Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nikad ogavnija ekipa kk crvene zvezde.

Prosto mi je muka da ih gledam.

Kad nije došao sa 33, nije morao ni sa 37 godina.

Davidovac dve klase ispod prošlog mandata. Prva violina skroz promašena.

Bačena sezona i opet naše pare, koje su izvucene iz države, pa sa napumpanim platama izvucene i iz kluba.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bedna ekipa, bedan klub...

Nadam se da u cetvrtak u areni nece biti vise od 5.000 ljudi.

Obzirom da me fudbal uopste ne interesuje i da se u sustini identifikujem sa kk cz, prvi put u zivotu me je sramota sto navijam za ovu saku jadnika i bednika.

 

Link to comment
Share on other sites

Uh ne zna se sta je bilo gore, nasa igra ili sudijska trojka. Obe stavke na kriminalnom nivou. Atmosfera na tribinama prostacka kao po obicaju. Sferopulos je bolje vodio prvi derbi, ovde mi je bas dosta zalicio na Duska. Dobro, jos se upoznaje, ali ne bio mu u kozi. Treba voditi ovaj neizbalansirani, istroseni, anemicni, toksicni produkt.

Ocekujem da proradi Covkisu sujeta i da vec veceras padnu dva silbovanja. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Suđenje jedno od najgorih, ali još gore će biti ako Čović počne to sada korisititi kako bi popalio masu u cilju da zamaskira svoje brljotine. Nije meni problem i da smo sve izgubili sa 20 razlike, gledao bih i dalje klub. Ono što ne valja kad ti sezona ovako počne. Promena trenera, povrede, verovatno menjanje igrača, a izgleda dok je bio Duško ne baš i dobra atmosfera. Ne može to na dobro da izađe, voleo bih da grešim.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Nejpir 20p 8ass, a najgori igrac na terenu. Klasican primer kako statistika ume da zavara.

Ovo sto on igra je klasicni microwawe skorer. Ladi jaja dok ne izgubimo utakmicu, onda odigra za svoju statistiku, pa kad pripretimo da dobijemo onda opet pocne da prodaje i da ga boli kurac.

On, Teo i Nedovic koji se kezi pored terena dok nas tovare su primer luzera, ko ih je spojio treba da odgovara krivicno.

 

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Bas ne znam sta da napisem posle ovoga veceras. Da je dobro nije nikako. Da su oni kanta od tima svakako jesu, ali i takvi odradise nas dva puta. Gomila nepotrebnih igraca na koje su bacene OGROMNE pare. Davidovac, Kuzmic, Lazarevic, Ilic, Mitrovic Jago. Skroz nepotrebni. Kad na to dodas penzionera iz Valjeva koji je dosao da iscedi i poslednji dinar iz kluba za koji „navija", pa dodas i Nedovica pa kljakavog Bjelicu. Haos. Sto je najgore nama ovde dva nova igraca nista ne resavaju. Treba promena cele koncepcije tima. Bas ne sluti na dobro posebno ako u cetvrtak izgubimo od Bajerna i time zavrsimo Evroligu.

Jedino pozitivno ako najzad ode onaj iz Zeleznika, a trebao je da ode jos 2017. 

Najgore sto nisam ni ljut ni nervozan a to je valjda najgore jer dovoljno govori u kakvom smo kurcu trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da je "sezona gotova nikad ranije" ali definitivno smo eksperti da useremo sezonu na pocetku i da se onda nesto vadimo.

 

Cuj mi, mislim jedan covek. 

 

Zasto ni jedan novinar nema muda da postavi prava pitanja, zasto?!

- Ko je doveo Teodosica i da li je to bilo i pored protivljenja aktuelnog trenera?

- Ko je doveo Raduljicu prosle godine i zasto?

- Ko je produzio Kuzmica i zasto? Cemu? Sta je njegova uloga?

- Da li je bivsi trener bio saglasan sa dovodjenjem Davidovca, produzenjem Lazarevica, Lazica...? 

- Ko je doveo Bjelicu i sta se sa njim desava? Gde je objasnjenje obecano pre dve nedelje da ce za par dana sve biti razjasnjeno? 

- Zasto Covicu nisi organizovao predstavljanje novog trenera i zasto cutis i bezis od novinara, gore nego Vucic od N1? 

- ... i gomila jos drugih pitanja... 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...