se igrati napad da uzmeš loptu i zaletiš se da šutneš, ovo važi za sva tri naša beka. Jednostavno nema trenera koji njih može da zauzda i disciplinuje ih. Uz sve to naš pregovarački kapacitet u EL je nula i jahaće nas i protiv Albe i Asvela ne samo protiv velike Barse. Pomirimo se da će biti još ovakvih poraza uz po koju pobedu kući da ne budemo baš ubedljivo zadnji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Sfero večeras položio ispit po mom mišljenju. Pokazao da može da pronadje neka rešenja i sa ovim frankenštajn rosterom. Iskristalisali su se neki nosioci u njegovom sistemu i sad ima osnovu sa kojom može nešto da napravi.

 

Legitimno je pitanje šta dalje sa Shabazzom i Tobeyem. Ja sam za strpljenje, ali ono kada je ubacio Kuzmića, ne obečava što se tiče Tobeyevog statusa. 

Iskreno, mene je kupio pa makar sa svojom frizurom. Ako nista, uvjek se mogu nasmijati kad ga pogledam.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Molim moderatore da iskuliraju sto se tice zastite sudija, kao da iste nisu zasticene i papreno placene, a konstantno prave sranja. Sto se tice kom komsija i sudjenja na nasoj temi, to je ok, ali ovde da imaju zastitu npr polse kriminalnih odluka, zasto bi? Sudije su uticale i to ne treba gurati pod tepih. Nenoalno je praviti se lud i ne videti faul nad Nedovicem. Ne zelim da ovaj forum ode u totalitarizam. Ko god da krade treba ga obeleziti, oznaciti, targetirati...

 

Sto se tice nas, nismo zasluzili pibedu, mislim da je izvucen maksimum od ovoga sto raspolazemo, ne treba se ljutiti na igrace iako je to u lajvu nemoguce, ali dani mrmota su neminovnost. Krava koja da mnogo mleka i ritne kofu, gledamo vec ko zna koji put. Pojava Kuzmica, Sabaz i Tobi koji kao da zele da uzmu kintu i zapale sto dalje i kad ti nominalno igras bez prvog pleja i prve petice, tesko je ocekivati nesto vise od fenjera. Sto je najcrnje nema ni prvu dvojku, ni cetvorku...ali imas blesave navijace koji ce iznova kidati zivce i gristi nokte, nadajuci se boljem.

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Imali smo odličnu šansu da uzmemo utakmicu, ali smo tri vezana napada za preokret odigrali katastrofalno. Iako smo odigrali dobro i nadskakali Barselonu, na kraju ovaj poraz može djelovati loše za ekipu sa psihološke strane. Navlačimo luzerski mentalitet, jer ne znamo da odigramo kad se lomi. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nama skok jedino funkcionise a za to smo se najvise plasili 😁

 

Odbrana nam je jeziva, jezivija nego sto sam ocekivao. Protivnik bukvalno je dovoljno da odigra pick i nama se sve raspadne pa ili dobiju lake poene iz reketa ili otvoren sut za 3.
I preuzimamo i kad treba i kad ne treba bas ocajno za gledanje.

 

Napad cas delujemo kao Spursi sa pocetka prosle decenije a cas kao da prvi put loptu uzeli u ruke.

Strpljenje za Shabazza vise nemam da mu se zahvalimo lepo i dovesti neka 3 igraca pa da ih uigravamo za sledecu sezonu polako. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šabaz baci trojku k'o da igra "kamena sa ramena". Ko je njegov menadžer? Izgleda mi kao da se smatra višom klasom u odnosu na naš klub pa kao puca mu kurac..Neka kazna, hlađenje, bilo šta..Živo me zanima kako se ponaša na treninzima ali i van njih, ima li kontakt sa saigračima..

E sad, vidim da ovdje ima baš dosta ljudi koji znaju košarku, razumiju se u mrtve detalje. Bukvalno svi do jednog su rekli da je tim nakaradno sastavljen, da igrači nisu komplementarni jedni sa drugima itd. Kako je onda jebeno moguće da to ne vide ljudi koji od te iste košarke žive 30-40 godina i koji trenutno žive od nje radeći posao koji rade?! Osim da su imali plan da namjerno sjebu ekipu, ja ne vidim drugu logiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...