Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Za sta tacno da nas sramota? Promasio bacanja, izgubio utakmicu. Cega tacno da se sramimo? 

Mene je više sramota što navijam za isti klub sa onima koji svoje komplekse leče tako što će se takmičiti ko će veću bljuvotinu da napiše o svojim igračima.

 

U redu je kritika, ali gluposti koje se ovde pišu su ispod svakog nivoa.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dođoh da kažem da je Teo još uvek veliki majstor ove igre i da ste srećni da možete da ga gledate u vašem dresu, ali videh da se, well, eufemistički rečeno, većina ne bi složila sa tom konstatacijom. Šta bi bilo da je odigrao kao Punter, ne mogu ni da zamislim, a on uopšte nije bio loš. Mislim hvala na 3 bacanja, ali do tada je bio sasvim ok. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu problem bacanja coveku bez lateralnih kretnji vec  to sto je sutirao minut pre bacanja 2/5 i uzima nerezonski sut gde masi halu… Nit postuje igru niti saigrace pa normalno da ni lopta nece njega da postuje.

 

Da se ja pitam minut vise ne bi proveo u klubu.

Edited by Nele
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nenadd said:

Aj sad da vidimo ovu bandu sto je trazila meksu ruku i vise razumevanja od trenera.

U prvom redu Teo i Shabaz kao najponentniji, sad ce bar imati svu slobodu ovog sveta.

Da vidimo moze li grk za ovako kratko vreme da pripremi neko iznenadjenje, kako ce kontrolisati stetu i koliko ce verovati granicnim 12 igracima, pre svega Jagu, Lazarevicu i Kuzmicu.

Realno je da nas nakantaju, a opet, spletom nekih cudnih okolnosti, mi u derbi ulazimo sa konacno nesto boljim raspolozenjem nakon smene trenera i jedne pobede, oni napeti nakon 3 mucna i vazna poraza i verovatno visesatnog ispiranja glave od strane trenera.

Uci ce oni nervozno u mec, ako tu pokazemo smirenost i pogodimo neki otvoren sut, porasce nam i sanse da udjemo u egal.

 

E da, mogao bi Gidra da konacno pogodi nesto na strani, mada nisam optimistican, isto vazi i za Tobija kome ovo treba da bude jedan od laksih mecapova, roviti Smajlagic i Kamisnki kome je ovo takodje vatreno krstenje.

I banda prodade utakmicu...Nemamo lidera niti je trener vrhovni autoritet i to je neresiv problem na nivou sezone.

Link to comment
Share on other sites

Nisam morao ni da gledam poslednjih 5 minuta utakmice, znao sam sta ce biti. Primili smo preko 20 poena u tih poslednjih 5 minuta. Gledas i znas da ce njima svaka lopta proci kroz obruc, a da nasi pocinju stucati u napadu i bivati sve nesigurniji. Onda i kad dodje trenutak kad mora neko nesto da pogodi nema ni to ko, svima je samopouzdanje u minusu. Nerealno. Novi trener, novi igraci, ali isto se gube utakmice vec dve sezone. 
 

Nemam objasnjenje, eto. Sta pametno i reci, analizirati, primetiti, kad smo osim pocetnih par minuta igrali jako dobru kosarku u oba pravca do eto tih poslednjih nekoliko minuta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Shabazz po meni zasluzuje vece kritike od Tea(a to ne znaci dao Teodosic ne zasluzuje) jer je lik doveden da bude lider da pogadja, organizuje a on igra kao Pororikanska verzija.

 

Mnogo sam razocaran sa njim. Jedna utakmica ajde da kazemo al eto vec ima seriju takvih...Ako ga Covke silbuje bice sasvim zasluzeno. Ali Shabazz nije uzrok vec posledica ovako sklapanog rostera.

1 minute ago, Eddard said:

Ja dođoh da kažem da je Teo još uvek veliki majstor ove igre i da ste srećni da možete da ga gledate u vašem dresu, ali videh da se, well, eufemistički rečeno, većina ne bi složila sa tom konstatacijom. Šta bi bilo da je odigrao kao Punter, ne mogu ni da zamislim, a on uopšte nije bio loš. Mislim hvala na 3 bacanja, ali do tada je bio sasvim ok. 

Taj level Pantera je iskazao Nepier. Teo je samo zavrsio zapoceto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadnjih 5 minuta klupirati mister luzera Teodosića i mister boli me paja Šabaza pa ćemo neku utakmicu i dobiti. Kakve dve štetočine na istom mestu u isto vreme... Napisa neko Teodosić solidan u odbrani, da imam živaca pa da isečem 6-7 klipova da se vidi kako se zaleće kao tele, kako ga obilaze kao čunj, kako pogledom prati svog igrača gde prolazi na metar od njega,... I tako dokle hoćeš. I dokle više hero ball na kraju i silovanje lopte u tri pičke materine bre?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drugi put gubimo dobijeno tamo. Prosli put smo sa Kampacom vodili 19 razlike i izgubili , sad ponovo.

Ne umemo da zavrsimo meč.

 

Oni nikakvi,  ni sami ne znaju kako su dobili na domacem parketu.

Kad su videli da im utakmica izmiče, opustila se ruka, u fazonu, nemamo sta da izgubimo i cepaj.

 

Dva najbolja i najiskusnija igraca su prodali.

 

Pre meca sam ocekivao da nas rese lagano, ali smo skupo prodali kožu . Nismo se dali tek tako, i ako su mnogi ocekivali da ce nas pregaziti.

Gurnuli smo im pobedu u ruke.

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Dusa me boli zbog Bolomboja i Jaga, ozbiljnu kolicinu muda su obojica pokazali vcrs. Bolomboj mora biti prvi centar

I Hanga je bio odlican, porobio Pantera, prisutan svuda, doprinos i poenterski. Tobi manja uloga ali dobar. Mitrovic dobar u napadu kao i uvek, cak i defanzivno protiv Ledeja. Generalno su svi igrali dobro, 30 minuta odlicne kosarke, ali uvod u utakmicu i zavrsnica katastrofa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teo bi morao da podje putevima Nemanje Bjelice. Jedan od direktnih krivaca za poraz. Na stranu promašena bacanja, ubijanje momentuma ekipe sa onih par ispucavanja za 3, ali frhunac bezobrazluka i nepostovanje saigrača je trenutak kada ne dodaju loptu dvojici slobodnih saigrača na sudu za 3, vec se zabija u dva igrača KKPa i dobija dva bacanja.

 

Nažalost, pojavio se Aleksa, Grk nije reagovao izmenama i pobedio je manje los tim.

 

Da ne zaboravim i klupiranje Kaminskog, jedan od momenta koji je odlučio utakmicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sve mogu da razumem, i Teova promasena, i pad u igri i los -20 na startu, ma sve...ali za ovakav bol medju oreponama Nejpira, ne bih ga ni u svlacionicu pustio da udje, vec bih ga odmah Silbovao.

Ovo je nedopustivo za jednog profesionalnog igraca da se ovako ponasa na jednoj utakmici.

Eto toliko.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...