Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Razumem frustraciju i naknadnu pamet, ali zaista ne bih imao ni mrvu razumevanja za eventualne uvrede na račun doktora robotike iz Železnika.

 

Naprotiv, njegovi sledeći potezi, kao i neminovan odlazak u penziju jednog dana (koji nije tako daleko), iziskivaće dignitet i gospodske manire navijača koji su mu nekada bezuslovno verovali, kao i onih koji su već odavno uvideli kud plovi Zvezdin brod i nisu se libili da tu svoju spoznaju podele na ovom mestu.

 

Jer, doktora robotike možemo da krivimo za mnogo toga, ali za to što smo mu verovali čak i kad poverenju nije bilo mesta, te zato što smo mislili da on jeste ono što zapravo nije, krivi smo samo i jedino - mi. Čovek nas je iz godine u godinu uveravao da nije ni stručan, a ni naklonjen domaćinskom poslovanju, pa sad kad je sve to potpuno ogoljeno treba pre svega  zadržati dobre manire.

 

Kako se ono kaže - prevari me jednom i neka te bude sram, a ako me prevariš i drugi put, sram nek ide meni na dušu... Stoga pokažimo da možemo da se izdignemo iznad taloga u koji smo kao klub upali, te privatimo kao džentlmeni ono što nam donose budući dani.

 

Posle svega, to dugujemo sebi, a ne njemu. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Deluje sve loše ali ako se vratimo godinu unazad...Mi smo prošle godine dobili 2 derbija, oni bili na kolenima, katasteofalno krenuli u EL...Duga je sezona, nadam se da ima pameti, uz malu doselekciju, može ćurak da se okrene...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Deluje sve loše ali ako se vratimo godinu unazad...Mi smo prošle godine dobili 2 derbija, oni bili na kolenima, katasteofalno krenuli u EL...Duga je sezona, nadam se da ima pameti, uz malu doselekciju, može ćurak da se okrene...

Samo sto su oni imali smisleniju selekciju, nisu menjali trenera. I tako....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...