Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako kojim slucajem ovo citas,BRAVO MILOSE TEODOSICU za vecerasnju utakmicu. Tvoje plejmejkerske sposobnosti nikada nisu bile upitne,ali volja,zelja,zalaganje je za svaku pohvalu veceras. Jos jednom,kapa dole i nadam se da ces cesce ovako!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Pitaju ga za zvizdanje Sabazu

 

Njemu neprijatno bilo i rekao je kako su  navijali za njega kada ga je vratio u igru

Sreca njegova pa je ulazio u igru i izlazio kad je Teo ulazio/izlazio. 

 

Ne oodrzavam zvizdanje ali treba da ga je sramota zalaganja. Poginuse 8 kosarkasa da nadoknade njegovu lezernost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega dati svu podrsku Nepieru. dok god je u Zvezdi.

Ni ja nisam odusevljen njegovom igrom ali brate nije probisvet pa da mu se zvizdi.

Nije Sabaz kriv sto je dobio koliko je dobio(dobro kriv je sto ima kvalitet) i sto su nama druge stvari problem.

Al bitno je da se zvizdi Shabazzu a Nebojsa prolazi bez zvizduka.

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Plavšić je sramotan, da ne upotrebim neku težu reč. Kako komentariše strance, a za domaće samo reči hvale. Još je najgore kad neko od stranaca napravi neku veliku grešku, a on samo zaćuti pa onda neki šaljivi komentar. Kad domaći pogreši kao da se nije ni desilo. Dobio je od Nebojše i upute da potencira podršku publike. Dotakao je dno!

 

A sad pozitivne stvari. Na mene najveći utisak ostavio stav igrača, konačno sam video želju za pobedom, nerviranje nakon nekog lošeg poteza. Pre svega mislim na Tobija, Hangu i Shabazza. To mi daje nadu da mogu doći bolji dani. I naravno borba Jaga, samo nastavi momče. Teo odličan! Deda i Mitar dosta dobri.

  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ova pobjeda ne smije da zamaskira činjenicu da nam je četvorka neophodna. Imali smo katastrofalne minute sa Lukom i Džoelom na terenu. Luka je dobio nekoliko lopti na perimetar i tu bi se napad otprilike završio. Ne može prosto tako da se igra moderna košarka. Loše je za ritam, za spejsing. Ne treba siliti sa pojačanjima i rezovima, ali jedan igrač, jedna četvorka mora da se obezbijedi. Pa da vidimo onda koliki je zapravo domet ovog tima. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Auh, trebalo nam je ovo kao hleb nasušni. Teo daleko najbolji, podsetio je večeras na onog iz prajma, ovo je neki maksimum maksimuma od njega u ovoj fazi karijere i hvala za ovu partiju na obe strane terena. Neverovatno smo stegnuti i u velikom smo maleru, nemamo nikakvu kreaciju van 4 igrača od kojih je jedan u dubokom kanalu a drugi loš šuter i rovit. Za borbu svaka čast, Tobey je u očajnoj formi ali bori se maksimalno kao i ostali, izuzev Napiera. Što se njega tiče, ništa mu neće biti zbog malo zvižduka, debelo je kompenzovan za to. Sledeće utakmice su nove priče za sve pa i za njega, ako digne formu brzo će se zaboraviti ovaj kanal. Protiv Budućnosti već treba da uzme 20 šuteva. Bravo za Yaga, nije to neka spektakularna igra ali daje sve što ima i pokreće i ostale svojom energijom. Danas nam je trebala bilo kakva pobeda i ne treba joj u zube gledati. Ima ovde mnogo posla ali najdraže mi je zbog Janisa, uzeo je vruć krompir u ruke u očajno momentu, ćuti i radi i ne pada u paniku. Palac gore ovog puta i za Dedu i Luku, uz standardno požrtvovane Bolomboya i Gidru. Bajern je dobra, čvrsta i fizikalna ekipa ali im evidentno fali neki ekstra kvalitetni pojedinac da izmisli nešto kad upadnu u rupu. Osećam se kao ja da sam igrao, crko sam.

  • Like 18
  • Love 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Sreca njegova pa je ulazio u igru i izlazio kad je Teo ulazio/izlazio. 

 

Ne oodrzavam zvizdanje ali treba da ga je sramota zalaganja. Poginuse 8 kosarkasa da nadoknade njegovu lezernost

taj koji ga je doveo je balavio za njim dve godine, nas SD to rece

nije pokupljen s ulice taj Sabaz

 

a takav  odnos imamo i prema trenerima i igracima, kao da ih niko nije doveo nego sami dosli

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

Plavšić je sramotan, da ne upotrebim neku težu reč. Kako komentariše strance, a za domaće samo reči hvale. Još je najgore kad neko od stranaca napravi neku veliku grešku, a on samo zaćuti pa onda neki šaljivi komentar. Kad domaći pogreši kao da se nije ni desilo. Dobio je od Nebojše i upute da potencira podršku publike. Dotakao je dno!

 

A sad pozitivne stvari. Na mene najveći utisak ostavio stav igrača, konačno sam video želju za pobedom, nerviranje nakon nekog lošeg poteza. Pre svega mislim na Tobija, Hangu i Shabazza. To mi daje nadu da mogu doći bolji dani. I naravno borba Jaga, samo nastavi momče. Teo odličan! Deda i Mitar dosta dobri.

Jesi cuo kad je pricao za Davidovca ili pljujemo po difoltu?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cavani said:

Sabaz je po meni zasluzio zvizduke, treba da pokaze da mu je stalo i da nadje nacin da doprinosi i ako ga ne ide sut.

 

Zviždanjem igraču se baš podstiče igrač. Što je najgore uopšte se u igri i ne vidi da mu nije stalo.

 

Kakvih je sve prošlo kroz Zvezdu bez zvižduka. Sramota je al kako hoćete.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...