Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Metla 3-0 protiv Zeljkovog Partizana. Hvala igračima što su nam priredili ovo zadovoljstvo i jos jedan trofej u nasim vitrinama. 

 

Pozdravljam sve članove foruma i nadam se da ćemo imati dobru komunikaciju. Bez obzira na sve nase potencijalne razlike u misljenjima. 

 

Zvezdaska vox familija je jača za jos jednog člana 😁

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

"Pričalo se o suđenju jer je to bila navika iz nekih loših vremena. Sudijski faktor ništa nije odlučio ni u jednoj utakmici. Puno je bilo primedbi, naročito na slovenačke arbitre. Napadaju i srpske sudije, a nama su u finalu prošle godine sudili Slovenci u prve dve utakmice. Mi imamo fajlove o svima njima, od ponašanja, suđenja, pa sve do nekih drugih stvari."

 

Tečoni služba samo raste. Sekuritatea da je imala jednog ovakvog, east coast nikad pao ne bi. 

 

  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Molina23 said:

"Pričalo se o suđenju jer je to bila navika iz nekih loših vremena. Sudijski faktor ništa nije odlučio ni u jednoj utakmici. Puno je bilo primedbi, naročito na slovenačke arbitre. Napadaju i srpske sudije, a nama su u finalu prošle godine sudili Slovenci u prve dve utakmice. Mi imamo fajlove o svima njima, od ponašanja, suđenja, pa sve do nekih drugih stvari."

 

Tečoni služba samo raste. Sekuritatea da je imala jednog ovakvog, east coast nikad pao ne bi. 

 

 

 

Taj ti zna i ko je ubio Tupaka Sakura, al jos nije vreme... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Jataganac said:

 

 

Taj ti zna i ko je ubio Tupaka Sakura, al jos nije vreme... 

Ziv je 2pac umro nije!

Pardon ubiven.

Edited by Crni
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Teča baca fazone iz šestog osnovne,sigurno su Bagzi i Dozet vrištali od smeha kad im je ispričao

 

Teca je bas kao one tece sto te pitaju "Siljis li ga?" na krsnoj slavi pred 20 rodjaka. Bumer alert. 

 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1. Da li situacija Naneli ima epilog, ili Zvezda pobedila, pa puj pike ne vazi.

 

2. Posle ABA niko ziv ne misli o KLS - eto koliko je KLS bitan, zabole ljude za isti. Jaka domaca liga, pa to je mastarija...

 

3. Ljudi zvizde EL himni, pljuju EL, pricaju da 16to mesto je nebitno, ali je ABA trofej bitan. To je jasna laz, ljudi lazu sebe. Dupe bi svi dali za EL, i to je jasno iz opcinjenoscu ABA titulom (koja moze, a ne mora doneti to mesto).

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Meni je ABA trofej, u ovakvoj konkurenciji, vredniji od Top8 EL.

 

Ali mi je F4 EL vredniji od ABA trofeja.

Upravo, recimo kad se sve podvuce, ja bih uvek vise voleo nasu sezonu, nego recimo Baskonija, aj da njihov ne ulazak u play off domace lige stavim u rang naseg poraza u polufinalu ABA.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ove godine smo se ovom  titulom u aba ligi izvukli. Sad četvoro očiju da se otvori , da se dobro meri i seče prilikom transfera. Neće moći ovako stalno.

Ovogodišnji top 9 ili 10, ne bi menjao za titulu. Trofej je trofej još u ovakvoj utakmici protiv protivnika kakav je KKP.

Džaba i top 9-10 iz ovogodišnjeg izdanja da smo izduvali u aba ligi i ostali bez EL ...

Ako već moram da biram , ovo je bila daleko bolja solucija. Sad na krilima ovoga, da se dobro spremimo I konačno napravimo iskorak i u EL. Red bi bio. 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Evo kao prvi upis na ovom forumu čestitao bih titulu ABA lige prvenstveno Sferopulosu, onda igračima i na kraju nama navijačima. Takođe i Kup, a onda da se još jednom zaokruži i Bože zdravlje i osvoji KLS. 🙂
 

I još nešto, već za dogodine se (po ko zna koji put…) potajno nadam da će se možda ozbiljno postaviti cilj da se konačno uđe u taj famozni (za upravu) top 8.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ABA trofej znači samo jednu stvar: bili smo bolji od Partizana. Pa sad kome to koliko znači.

 

Što se mene tiče, plasman u EL plejof bio bi veći uspjeh, jer znači da smo bili bolji od nekoliko timova koji su na nivou ili jači od tog Partizana i jer donosi priznanje i vidljivost na širem nivou.

 

Mi smo najbolji u selu, u gradu nas nigdje nema, to je realnost sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
42 minutes ago, quentin said:

ABA trofej znači samo jednu stvar: bili smo bolji od Partizana. Pa sad kome to koliko znači.

 

Što se mene tiče, plasman u EL plejof bio bi veći uspjeh, jer znači da smo bili bolji od nekoliko timova koji su na nivou ili jači od tog Partizana i jer donosi priznanje i vidljivost na širem nivou.

 

Mi smo najbolji u selu, u gradu nas nigdje nema, to je realnost sezone.

Znači bolja opcija da smo ušli u plejof i sledeće sezone uleb cup,tad nas u gradu baš ne bi bilo.

Edited by Sinisa85
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Neki ovdje se ponasaju kao da mi ABA ligu ne igramo zbog trofeja per se vec zbog ulaska u Jurolig kao rezultat tog trofeja. Svasta. 

Meni je titula u ABA znacajnija od svega sto nije F4 Jurolige.

 

I da, nakupismo se fino ABA i KLS titula, pomalo je proslo nezapazeno, pogotovo u crno-belom taboru.

 

Ono Covino za Arenu je cak bila i dobra fora, a ona izjava za Zeljka....paaa, Zvezda bi svakako napravila bolji rezultat sa Zocom. Agilniju upravu imamo, svakako.

Edited by Kosta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Teča baca fazone iz šestog osnovne,sigurno su Bagzi i Dozet vrištali od smeha kad im je ispričao

 

Ja sam poprilicno siguran da se ovako desilo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

CZ ima mizerne rezultate u EL na jako ozbiljnom uzorku. To je mnogo bitnije od vječitog poređenja ABA trofej vs top8 EL.

 

Uopšte nismo cijenjeni van našeg sela u široj košarkaškoj javnosti tj relevantni smo koliko i Asvel i Alba.

 

Prošla su ona sirotinjska vremena kad je trebalo hiljadu kockica da se poklopi da CZ i KKP urade nešto u EL. Sad su to već konkurentne plate i može se uraditi nešto. KKP je prošle sezone bio na promil od plasmana na F4. Nije čak neophodan ni neki kontinuitet u rosteru i na klupi.

 

Nije normalno da se ulaže sve više a sezona u EL završava u decembru.

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gosn doktor robotike naravno da nije propustio jos jednu priliku da ćuti ( znate ono u pobedi se i u porazu se )... nivo otprilike dna naše Vox Tata teme. Pun mi ga je qufer više. 

 

20 minutes ago, Kosta said:

Neki ovdje se ponasaju kao da mi ABA ligu ne igramo zbog trofeja per se vec zbog ulaska u Jurolig kao rezultat tog trofeja. Svasta. 

Meni je titula u ABA znacajnija od svega sto nije F4 Jurolige.

 

I da, nakupismo se fino ABA i KLS titula, pomalo je proslo nezapazeno, pogotovo u crno-belom taboru.

 

Ono Covino za Arenu je cak bila i dobra fora, a ona izjava za Zeljka....paaa, Zvezda bi svakako napravila bolji rezultat sa Zocom. Agilniju upravu imamo, svakako.

 

Čuj samo agilniju,  nego i mnogo pametniju/inteligentniju, što se jelte može videti na mnogo primera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...