Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne vredi Lazarevic nista dok ne nauci da pogodi sut kad je sam, sto Lazic i dan danas cini u pristojnim procentima.

 

Moze Lazarevic malo da pomogne, ali su prosle sezone toliko bezobrazno udvajali s njega, da smo u napadu maltene igrali 4 protiv 5 i bas je stucalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Markoss said:

Ne vredi Lazarevic nista dok ne nauci da pogodi sut kad je sam, sto Lazic i dan danas cini u pristojnim procentima.

 

Moze Lazarevic malo da pomogne, ali su prosle sezone toliko bezobrazno udvajali s njega, da smo u napadu maltene igrali 4 protiv 5 i bas je stucalo.

 

imam utisak da branko bolje sutira u ovom drugom delu svoje karijere nego u prvom.

 

u svakom slucaju, sto kaze @Wake in Fright, nije problem za zvezdu kada lazarevic igra situaciono i 10ak minuta, tj, ne bi trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Markoss said:

Ne vredi Lazarevic nista dok ne nauci da pogodi sut kad je sam, sto Lazic i dan danas cini u pristojnim procentima.

 

Moze Lazarevic malo da pomogne, ali su prosle sezone toliko bezobrazno udvajali s njega, da smo u napadu maltene igrali 4 protiv 5 i bas je stucalo.

Jeste da je igrac manje u napadu ali stvarno vjerujem da je ovogodisnji tim mnogo potkovaniji u napadu da zamaskira te njegove napadacke nedostatke i da ce i dalje napad fercerati osim naravno kad kod Duska nastupi pomracenje uma pa stavi trio Lazarevic-Ilic-Kuzmic zajedno na parketu sutra a onda nam ni Steph&KD duo pored te 3 ne bi pomogao.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

Ovo se ne odnosi na sektora licno ali 90% ljudi ovde pljuje lazica. Ok svi znamo da on nije mocart kosarke, ali kad ga nema svuma fali. Ja samga imao na fantaziju prvo kolo za osam bodica za tepdiju ribe

Mislim da smits nije nista brzi od simonovica. Cak i da su isti tip igraca s tim da simon ima veci plafon

Ne zezaj, ima Simon da pije mleka da dodje na nivo olraund ucinka Smitsa

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad citam izvjavu Maksvitisa o sutrasnjem duelu. Stvarno nevjerovatno kako oni vide Srbiju😔

 

Na pitanje da prokomentariše negativne reakcije u domovini na Gedraitisov prelazak u Zvezdu, imao je spreman odgovor:

"Ne razumem takve reakcije uopšte. Rokas igra za srpski klub, neko drugi igra u Turskoj. Ja sam, na primer, radio u Rusiji pre rata (tri sezone u Parmi iz Perma, prim. aut). Rokas je košarkaš, nije imao mnogo opcija, imao je samo ponudu Zvezde. Možda Srbija nije najbolji prijatelj Litvaniji, ali ne verujem da je to zemlja gde Litvanci ne mogu da igraju košarku", poentirao je Litvanac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Sad citam izvjavu Maksvitisa o sutrasnjem duelu. Stvarno nevjerovatno kako oni vide Srbiju😔

 

Na pitanje da prokomentariše negativne reakcije u domovini na Gedraitisov prelazak u Zvezdu, imao je spreman odgovor:

"Ne razumem takve reakcije uopšte. Rokas igra za srpski klub, neko drugi igra u Turskoj. Ja sam, na primer, radio u Rusiji pre rata (tri sezone u Parmi iz Perma, prim. aut). Rokas je košarkaš, nije imao mnogo opcija, imao je samo ponudu Zvezde. Možda Srbija nije najbolji prijatelj Litvaniji, ali ne verujem da je to zemlja gde Litvanci ne mogu da igraju košarku", poentirao je Litvanac.

Ovde više njihovi novinari pokušavaju da podgreju atmosferu, Maksvitis je uvek bio korektan, osim što mi je drago što smo ih urnisali na SP samo zato što je Dobriću na početku pokazivao da ustane i ne simulira, i to jako pretenciozno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pero_Cameron said:

Je li nam Difala sudio protiv Makabija na Kipru?

  Mislim da jeste...

 

Druga stvar, ne znam sto se ovde poistovecuju Lazic i Lazarevic u odbrambenom smislu posto su potpuno razliciti igraci...specijalci ali svako na svoj nacin...Lazarevica kad stavimo na nekog sitnijeg i brzeg ne moze to nikako da isprati...za njega je Ulanovas pravi rival, a moze i Smits ako treba, nema sta on da trazi protiv Evansa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Sad citam izvjavu Maksvitisa o sutrasnjem duelu. Stvarno nevjerovatno kako oni vide Srbiju😔

 

Na pitanje da prokomentariše negativne reakcije u domovini na Gedraitisov prelazak u Zvezdu, imao je spreman odgovor:

"Ne razumem takve reakcije uopšte. Rokas igra za srpski klub, neko drugi igra u Turskoj. Ja sam, na primer, radio u Rusiji pre rata (tri sezone u Parmi iz Perma, prim. aut). Rokas je košarkaš, nije imao mnogo opcija, imao je samo ponudu Zvezde. Možda Srbija nije najbolji prijatelj Litvaniji, ali ne verujem da je to zemlja gde Litvanci ne mogu da igraju košarku", poentirao je Litvanac.

 

Prilicno neprijatna izjava, rekao bih, uopste nisam imao predstavu da nas Litvanci vide na taj nacin. Sa njima nemamo niti mozemo da imamo bilo kakav spor sem u kosarci, ali i tu nas vidim kao dva ljuta rivala od iste fele koja se potajno jako respektuju (npr. kako je interpretiran rivalitet Ahila i Hektora u filmu "Troja"). Cak nas ni Poljaci koji su na primer mnogo jaci saveznik Ukrajine i zesci protivnik Rusije uopste ne kontaju na taj nacin.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Ne vredi Lazarevic nista dok ne nauci da pogodi sut kad je sam, sto Lazic i dan danas cini u pristojnim procentima.

 

Moze Lazarevic malo da pomogne, ali su prosle sezone toliko bezobrazno udvajali s njega, da smo u napadu maltene igrali 4 protiv 5 i bas je stucalo.

Zato je Lazić opravdano u hijerarhiji ispred Lazarevića. Nego nije Lazarević rendom lik sa tribina ili neko ko se suklja u klubu kao Raduljica. Momak je u 15 igrača. To valjda znači da može nekad da se prešalta u 12 i da odigra 10 minuta. Mislim da njega Ivanović solidno gotivi. Sigurno je vidio da može dosta u odbrani, ali je isto tako svjestan da se dosta pomaže sa njega a pamti i one promašene zicere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Valjda je sad jasno kakvu smo debilanu od ekipe dobili, i to smo bili kriticni u nekim momentima.

Zalgiris ce pokazati vec realnost i kakva je prava situacija.

 

To jeste, ali smo mi u proslosti dovoljno puta pokazali da mozemo da kiksnemo protiv takvih ekipa. Tako da ako sutra popedimo, i dalje nismo favorit za bilo sta. A ako izgubimo, nismo najgori kao sto ce nas neki predstavljati. Nadam se dobroj igri i da krenemo 2-0 u EL. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi mnogo da se nerviramo u prvom delu sezone, potpuno novom timu sigurno treba vremena da se bar malo uigra. Dobijaćemo nešto na individualni kvalitet, gubićemo nešto što smo mislili da treba da dobijemo. Biću zadovoljan ako ostanemo ozbiljno konkurentni za play in posle Nove godine, do tada bismo već trebali da imamo i neku timsku igru, posebno u odbrani.

Ajde, Zvezdo, do pobede u Litvaniji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Valjda je sad jasno kakvu smo debilanu od ekipe dobili, i to smo bili kriticni u nekim momentima.

Zalgiris ce pokazati vec realnost i kakva je prava situacija.

Protiv Asvela bukvalno u nijednom trenutku nije bilo kritično. Ali tačno je da su ogromna kanta od tima i da ce Zalgiris biti pravi reper. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se ovde mogu prenositi takve vesti, ukoliko nije dozvoljeno moderacija će obrisati, ali tiče se naše sutrašnje utakmice...

Na podcastu L&K maločas Luka reče da je dobio info da je Šabazz upitan, da je "rovit i pod velikim znakom pitanja za sutrašnji meč"?!

Takođe je rekao da njima, izgleda, Šmits neće igrati zbog povrede?!

Ukoliko je tačno, a verujem i nadam se da nije, veliki, ogroman hendikep za nas i zašto su uvek naši asovi roviti, sa sitnim povredama i sl.?!:smiley7:

 

Edited by DrMV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DrMV said:

Ne znam da li se ovde mogu prenositi takve vesti, ukoliko nije dozvoljeno moderacija će obrisati, ali tiče se naše sutrašnje utakmice...

Na podcastu L&K maločas Luka reče da je dobio info da je Šabazz upitan, da je "rovit i pod velikim znakom pitanja za sutrašnji meč"?!

Takođe je rekao da njima, izgleda, Šmits neće igrati zbog povrede?!

Ukoliko je tačno, a verujem i nadam se da nije, veliki, ogroman hendikep za nas i zašto su uvek naši asovi roviti, sa sitnim povredama i sl.?!:smiley7:

 

Ja sam dobio info da Šabaz sutra ide na 20+ poena. Videćemo ko je u pravu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...