Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

48 minutes ago, alokin said:

Kakva sramotna konferencija Željka... To nikako ne treba zaboraviti 


kaze ne ocekuje nista od kls jer kad sude srpske sudije to je gore i od cirkusa. I to kaze posto je Hordov maltene suspendovan zbog pomaganja njegovom timu i posto je boltauzer uhvacen u kradji, njemu problem srpske sudije i jos kaze da nema problem to da kaze. Sram ga bilo!

  • Like 38
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Molina23 said:

Nema previše kenjaže posle ovakve  pobede i serije, osim najlepši je osećaj kada si zvezdaš ❤️ Au jebote šta ovo bi. 

Hvala momčine, Jani sagapo! 

 

Goreće Valjevo, goreće Tešnjar, Miloš će se ubiti od alkohola. Ne dižite ga do finala KLS-a. Volim vas svi, Zvezda šampion! 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovo je zaista jedan nestvaran rezultat. I onih 2:0 mi je delovalo nemoguće, a posebno sinocna pobeda.

 

Mi smo sinoć, vodili sve vreme čini mi se, osim na 44:42 kada su krenuli u kontru, Laza nekako iskopao tu loptu i vratio Aleksi tricu za novo vođstvo.

 

Potpuno smo ih nadigrali u ovoj ludoj sezoni smene trenera, pogrešne selekcije i užasnih povreda, kojima smo bili protkani tokom cele godine.

 

Kako je Sferopulos sve ovo posložio, kako su igrači kliknuli, ja nemam reci.

 

Alal vera! Još jednom! 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 22
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za naše košarkaše, odigrali su dobro ovo finale. 

Svi su dali svoj doprinos.

Za neke koji ne navijaju ni za 1 od naša dva najveća kluba ovo bi čak bila i nezanimljiva serija, bolji smo bili od prvog do poslednjeg minuta. 

Nažalost mislim da je više do Partizanove katastrofalne hemije i igre,na čelu sa Željkom, nego do neke naše briljantnosti.

U svakom slučaju lijepo jutro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@NMX dobro jutro nego kako. 

Sve je to ocekivano, vec smo pisali da nema potrebe za atmosferom linca u game 5 kada cemo zavrsiti posao na njihovom terenu. I bi tako🏆

Normalno ❤️

 

Neki smo i verovali. Vise da bi zajebavali grobare ortake nego uzeli pare al dobro sad

 

 

Screenshot_20240520_075534.jpg

  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Đed je zbog ovoga i potpisan, zato smo i trpeli njegov minus doprinos u evroligi tokom dobrog dela sezone.

 

Za ovaj metla tango je bilo potrebno dvoje, polovinu je odradila ekipa Partizana koja je toliko bedna da je uspela da izgubi utakmicu kod kuće u finalnoj seriji aba lige, drugu polovinu je odradio ovaj naš pokrpljeni skaab od ekipe koji je ipak pokazao mnogo više želje i volje od protivnika.

 

Čestitke igračima i stručnom štabu, zaslužena pobeda.

Edited by Smrtokapa
Provlače se karakteri češkog alfabeta, kakaový chlebíček svima
  • Like 10
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
25 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@NMX dobro jutro nego kako. 

Sve je to ocekivano, vec smo pisali da nema potrebe za atmosferom linca u game 5 kada cemo zavrsiti posao na njihovom terenu. I bi tako🏆

I ja sam bio skoro pa siguran da završavamo ovo u G3. Ja sam na licima komšija vidio samo želju da ovo šta pre završi. Po prvi put u koliko ko zna vremena nisam vidio onu grintu kod njih dok se na našima naprosto vidjelo da ovo žele iz dubine duše. I tako su i odigrali ovu seriju. Kapa dolje za to. 

Edited by bodo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 hours ago, goldberg said:

 

Ne znam da li je prevara, ali sigurno nije imao uspesnu sezonu pa sve i da osvoji KLS. 

 

To sto je ovde bitno sta se uradi protiv KKP i sve ostalo je samo predigra za meceve sa njima nece izbrisati 16. mesto u EL, 11-23 na kraju, 1 pobedu u poslednjih 10 kola. 

 

Koliko je ovo losa sezona dovoljno je videti kada bi se postavilo pitanje ovde koliko bi njih zelelo da i sledeca sezona izgleda ovako isto? Dakle, blamiranje u EL, ali i pobede nad KKP? 

Nisu pobede nad KKP merilo uspesne sezone niti plasman u EL.

Merilo su uzeti trofeji a mi ih imamo ove godine 2/2. Kada se kao merilo u univerzumu bude uzimalo bilo sta drugo do osim trofeja onda cemondiskutovati.

Naravno nama kao navijacima ostaje zal za EL i svime sto se desavalo tamo, ali video sam da ti je neko dole lepo napisao i niz objektovnih stvari koje su dovele do tog 16og mesta.

 

Meni licno, potpuno je svejedno da li smo bili 16 ili 11, a onima kojima nije neka se zadovoljavaju sezonom sa za malo desetim mestom, neka budu zadovoljni sto su bili 11 a mi 16, i neka im to budu vrednosti uspesne sezone.

 

Edited by dzakala
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najlepši dan u godini. Dan posle osvojene titule. Juče pao forum pa nisam stigao ali... :

1. Neda ostvario dečački san

2. Teo osvojio pehar i sa svojim voljenim klubom.

3. Sferopulos najboljeg trenera u Evropi pometlao i ponizio kao niko za njegovih 25.godina karijere i sve to za 6 meseci od dolaska u klub. I ono najbitnije, ovde se neće zaustaviti. Ide na 9:0. 

4. Rokas mora novi ugovor da dobije. Video je da nema više municije za napad pa je dao celog sebe u odbrani. Bravo! 

5. Yago nastavio gde je stao prošle godine. Mudonja preplaćen na MVP trofeje sasvim zasluženo. Naš najbolji i najpouzdaniji igrač ove sezone. 

6. Trej pokazao još jednom klasu. Treba produžiti ugovor sa njim bar na još godinu dana. Sa njim bi imali odličnu bek ap opciju na krilnom centru. Kad prođe pripreme biće još bolji naredne sezone. 

7. Čoviću osvojio si tebi možda i najdražu titulu. Sad možeš da odeš, zadovoljan. Vreme je. 

Ostao je još jedan trofej i nadam se da će borba za njega biti u Areni. Zaslužili su momci punu Arenu da ih pozdravimo i proslavimo zajedno titulu. ❤️🍀

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Najlepši dan u godini. Dan posle osvojene titule. Juče pao forum pa nisam stigao ali... :

1. Neda ostvario dečački san

2. Teo osvojio pehar i sa svojim voljenim klubom.

3. Sferopulos najboljeg trenera u Evropi pometlao i ponizio kao niko za njegovih 25.godina karijere i sve to za 6 meseci od dolaska u klub. I ono najbitnije, ovde se neće zaustaviti. Ide na 9:0. 

4. Rokas mora novi ugovor da dobije. Video je da nema više municije za napad pa je dao celog sebe u odbrani. Bravo! 

5. Yago nastavio gde je stao prošle godine. Mudonja preplaćen na MVP trofeje sasvim zasluženo. Naš najbolji i najpouzdaniji igrač ove sezone. 

6. Trej pokazao još jednom klasu. Treba produžiti ugovor sa njim bar na još godinu dana. Sa njim bi imali odličnu bek ap opciju na krilnom centru. Kad prođe pripreme biće još bolji naredne sezone. 

7. Čoviću osvojio si tebi možda i najdražu titulu. Sad možeš da odeš, zadovoljan. Vreme je. 

Ostao je još jedan trofej i nadam se da će borba za njega biti u Areni. Zaslužili su momci punu Arenu da ih pozdravimo i proslavimo zajedno titulu. ❤️🍀

8. Vasiljevic uleteo na teren. :classic_biggrin:

P8HsJCP.jpg

 

Anyway - cestitke na pobedi.

Ceracemo se jos.

08bM0ca.gif

  • Like 6
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...