Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Screenshot-2023-10-21-21-28-57-145-com-i

 

Ali kako Covic bruka klub na svakom koraku

 

Doveo je Duska koga je docekala suspenzija na registraciju igraca na 4 meseca zbog brljanja sa papirima

U medjuvremenu doveo Kampaca koji nije igrao isto toliko

 

Sada covek selektovao ekipu, nije mu sacuvan nijedan nosioc , odradio pripreme i posle dve nedelje popio otkaz

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Teorije, ali teorije nema da jedan mediokritet kakav je Sferopulos napravi bilo sta vredno pomena, a posebno u ovako zatrovanim uslovima i sa nakaradno sklepanim rosterom. Da ne govorim o autoritetu takvog jednog bezlicnog bezveznjaka, njemu ce Teodosic da vodi utakmice i rasporedjuje uloge u ekipi.

 

Zivota mi, pre bih angazovao Ficu Covica. Kad nam vec spasa nema, a propasti necemo, nek se makar cirkus dovede do kraja i jednog dana dokumentarci snimaju o nama i ovom malignitetu na celu kluba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što je najjače, ja sam za Darka zaista čuo da je ok lik privatno.

 

Sad jbg, meni on deluje kao osoba koja teško podnosi ovaj svet i verovatno mora da radi neke stvari da bi sebi omogućio opstanak sa tim stilom života na ovom surovom svetu.

 

Ne opravdavam ga naravno, iako deluje tako.

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MilošVB said:

Što je najjače, ja sam za Darka zaista čuo da je ok lik privatno.

 

Sad jbg, meni on deluje kao osoba koja teško podnosi ovaj svet i verovatno mora da radi neke stvari da bi sebi omogućio opstanak sa tim stilom života na ovom surovom svetu.

 

Ne opravdavam ga naravno, iako deluje tako.

 

Na šta tačno misliš ovim boldom?

Link to comment
Share on other sites

Pre kosarkaskih kvaliteta, pozeljno bi bilo da novi trener zna gde dolazi. 

 

Ovde stvari ne funkcionisu kao u ostalim klubovima, zato ni ne zasluzujemo iskorak u EL. 

 

Trosimo trener brzinom svetlosti, a samostalnost u odlucivanju placa se pljuvacinom cim se taj trener promeni. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-2023-10-21-21-28-57-145-com-i

 

Ali kako Covic bruka klub na svakom koraku

 

Doveo je Duska koga je docekala suspenzija na registraciju igraca na 4 meseca zbog brljanja sa papirima

U medjuvremenu doveo Kampaca koji nije igrao isto toliko

 

Sada covek selektovao ekipu, nije mu sacuvan nijedan nosioc , odradio pripreme i posle dve nedelje popio otkaz

 

Pitanje je koliku je autonomiju opet imao Dusko...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Molina23 said:

Nadam se da novog trenera neće dovesti ono odvratno udbaško smeće. Dosta je bilo porodične prćije i trenerske vrteške. Dajte više te Žike pauke i ostalu goveđu bulumentu, možda se zalomi i neki naš. 

 

Duško hvala za par meseci loženja, Kup i vere u konačni iskorak u EL. Nisi za ovo kriv. Za mene zauvek gospodin i deo nas. Duško Ivanović ❤️

Kriv, bogami itekako. Gospodin svakako, ali kriv. Ako on ne snosi veliki deo krivice, ne znam ko snosi?

 

Nemojmo se zezati i biti previse sentimentalni. Igra nije dobra, tu se svi slazemo. Dusko ocigledno ima problema sa nekoliko igraca kao i oni sa njim. Nije nov u klubu, ima velikim delom igrace koje je trazio i koje zna. Greske u vodjenju utakmice (sinoc po meni ne) i manjak smislene igre se ponavljaju iz prosle sezone? Ili vlada ovde opsta amnezija?

 

Ako se otpusta trener, ovo nije pogresan momenat pogotovo ako ne postoji vera u trenera da okrene situaciju.

 

Hvala Dusko, ali ne ide dalje ovako.

Edited by drakon1
Amnezija!!!! A ne anamneza...
  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, drakon1 said:

Kriv, bogami itekako. Gospodin svakako, ali kriv. Ako on ne snosi veliki deo krivice, ne znam ko snosi?

 

Nemojmo se zezati i biti previse sentimentalni. Igra nije dobra, tu se svi slazemo. Dusko ocigledno ima problema sa nekoliko igraca kao i oni sa njim. Nije nov u klubu, ima velikim delom igrace koje je trazio i koje zna. Greske u vodjenju utakmice (sinoc po meni ne) i manjak smislene igre se ponavljaju iz prosle sezone? Ili vlada ovde opsta anamneza?

 

Ako se otpusta trener, ovo nije pogresan momenat pogotovo ako ne postoji vera u trenera da okrene situaciju.

 

Hvala Dusko, ali ne ide dalje ovako.

 

Je l i Vlada Jovanovic takodje odgovoran pre Duska?

Link to comment
Share on other sites

Duško je grešio i to nas je često skupo koštalo, jbg. 

 

Ako ga otpuštaš, dovedi bolje... Ustvari nemoj, nego se lepo pokupi i nosi se u tri lepe da prodišemo jer si govno Nebojša Čoviću. Pored toga si i kukavica

 

Šferopulos... Nisam pametan. 

Meni ke i dalje glavni utisak, uz sve Duškove mane, to da su ga "oterali" Teodosić i Bjelica , odnosno, Čovićeva sujeta , a ne rezultati

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

Samo jedna stvar, molim vas da ne shvatite kao neku patkometriju, jer mi stvarno to nije namera:

 

Šalje mi prijatelj danas Plavšićev tekst. Čitam i ne verujem koja drskost prema čoveku koji je uradio toliko toga u karijeri. Ja razumem čak da on može da misli da Ivanović treba da ide, ali takvo obraćanje, završavanje teksta sa "put je samo jedan" itd...  Malo reći bezobrazluk. 

 

Posle vidim vest da je Ivanović otpušen. I pomislim, pa naravno, da li bi ovaj zaista smeo da oplete po treneru, da nije bio upućen u dalji razvoj situacije. Pa obesio bi ga Čović za onu stvar.

Ovako, imamo info verovatno, pa daj da ja ispadnem taj hrabri novinar koji kaže šta misli.

 

Vrlo moguće da grešim sa ovim, ali takav mi je osećaj i ako je tačno, onda je ovaj baš ozbiljna gnjida.

Što se čudiš, Plavšić je čovićeva podguzna đuva, seti se samo kako je pljuvao Brauna a hvalio sina Filipa. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...