Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)

Sad se piše o skandalu. Nista nije bilo što ranije nije bilo. Kad ovo kažem, mislim na pražnjenje hale i nastavak utakmice. Sad sto se oni nisu vratili, a mi jesmo kada se nama praznila hala, to je druga stvar, pa se sada potura priča kako im je neko rekao da se odlaže utakmica,  a ko je to bio cuti se. Direktor lige , delegat, prvi sudija to nisu rekli.  Dakle još jedan spin. Ali dobro. Naveo je gore Stella gomilu spinova tako da ovo nije nista novo.

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ih je spiker izvozao. Kaže im lik ladno da dodju sutra. Podseti me ovo na onaj tečin vic, kreću sutra grobari u arenu a tamo nema ništa. Ovo mi je najdraža pobeda u derbiju do sada. Bravo igračima Zvezde i Sferu. 

  • Like 4
  • Love 5
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Kako ih je spiker izvozao. Kaže im lik ladno da dodju sutra. Podseti me ovo na onaj tečin vic, kreću sutra grobari u arenu a tamo nema ništa. Ovo mi je najdraža pobeda u derbiju do sada. Bravo igračima Zvezde i Sferu. 

Spiker:

Spoiler

nebojsa-covic?ts=2021-05-02T20:54:28

 

 

  • Love 2
  • Ha-ha 38
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Pre dve godine u majstorici finala Aba lige je nama ispraznjena hala izasli smo i pobedili. Uopste ne vidim razlog za neko sablaznjavanje, nismo im mi krivi sto su im navijaci avangardni pa im prete.

Upravo. 

 

Ja sam o Čoviću i našim navijačima rekao više puta šta mislim, i sad me mnogo zabole da se potresam zbog kalimerisanja gospodina koji ne ume da podnese poraz.

Igrači Zvezde su zaslužili trofej, to što je druga strana želela ovakav razvoj kako se ne bi pričalo o debakl nizu njihov problem.

 

Čestitke igračima na još jednom trofeju. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Сасвим је логично да се утакмица наставља одма након пражњења хале, тако је било и у последњој Радоњићевој сезони у петој утакмици кад су је нама испразнили. То што се они праве Енглези и на сваки начин омаловажавају лигу и државу од које кукају за паре и што најтрофејнији тренер свих времена не може да поднесе ову тортуру Сферопулоса над њим је нека друга ствар.

Немојте падати на спинове и омаловажавати нашим играчима поштено заслужену титулу.

  • Like 26
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

#kkcz ogorčen je i osuđuje sva dešavanja tokom utakmice broj 2 finala Superlige, ali i pokušaj iznošenja neistina od strane KK Partizan kasnim saopštenjem u kome se osim gomila laži navodi i “da je dogovor bio da se utakmica nastavi u četvrtak“?

"Ova bruka nije nasa ali titula jeste!" - naslov novog saopstenja

  • Like 2
  • Love 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Upravo. 

 

Ja sam o Čoviću i našim navijačima rekao više puta šta mislim, i sad me mnogo zabole da se potresam zbog kalimerisanja gospodina koji ne ume da podnese poraz.

Igrači Zvezde su zaslužili trofej, to što je druga strana želela ovakav razvoj kako se ne bi pričalo o debakl nizu njihov problem.

 

Čestitke igračima na još jednom trofeju. 

 

 

Taman posla da nisu zaslužili, posle 7:0, posle kupa..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

Kako ih je spiker izvozao. Kaže im lik ladno da dodju sutra. Podseti me ovo na onaj tečin vic, kreću sutra grobari u arenu a tamo nema ništa. Ovo mi je najdraža pobeda u derbiju do sada. Bravo igračima Zvezde i Sferu. 

Nema ništa 😂

Link to comment
Share on other sites

Везано за скандирање - "Можеш да радиш шта хоћеш и како хоћеш, али не можеш докле хоћеш."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam dosta utakmica u malim halama u manjoj sredini, gde lokalna publika cesto zna da vredja protivnicku stranu, bilo je tu i pretnji, ogavnih uvreda nekad i na ivici fizickog sukoba, ali nikad nisam doziveo da nekome vredjaju porodicu, a kamoli decu, a danas je to bilo konstantno.

Dve godine odbijas da igras KLS, a onda ove godine odmah napad na sudije i kuknjava cim ne ide kako je zamisljeno, pa zatim morbidno vredjanje dece i zena protivnickih igraca i uprave, pa odbijanje da se isprazne tribine kao da to nije radjeno vise puta u nazad, a onda im neko drugi kriv.

Izgleda da je osmica izvucena u Cacku, cestitke srecnom dobitniku, nek je proslavi na trubi u Guci. 

Tek ce da kukaju jer ovogodisnji budzet tesko da ce ponoviti iduce sezone, dobrih igraca na trzistu manjka a cene skacu, u timu je raspad a i trener se raspada jer nije bilo kako mu je obecano.

Sami su krivi za ovo sto ih je snaslo i sto im sleduje.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Imali su +12 i nas osakacene na tacni. 
Da su nas dobili pred praznim tribinama (kao mi njih u abi pre 2 sezone) imali bi puno pravo da se povuku i traze praznjenje hale na prvo sranje u majstorici. 
 

Poslusali su tribinu, pucali su sebi u nogu, sad nek se peru da im je neko drugi opet kriv.

Edited by Admiral
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Cestitam cigani na tripleti, bila je ovo duga i mucna sezona, ali osvojili smo sva tri trofeja, tako da suma sumarum je da je uspesna.

 

Veceras nema sanse da bi dobili, a i majstorica bi bila na jednu loptu, jer je jednostavno neozbiljno da ti dva glavna igraca - Teodosic i Nedovic budu ovoliko nekonstantni iz utakmice u utakmicu. Bukvalno moras da gledas u pasulj da li ce da ustanu na levu nogu i budu najgori na terenu. Rokas isto danas bas los, jebiga to su nam prve opcije na 1,2,3 i prosto je nedopustivo da ti bukvalno nosioci budu najgori u finalu. 

 

Za mene su igraci sezone Jago i Bolomboj. Prvi je bukvalno na svakoj utakmici imao doprinos, tamo negde od decembra kad je uhvatio zalet i privikao se. Nema ko Nedovic i Teodosic da sutira 0 od 10 i da ga obilaze kao cunja, nego svaki jebeni put je imao doprinos poenima, asistencijama, haslom i slicno. Uz njega Bolomboj koji nas je drzao u EL, i bio nam najbolji igrac bez premca tamo, ali ga je malo povreda sad na kraju sezone usporila. 

 

Branio sam Teodosica i Nedovica cele sezone, objektivno ih obojicu bas volim, ali mi sa njima dvojicom kao prvim opcijama na 1 i 2 ne mozemo dve pobede u EL da imamo. Nedovic mora da se stavi u ulogu nekog microwave skorera, a Teo na kraj klupe i u funkciju treceg pleja. Mitrovic isto nema nikakvog smisla ako je vec Plavsic doveden, jer i on ako igra vise od 10 minuta, to je crna pogibija u najavi. I za Davidovca isto mislim, iako je u ovoj seriji delovao kao LBJ. Lazarevic i Ilic nemaju mesto verovatno ni za 13. i 14. igraca u CZ, pogotovo ovaj prvi koji doslovno vise nikog ne moze ni da sacuva. Ilic ako mu ne smeta da i trecu sezonu gleda utakmice iz civila neka ostane, mada on decko nit je talenat neki, nit je karakter. Bas je nekako puvanjak, a ima 120 kila, i odlicnu fiziku, steta. 

 

Nadam se da nikad vise necemo skarabudziti ovakav tim, iako su karakterno i ljudski polozili sve ispite cistom 10kom. Hvala im na osam pobeda u nizu u derbiju i bravo za Sferopulosa. Zelim mu da ima u potpunosti odresene ruke na leto i da selektira tim bas onako kako on zeli i vidi. 

 

I jos jednom, hvala Jagu i Bolomboju, dvojici igraca koji su ovu sezonu odigrali perfektno. 

  • Like 31
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Admiral said:

Imali su +12 i nas osakacene na tacni. 
Da su nas dobili pred praznim tribinama (kao mi njih u abi pre 2 sezone) imali bi puno pravo da se povuku i traze praznjenje hale na prvo sranje u majstorici. 
 

Poslusali su tribinu, pucali su sebi u nogu, sad nek se peru da im je neko drugi opet kriv.

Šta ima da se peru, I njima je ovo jasno. Te hoće da igraju te nece, dve godine nisu hteli, sad pristali. 

Pucanj u nogu pored svih problema je ovo gde im komanduju navijači da li će da igraju ili ne. Svakako bi ih zvezda rešila ili večeras da su izašli, ili bi to bilo u pioniru. Ovo im dodje malo kao kec na deset da se o ovome prica a ne o neuspehu.

Ovo je večeras bilo čisto da čistije ne može biti. 

Usled gadjanja igrača sudije su donele odluku da se prazni hala. Nije da ovo nismo vidjali. Nisu se pojavili , mi izašli,  kao i sudije , I stvar je jasna. 

Ovo saopštenje koje su poslali je samo još veći ulazak u mulj. Svakom ko pročita pravilnik KLS i uzme izjavu direktora lige, delegata,  biće jasno sta je urađeno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...