Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

ne znam ni kako smo stigli do toga da je rajko gdin sto pita trenera ekipe u kojoj je bjelica bio, o bjelicinom statusu, nakon tekme koja nema veze sa zvezdom.

 

gdin rajko se sigurno polomio da sazna kao sportski novinar, nosilac spomenice alfa-ispitivaca na konferencijama, to sto je ovde pitao. zvao klub, zvao covica, zvao bjelicu.

 

debil.

  • Like 19
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mile1 said:

Uvek ce biti opravdanja. Evo ti za sutra samo od nekih

To je Barselona mnogo su jaki kod kuce, malo ekipa moze da ih dobije

Fale nam Lazic i Hanga da neko odigra odbranu

Sudije naravno ce biti krivi

Ne moze Sferopulos da poslozi sve za 2 nedelje

Uprkos porazu nasli smo na neke pozitivne stvari

Svaki nas poraz uvek isti izgovori

 

Ништа ново, тако ће бити док год је кошаркашка сподоба Небојша Човић на челу клуба. Човјек је оправдавао и сина Филипа што игра ЕЛ шта тиу има више да се прича.

п.с. иначе на крају сезоне се знало да нам Факу мора бити носилац неког костура за следећу сезону, врхунски играч, професионалац енергија. И тада је било оправдање неће жена, матерњи у Мадриду исл. Од костура са озбиљним играчима ништа није ни било, али ко озбиљан са Човићем да гради будућност!? Па Факу је чекао неколико мјесеци да заигра због "пропуста администрације", шта он да мисли након тога или након сезоне гдје су му камењари из тима смањили број асистенција, ево ове сезоне мало мало па дабл дабал...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covicu je bilo vreme da ode jos posle epizode sa sinom, pre dve godine posle titule sa Kalinom zadnji voz, ali nije posteno kriviti ga sto ranije nije bilo novca. Zna se dobro kako novac u ovoj zemlji dolazi. Da nije bilo povika pederu sa tribina ni komsije ga ne bi videle, pa ni mi poslediicno tome. Budzeti dva bg kluba su daleko, ali daleko preko realnih mogucnosti privrede i drustva u Srbiji. Takodje, van rezona ga je kriviti sto nije zadrzao Kampaca. Smesni smo mi kao opcija kad se javi Real. Covica trebamo kriviti zbog ugovora sa pojedinim igracima iz domace osnove, pa samim tim i mesanja u sastav ekipe. Zbog toga sto iz godine u godinu sa sve vise novca  imamo Frankestajn ekipe. Tri ruke, jedna noga, glava za telo od 213cm, a telo 170cm. Dovoljno je pogledati njegove nastupe na tv. Price za siroku publiku, kojima se ide na zadovoljenje najjeftinijih culnih potreba. Ista prica vec 30 godina, a svet se vec sprema za autonomna vozila. Ugusismo se u nekakvim saopstenjima. Do te mere da imam osecaj d u klubu imamo zaposlenog menadzera za saopstenja.  Covek je uspeo od jednog Ostojah-a da napravi smislenog menadzera. Za to zaista treba biti maher. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je citava postavka razmisljanja vezano za klubove pogresna. Pre svega kod nas su klubovi drzavni. Drzavna svojina u 21 veku. Ne znam sta bih rekao. Zatim ovo je zemlja u kojoj je kradja ne samo dozvoljena vec i razumljiva. Krade se na svakom koraku i kradu gotovo svi koji imaju kakvu takvu mogucnost. Prosto ovo je lopovska nacija, koju je komunizam duboko izdeformisao i plasim se da ce i posle Covica biti Covic

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kokodakalo said:

Covicu je bilo vreme da ode jos posle epizode sa sinom, pre dve godine posle titule sa Kalinom zadnji voz, ali nije posteno kriviti ga sto ranije nije bilo novca. Zna se dobro kako novac u ovoj zemlji dolazi. Da nije bilo povika pederu sa tribina ni komsije ga ne bi videle, pa ni mi poslediicno tome. Budzeti dva bg kluba su daleko, ali daleko preko realnih mogucnosti privrede i drustva u Srbiji. Takodje, van rezona ga je kriviti sto nije zadrzao Kampaca. Smesni smo mi kao opcija kad se javi Real. Covica trebamo kriviti zbog ugovora sa pojedinim igracima iz domace osnove, pa samim tim i mesanja u sastav ekipe. Zbog toga sto iz godine u godinu sa sve vise novca  imamo Frankestajn ekipe. Tri ruke, jedna noga, glava za telo od 213cm, a telo 170cm. Dovoljno je pogledati njegove nastupe na tv. Price za siroku publiku, kojima se ide na zadovoljenje najjeftinijih culnih potreba. Ista prica vec 30 godina, a svet se vec sprema za autonomna vozila. Ugusismo se u nekakvim saopstenjima. Do te mere da imam osecaj d u klubu imamo zaposlenog menadzera za saopstenja.  Covek je uspeo od jednog Ostojah-a da napravi smislenog menadzera. Za to zaista treba biti maher. 

 

Ма јасно је да ми нема шта да тражимо кад је Реал у питању али са том кошаркашком сподобом  на челу никада нисмо ништа ни покушали јер ми немамо никада ни средњорочни камоли дугорочни план. Ми не чинимо ништа да се странци осјећају лијепо код нас у фулу, све је стихија. Скандирање Аргентина и та врста среће код Факуа је наравно само један мали дио шта је све требало да се ради за и око њега. Сигурно не неке административне грешке  због којих није играо или форсирање неких камењара који промашују отворене шутеве послије његових неуписаних асиста а након што се овај напати за медаљу. И онда дође нова сезона и одједном има још пара али кошаркашка сподоба направи прелазни рок као на траци послије кога сви чекају доселекцију. Или што Берти помену горе Кузмића који не зна се ни шта ради ни колико ће тако вегетирати, па прије Радуљица, да се не враћамо још раније на Кешеља или синчића. Неозбиљно је превише да било који велики играч има стрпљења за све те зајебанције....

Edited by Константин
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Eto prilike da se naši rastrče i razlete Blaugranom. Bez bremena da nešto moraju ili su u ulozi favorita. Ne volim onu uzrečicu 'nemamo šta izgubiti' jer kako nemamo, imamo meč ali nismo u obavezi da pobedimo i samim tim mentalno možemo rasterećeno u nadigravanje sa vrlo dobrim protivnikom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Može li da prestane ovaj lov na veštice od strane forumaša kojima je jedino bitan prelazni rok i šta je ko kad rekao/najavio? 

Opasan stalking u poslednje vreme. Šta god Mile napiše, neko opali prozivku za stvari od pre 3 meseca. Get over it...ako ste se ispalili na svojim twitter/instagram stranicama jer ste hteli i vi da budete insajderi. Stvarno udaviste ovih dana. 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Brajan Danston said:

Nek si ti nama najavio tokom leta da su Laprovitola i Dejvis završeni...

Inace ja sam ovde poznat kao neko ko ce loziti masu.U datom trenutku kada cujem nesto podelio sam ovde sa ostatkom foruma.Nemam kameru da se pravdam tebi niti bilo kome ovde. Kada si toliki dzek napisi slobodno ko je najavio Nedovica, Kalinica, Teodosica, Bjelicu, Simonovica, Sabazza ali ajde da budemo dokoni pa da se hvatamo za foru dejvis i Laprovitola Xexexe. 

Ali kad kum zorzo napise dobar dan pola foruma se popali a nista nije rekao u sustini. Rekao Sam isto Markosu da ne treba vise da se oglasava ovde sto se tice prelaznog roka jel ce doziveti isto prozivke par ljudi poput tebe

Ovim bi zavrsio pricu na tu temu

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Prva utakmica koju igramo bez pritiska da smo favoriti i da bi trebali dobiti.Mislim da je to naša najveća prednost a i to što Barsa ima dobar start i mogla bi ležernije ući u utakmicu..Tako da nismo bez šanse,čak po meni 50-50.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Vreme je podsetiti se dva Kalinina bacanja, mislim da smo tad bili najbliži.

Protiv Virtusa obe utakmice iste bile, neverovatno.

Bili smo blizu i kada nije nad Cirbesom sudjen faul u poslednjoj sekundi..Pre toga je Saric dao kos..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...