Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Тео је целе прошле сезоне у ел одиграо 3 утакмице са 25+ минута на паркету. Сада за 4 утакмице код Душка који очима не може да га види већ је одиграо 2 утакмице са 25 минута. Зли Тео шта нам ради...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Najlakše je svaliti smenu trenera na Tea i Nedovića, zbog njihovih pomalo tvrdoglavih karaktera. Ali ako je neko i bušio trenera, uverena sam da nisu njih dvojica već neko od koga se tako nešto najmanje očekuje.

 

Teško da se od njega nije očekivalo da buši trenera, bar smo do sada naučili ko vuče konce i ko je gazda...ima još jedan takav sličan.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Najlakše je svaliti smenu trenera na Tea i Nedovića, zbog njihovih pomalo tvrdoglavih karaktera. Ali ako je neko i bušio trenera, uverena sam da nisu njih dvojica već neko od koga se tako nešto najmanje očekuje.

Nedovic je sikaniran prosle sezone i onda se pojavio sjajan ove sezone ali eto, morao je neko da iskoci da prica kako je isfolirao povredu. Prosto nevjerovatno. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Najlakše je svaliti smenu trenera na Tea i Nedovića, zbog njihovih pomalo tvrdoglavih karaktera. Ali ako je neko i bušio trenera, uverena sam da nisu njih dvojica već neko od koga se tako nešto najmanje očekuje.

Uprave smenjuju trenere, igrači dobiju info da je trener bivši i to je početak kraja ... tad puca svlačionica, što je i očekivano.

Sami igrači nemaju tu moć ako uprava podržava trenera, i to je to.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Nedovic je sikaniran prosle sezone i onda se pojavio sjajan ove sezone ali eto, morao je neko da iskoci da prica kako je isfolirao povredu. Prosto nevjerovatno. 

 

Čudi me da prošle sezone, kad je imao dosta nesuglasica sa Duškom, nije uzeo da ga buši. Ako se za neke igrače vidi da im je jako stalo to su Teo i Nedović, pogotovo se ovaj drugi max podredio ekipi.

 

Najverovatnije je cela priča oko bojkota trenera od strane igrača jedan veliki spin. Čović je želeo da ga otpusti i toeto.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Najlakše je svaliti smenu trenera na Tea i Nedovića, zbog njihovih pomalo tvrdoglavih karaktera. Ali ako je neko i bušio trenera, uverena sam da nisu njih dvojica već neko od koga se tako nešto najmanje očekuje.

Kajzer Soze?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Uprave smenjuju trenere, igrači dobiju info da je trener bivši i to je početak kraja ... tad puca svlačionica, što je i očekivano.

Sami igrači nemaju tu moć ako uprava podržava trenera, i to je to.

Pa da kada vide da moze da im prodje tj da ce uprava da stane iza njih onda ce svima da smeta nesto i da ga buse. Da znaju da ce oni dobiti pedalu(i to placenu koliko toliko) ne bi u toj meri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Najlakše je svaliti smenu trenera na Tea i Nedovića, zbog njihovih pomalo tvrdoglavih karaktera. Ali ako je neko i bušio trenera, uverena sam da nisu njih dvojica već neko od koga se tako nešto najmanje očekuje.

Lose si uverena

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao da čović sam nije dovoljno bolestan nego je potrebno da Duška neko "sabotira" i "buši" iz igračkog kadra...

 

Pojedini kao da za ovaj klub navijaju od juče pa ne znaju kakve maestralne odluke drug predsednik ima...

 

Doveden je trener koji je u svom prošlom mandatu dobio otkaz zbog "izgubljene svlačionice" da vodi ekipu ciji je trener iz tih razloga dobio otkaz...

Pritom gaje istu filozofiju...


Vidi se da Bagzi i Dozet vode sportski sektor. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kontra said:

Ja sam fasciniran statusom koji je Ivanović stekao kod navijača Zvezde. Nit je imao rezultate, nit je Zvezda igrala dobru košarku. Al dobro, najbolji trener u ovom veku neko reče...

 

Sa druge strane Teo je govedo.

 

Da je Dusko izlovan incident moglo bi se ovako nesto napisati ali nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nekoime123 said:

Kao da čović sam nije dovoljno bolestan nego je potrebno da Duška neko "sabotira" i "buši" iz igračkog kadra...

 

Pojedini kao da za ovaj klub navijaju od juče pa ne znaju kakve maestralne odluke drug predsednik ima...

 

Doveden je trener koji je u svom prošlom mandatu dobio otkaz zbog "izgubljene svlačionice" da vodi ekipu ciji je trener iz tih razloga dobio otkaz...

Pritom gaje istu filozofiju...


Vidi se da Bagzi i Dozet vode sportski sektor. 

 Šta da kažem sem srećno novom treneru,nadam se da će sa ovim poluigračkim kadrom preživeti barem dva meseca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...