Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

8 hours ago, Nek grmi jako said:

 

 

Pa mi zato sad pade na pamet sledeće: da li bismo podržali onoga koji bi potkradao našu kuću, i ako ne bismo, zašto bi bilo ko pri zdravoj pameti podržao nekoga ko potkrada zvezdašku kuću, ako mu je već toliko stalo do Zvezde???

 

 


 

Slažem se druže, ne treba dozvoliti nikome da ti potkrada kuću, takvog treba uhvatiti u krađi i privesti pravdi.

Ali kakav mazohista treba biti da priželjkuješ onoga koji ti je tu kuću urušio (skoro do temelja) pre 15 god i da sada nakon toga njega prizivaš i dočekuješ na crvenom tepihu , pa povrh svega očekuješ od njega da će ti taj isti sagraditi novu i lepšu kuću, samo zato što je obukao novo odelo.

Valjda bi u kuću trebalo primati samo prijatelje i one koje ti donose radost, a one koji te kradu i hoće da ti sruše kuću, zna se gde bi trebalo da završe.

I da, vidimo se i na Krki i na SC,kao i na Bajernu!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pronađite, molim vas, kada sam makar pomenuo nekoga u smislu priželjkivanja, pa kada ne pronađete jer tako nešto ne postoji, shvatićete da je naše skromno dopisivanje na tu temu bespredmetno.

 

Zato vas nisam ni kvotovao, da zalud ne gubimo vreme i ne skrećemo kurs ka nečemu što se nije ni dogodilo... I da li taj neko na koga mislite ima ime i prezime? Pa ako ima ime i ako nije bezimen, podsetite me ko je taj i kada sam ga priželjkivao iz mazohističkih pobuda.

 

Pa ako u mojim upisima zaista pronađete tog nekoga koga ste mi imputirali, a da ne znam ni ko je to, kvotujete post u kome izražavam priželjkivanje  i tako prikažete da priželjkujem nekog rušitelja kuće, rado ću sa vama nastaviti polemiku na temu crvenog tepiha i ostalih stavki koje ste našli za shodno da pomenete.

 

U protivnom, ovde stajemo sa time....

 

Takođe, nastavite li da mi imputirate nešto što ne možete da prikažete i dokažete, shvatiću to kao malicioznost i onda sledi ignor, pa ćete se dopisivati na tu temu u budućnosti sami sa sobom, a moja malenkost vas neće više zadržavati  i deranžirati, niti vam uzimati vaše dragoceno vreme. 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Poslao mi kum grobar hajlajce Avrama...tačno se dogovorio sa Šabazom da ga ispoštuje za over poene...tako je izgledalo.
Nejpir je u nekom ozbiljnom problemu...tokom TO zeva nešto u publiku, nakon izgubljene lopte za kontru nije trepnuo...ni potrčao.
Ipak je jako čudan rezon da ga vrati na teren i u završnici ovako stondiranog.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nek grmi jako said:

Pronađite, molim vas, kada sam makar pomenuo nekoga u smislu priželjkivanja, pa kada ne pronađete jer tako nešto ne postoji, shvatićete da je naše skromno dopisivanje na tu temu bespredmetno.

 

Zato vas nisam ni kvotovao, da zalud ne gubimo vreme i ne skrećemo kurs ka nečemu što se nije ni dogodilo... I da li taj neko na koga mislite ima ime i prezime? Pa ako ima ime i ako nije bezimen, podsetite me ko je taj i kada sam ga priželjkivao iz mazohističkih pobuda.

 

Pa ako u mojim upisima zaista pronađete tog nekoga koga ste mi imputirali, a da ne znam ni ko je to, kvotujete post u kome izražavam priželjkivanje  i tako prikažete da priželjkujem nekog rušitelja kuće, rado ću sa vama nastaviti polemiku na temu crvenog tepiha i ostalih stavki koje ste našli za shodno da pomenete.

 

U protivnom, ovde stajemo sa time....

 

Takođe, nastavite li da mi imputirate nešto što ne možete da prikažete i dokažete, shvatiću to kao malicioznost i onda sledi ignor, pa ćete se dopisivati na tu temu u budućnosti sami sa sobom, a moja malenkost vas neće više zadržavati  i deranžirati, niti vam uzimati vaše dragoceno vreme. 

Nemoj da se ljutiš, nije bilo ništa lično.

Tvoj (deo) posta mi je bio samo šlagvort za ono što se već pisalo ovde, pa sam se nadovezao, a bio sam u "banovini" pa sam tek sinoć čitao.

Svi smo (valjda) na istom zadatku i težimo istom cilju, boljitku i napretku KKCZV.

Svako dobro!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wingwalker said:

Poslao mi kum grobar hajlajce Avrama...tačno se dogovorio sa Šabazom da ga ispoštuje za over poene...tako je izgledalo.
Nejpir je u nekom ozbiljnom problemu...tokom TO zeva nešto u publiku, nakon izgubljene lopte za kontru nije trepnuo...ni potrčao.
Ipak je jako čudan rezon da ga vrati na teren i u završnici ovako stondiranog.

26t263I.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

sjajan. i jos nisu stavili jos jednu dandaru panteru kad je smecovao naneliju u ruke za tricu. na pocetku se vidi kako jago moze da vrti pik sa njim. jago je odlican asistent, tek ce se videti ako dobije minute.

da se ja pitam bolomboja produzuj odmah. 

ima sjajan osecaj za blokade i tajming sto je najbitnije. kida obruc, ne zajebava se kad ima priliku. evo smisleno smo odigrali posle to na 75-77 kad mu je nejpir doneo loptu i lik je otkinuo obruc kako centar i treba da radi. a onda je teo opet odlucio da bude mec viner i naravno prodao celu tekmu.

dobar u piku, sjajan odraz pa hvata sve sto mu se baci na obruc. 

podseca me na mozlija, samo jos ima i neki sut spolja i brzi je cini mi se.

u svakom slucaju crna mitska zver, to je ono sto stalno zelimo i nema dileme da moze da bude vise nego koristan na obe strane.

produzuj odmah. 

 

kakvo bejslajn kucanje, alal vera i to je promenio ruku za kucanje.

 

njihova zastita reketa je uzasna i tu ih treba ubijati. 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

Adam Hanga je odigrao svoj prvi večiti derbi. Evo kako se osećao…

– Bilo mi je sjajno, ovo su utakmice koje svi žele da igraju. Lepo je videti koliko srpski narod voli večiti derbi. Igrao sam mnogo utakmica u karijeri, ali ovo je nešto posebno što imate i treba da budete ponosni. Izuzetno sam ljut zbog poraza, ali idemo dalje.

Hanga bas dobar lik

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

 

evo lepo se vidi, prvo je imao hangu samog pa i jagu je mogao dati imao je sekundu dve a dozir je na dva tri metra. lagano stao sa driblingom i cekao faul na -3. 

imali smo tri napada za nereseno/vodjstvo i sva tri je on zajebao.

kakva cigletina za tri, pola metra od obruca na -3, i to nesto kao iz okreta.

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bodo said:

Pa nemaju svi kumove grobare 😁

P. S. ja imam sina. 

 

I moja  (mladja)madam, zbog nekog svog inata/prkosa/da bi podj#bavala juniora je navijala za Prtzn... do pre par godina i odlaska na jednu evropsku utakmicu ( mislim da je bio fudbal)..  sada je jedan od vernijih fanova CZa. 

Tako da, ako sin nije punoletan, etoooo rešenja :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fat Zadd said:

 

I moja  (mladja)madam, zbog nekog svog inata/prkosa/da bi podj#bavala juniora je navijala za Prtzn... do pre par godina i odlaska na jednu evropsku utakmicu ( mislim da je bio fudbal)..  sada je jedan od vernijih fanova CZa. 

Tako da, ako sin nije punoletan, etoooo rešenja :classic_biggrin:

Mome nema spasa 😁. Bio je čak na probi u omladincima Partizana FK. A protiv naših je odigrao prije par godina prijateljsku u Novom Mestu kad je Zvezda bila na slovenačkim pripremama. Ima već 28 godina i sad igra u Austriji. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...