Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

33 minutes ago, Fromthecorner said:

Bas me ne radi ovo emotivno vracanje Doncica u Madrid, kad covek peva Zvezdine pesme kad se napije 😄

Stari mu je veliki delija  kao i cela familija.vuku poreklo sa Kosova. Njegov prvi rođak, Dejan Dončić, mi je bio suigrač tako da znam puno o njima. Sa starim sam mu bio u društvu a Luku ne poznajem jer se tada još nije ni rodio dok sam ja igrao u Sloveniji. 

  • Like 25
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Slušao sam Sašo Dončića kad je sukomentirao derbi na slovenskoj Areni koji smo dobili 90:74 kada, se je zanio u jednom trenutku i rekao kako smo ih citiram 'razguzili' vidno zadovoljan igrom onih tamo gdje mu srce pripada. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2023 at 11:07 PM, Kooineeperk said:

 

 

Ove scene iz Arene bukvalno kao Titty Twister bar iz filma Od sumraka do svitanja 😄 

 

 

 

Cekao sam da se pojavi Selma Hajek, i da se svi oko mene pretvore u vampire na kraju 🙂 

 

 

 

 

 

"That's what I call a fucking show!"

SAlma, ne Selma 😉

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se otmem utisku da smo se nikad bolje pojacali na krilu.

Prosle godine smo propatili u duelima sa ekipama koje imaju nesto fizikalnija, odnosno "prava" krila koja muceni Dobric nije mogao nikako da cuva.

Sad je tu Gidra sa kojim ne samo da dobijamo bolji matchup u vecini duela, vec i pretnju na ofanzivnom skoku, a cak je i Branko sa 3 gurnut uslovno na 2 gde mu je redukovana uloga i deluje da mu bas prija.

Na to sve smo doveli macku Hangu koji sam po sebi donosi smirenost i iskustvo koje nismo imali jos od Pereroglua.

Kalina je igrao fantasticno onomad i dao je sve sto ima, ali imao je momente kada popizdi zbog neke sudijske odluke, padao mu je fokus i znao je da nam sam okrene utakmicu u negativnom smislu. Sa Hangom se to nece desavati, covek zna kako da igra i kako da se ponasa na terenu, plus sa njim konacno dobijamo krilo koje ne da nije operisano od lopte, vec moze da najnormalnije izvrti pik, nabaci loptu oko obruca ili iznudi faul.

Bas tako nesto trenutno fali Partizanu i mnogo mi je drago sto smo reagovali na vreme i doveli ovakva dva igraca.

Bice mnogo lepe kosarke ove sezone.

 

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

"Sve će biti jasnije za par dana. Ovo što se pojavljuje u medijima oko sukoba sa Ivanovićem, mnogo se spekuliše. Istina je samo jedna. Nema sukoba između Ivanovića i Bjelice. Oglasićemo se za par dana i sve će biti jasno", rekao je novinarima PR Crvene zvezde, Igor Vujičin.

 

Cirkus. Sto nisi podelio informacije sada g. Vujcin? Sta ce biti drugacije za par dana? Da usaglasite price??? 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, duško matić said:

A možda čekaju da Bjelica objavi da završava karijeru, nema smisla da to klub radi umesto njega

 

Pa i ne treba to da kazu ako je to u pitanju, ne tom formulacijom. Ako je to, onda mogu samo da prokomentarisu da saradnja nije nastavljena na zahtev igraca. I da kazu sta se desavalo sa strane kluba, sto je do njih. 

 

Mozda Bjelica hoce da zavrsi stvari sa Fenerom, uzme sta moze od para i zavrsi karijeru, pa mu cinimo ustupak da cutimo. 

 

Ali cinjenica je da je lose komunicirano odnosno da nije uopste komunicirano i da su izbegavani odgovori. Ovaj odgovor PRa je trebao da ide odmah posle prvog novinarskog pitanja. Kasni jedno 10ak dana. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa i ne treba to da kazu ako je to u pitanju, ne tom formulacijom. Ako je to, onda mogu samo da prokomentarisu da saradnja nije nastavljena na zahtev igraca. I da kazu sta se desavalo sa strane kluba, sto je do njih. 

 

Mozda Bjelica hoce da zavrsi stvari sa Fenerom, uzme sta moze od para i zavrsi karijeru, pa mu cinimo ustupak da cutimo. 

 

Ali cinjenica je da je lose komunicirano odnosno da nije uopste komunicirano i da su izbegavani odgovori. Ovaj odgovor PRa je trebao da ide odmah posle prvog novinarskog pitanja. Kasni jedno 10ak dana. 

Možda postoje neki rokovi (dogivori) koje valja ispoštovati ... čemu nestrpljenje i nervoza.

Nema nikakvih tajni.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Možda postoje neki rokovi (dogivori) koje valja ispoštovati ... čemu nestrpljenje i nervoza.

Nema nikakvih tajni.

 

Izvini, ali nisi u pravu. Nije nikakvo nestrpljenje i nervoza. O Bjelici priče kruže već duže vrijeme, a klub ih svojom šutnjom samo inspiriše. Naravno da javnost ne treba sve da zna, ali odavno se moralo nešto smisleno saopštiti na tu temu.

Znamo da pišemo eseje kad su drugi u pitanju, a kad se o nama radi onda je ok da se šuti.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...