Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, Fromthecorner said:

Iako se momak zeza, toga ima sve vise. Nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da stavi zelju za pustanje imaginarnih drama izmedju igraca i trenera ispred ljubavi prema svom klubu i zelje da mu ne odmaze.

Secam se na ovom Svetskom prvenstvu u fudbalu kad su svi zeleli da prodjemo grupu ali su se 24h dnevno bavili time ko je bio sa cijom zenom medju igracima. Nikad necu to skapirati.

A kako mu od odmaze? Procitace ovde igraci pa ce da poveruju u to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

A kako mu od odmaze? Procitace ovde igraci pa ce da poveruju u to?

 

Te informacije lako mogu da se prosire na par stotina, ili par hiljada ljudi, pogotovo kad ulete i novinarski naslovi. Tako se unosi negativna atmosfera u svlacionicu. Danas svi sportisti imaju instagrame i vise na njima, kao i druge drustvene mreze. Nedovic je prosle godine gasio tviter jer su ga maltretirali grobari, Mirotic je odluku o nastavku karijere doneo na osnovu poruka na instagramu. Aleksandar Pesic je posle svake utakmice citao komentare, i svaki put kad da gol pokazivao uvo ne cujem vas i to, sto je na kraju dovelo do loseg odnosa sa navijacima.

Internet danas ima uticaja, svi vise na njemu po par sati, pa i sportisti.

Link to comment
Share on other sites

,,...kakva je situacija sa povredjenima...Nejpirom i ajd da kažemo i Bjelicom, na neki način ? "

Kakav sad neki način?
Sve jasno ko Vukajlija.

I Rajko izlapeli znae...samo mi ovde ko gusani u magli: zeza se Džonson/meni zvuči ozbiljno, dobio dva žuta/ma crveni ko vrata, ludi smo/nismo ludi...

Dajte te Igose koliko sutra sobajle...dal će preteramo do subote.











Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Te informacije lako mogu da se prosire na par stotina, ili par hiljada ljudi, pogotovo kad ulete i novinarski naslovi. Tako se unosi negativna atmosfera u svlacionicu. Danas svi sportisti imaju instagrame i vise na njima, kao i druge drustvene mreze. Nedovic je prosle godine gasio tviter jer su ga maltretirali grobari, Mirotic je odluku o nastavku karijere doneo na osnovu poruka na instagramu. Aleksandar Pesic je posle svake utakmice citao komentare, i svaki put kad da gol pokazivao uvo ne cujem vas i to, sto je na kraju dovelo do loseg odnosa sa navijacima.

Internet danas ima uticaja, svi vise na njemu po par sati, pa i sportisti.

Nedovic je prvo krenuo da bocka grobare. 

Mirotic je odluku o nastavku karijere doneo zbog para. 

Komplekse Pesica treba da leci psihijatar a ne da se javnost pravi luda i da ga glorifikuje da bi mu osecanja bila okej. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Nedara...
Grand Master Tata lože.
Ustoličen u Areni, onomad.

 

Neka je, samo ne bih da se onda prodaje priča kako mu internet komentari nešto smetaju. Odrastao čovek je sam odlučio da se mačuje po društvenim mrežama sa navijačima protivničkog kluba. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koja je fora sa kartonima, uostalom boli me ona stvar, ne glumim insajdera, s vremena na vreme nesto iz kluba dodje do mene, sto podelim sa vama ovde.

 

Letos sam napisao da Dusko ne zeli Teodosica, Markos je potvrdio to, zato je i potpis bio prolongiran, dok su Ivanovica nagovarali.

 

Bjelici je receno da je trenutno van ekipe, sto ako ste ga pogledali par minuta na ovim pripremnim utakmicama koje je igrao uopste nije nelogicno, pa da ce za 2-3 meseca videti koliko moze. Pojacan mu je rad na treninzima, sa cim se Beli ne slaze, tu je nastao problem. 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
Neka je, samo ne bih da se onda prodaje priča kako mu internet komentari nešto smetaju. Odrastao čovek je sam odlučio da se mačuje po društvenim mrežama sa navijačima protivničkog kluba. 

Definiši mačevanje.
Na onaj šmekerski komentar Andžuši bili su strašno izvredjani i on i njegova žena. Koliko to može da mu smeta ?
Takvi pajvani ne bi prepoznali dobru foru ni da im preko puta kuće sagrade akva park koji se zove "Dobra fora".
Nakon "one" trojke iz gepeka im je "omiljeni" i vredjaju ga kada god im se ukaže prilika.


  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Na onaj šmekerski komentar Andžuši bio je strašno izvredjan i on i njegova žena. Nie to mačevanje a i nije bilo upućeno njima.
Takvi pajvani ne bi prepoznali dobru foru ni da im preko puta kuće sagrade akva park koji se zove "Dobra fora".

 

Nisam mislila na taj komentar (da može kod njega da prespava).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Carl Johnson said:

Ne znam koja je fora sa kartonima, uostalom boli me ona stvar, ne glumim insajdera, s vremena na vreme nesto iz kluba dodje do mene, sto podelim sa vama ovde.

 

Letos sam napisao da Dusko ne zeli Teodosica, Markos je potvrdio to, zato je i potpis bio prolongiran, dok su Ivanovica nagovarali.

 

Bjelici je receno da je trenutno van ekipe, sto ako ste ga pogledali par minuta na ovim pripremnim utakmicama koje je igrao uopste nije nelogicno, pa da ce za 2-3 meseca videti koliko moze. Pojacan mu je rad na treninzima, sa cim se Beli ne slaze, tu je nastao problem. 

 

 

Ja ti vjerujem. Ovo što si napisao zvuči sasvim logično. Svi smo vidjeli kako je B izgledao u pripremnim utakmicama.

 

Jedino je smiješna ova politika kluba da laže da je igrač povrijeđen. Valjda ih je sramota što mator igrač koji izlazi iz povrede ne može da bude instant doprinos jakoj EL ekipi? Bezveze. S druge strane, laž je manir likova kao što je Čović. Da sad izađe na TV i kaže da je danas četvrtak ja bih tri puta išao da provjerim koji je dan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Ja ti vjerujem. Ovo što si napisao zvuči sasvim logično. Svi smo vidjeli kako je B izgledao u pripremnim utakmicama.

 

Jedino je smiješna ova politika kluba da laže da je igrač povrijeđen. Valjda ih je sramota što mator igrač koji izlazi iz povrede ne može da bude instant doprinos jakoj EL ekipi? Bezveze. S druge strane, laž je manir likova kao što je Čović. Da sad izađe na TV i kaže da je danas četvrtak ja bih tri puta išao da provjerim koji je dan.

Laz jeste njegov manir, kao sto mu je manir da dovodi igrace koji treneri ne zele. Svaki put je lupio glavom o zid zbog toga, ali jednom ce da upali sigurno 😂

Edited by Carl Johnson
Link to comment
Share on other sites





Laz jeste njegov manir, kao sto mu je manir da dovodi igrace koji treneri ne zele. Svaki put je lupio glavom o zid zbog toga, ali jednom ce da upali sigurno [emoji23]


Ne lupa taj glavom o zid. Njemu je midžet bio bekap Lorenzu.
Za katarzu je potrebno da poseduješ obraz i savest.
Lupamo vazda glavu mi umesto trenera koji ovo dozvoljavaju.

Toliko o onom: "prošao je sve preglede".
Prošao ih je i Kino Kolom.



Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wingwalker said:



Toliko o onom: "prošao je sve preglede".
Prošao ih je i Kino Kolom.

 

 

nevezano za ostatak priče, ako je duško u fazonu da pojača bjelica treninge, onda je definitivno prošao sve preglede, odnosno, zdrav je. u suprotnom bi morao da miruje ili trenira ograničeno a ne jačim intenzitetom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...