Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, crni_bombarder said:

Al snimak je tek jak do ku*ca, još će Naneli ispasti žrtva 

 

Nece, ali osim zamaha Nanelija, nista se ne vidi. Ako je ovo taj famozbi snimak, to je go kurac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ScepanScekicSto said:

 


A Gurovic se bije na decijem  turniru…

 

gospode Boze sta se ovde sve moze procitati

Kaži, je l’ ti zaigrao brk kad si video kako Naneli bije? 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Урош19 said:

Au snimka neverovatno, deluje mi da je došlo do guranja i onda udarac pesnicom, suspendovati obojicu i to je to.

Zašto obojicu. Lazarević sa očiglednim povredama. Vidi se zamah nanelija

Lazarević ne zadaje udarce, nego savladava nanelija bez udarca, dok drugi nisu došli. 

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, elmulinho said:

Pa msm, ovde bas niko ne voli Gurovica, sta vise velike su antipatije prema njemu

Ma sta mu odgovaras, ko da ne znas kako inace pise🥱

 

Link to comment
Share on other sites

Ја колико видим на снимку Нанели га удара и онда је имао Лазаревић прилику када га је оборио нс земљу да га добро изнабада а он се суждрао. Лош је снимак тако мени делује бар. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, atmsfr lnČ said:

Svaka cast Despotu savladao je nasilnika bez upucenog udarca i samo ga drzao na zemlji kako ga ovaj ne bi jos neki put udario. 

Upravo, dok je bio na zemlji nema čak ni pokušaja da ga šutne ili udari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Zašto obojicu. Lazarević sa očiglednim povredama. Vidi se zamah nanelija

Lazarević ne zadaje udarce, nego savladava nanelija bez udarca, dok drugi nisu došli. 

 

 

Pa ne znam meni ono sa početka deluje kao da je bilo nekog guranja pre udarca pa sam zato to napisao, ovo posle je očigledno udarac i Lazarević ga oborio i onda Smit i Gilespi smiruju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Pa ne znam meni ono sa početka deluje kao da je bilo nekog guranja pre udarca pa sam zato to napisao, ovo posle je očigledno udarac i Lazarević ga oborio i onda Smit i Gilespi smiruju.

Ako gledamo snimak jasno se vidi da Lazarević ne zadaje udarce, već ga je savladao, I ako je bio u prilici da ga dobro prebije. Očigledno je imao samo kontrolu, što je za svako poštovanje.

 

Ono što se ne vidi to je povreda Lazarevica kod koje je očigledno došlo posle udarca.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, Урош19 said:

Pa ne znam meni ono sa početka deluje kao da je bilo nekog guranja pre udarca pa sam zato to napisao, ovo posle je očigledno udarac i Lazarević ga oborio i onda Smit i Gilespi smiruju.

Tompkins, a ne Gilespi.

Edited by TB Told
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, crni_bombarder said:

Potencijalni zamah Lazarevica i nije bas zanemarljiv, ali iskreno od njega to ne očekujem pre ce biti nesto verbalno i to je to, samo da nije rasizam...

Sto posto rasizam, žrtvovao ga Čović. Case closed. Ne beri brigu, ja ću ti kupim majicu novog borca protiv sistema čim izađu. Strpi se malo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Pa ne znam meni ono sa početka deluje kao da je bilo nekog guranja pre udarca pa sam zato to napisao, ovo posle je očigledno udarac i Lazarević ga oborio i onda Smit i Gilespi smiruju.

 

   Pogledaj Smita . Očigledno je da  je sukob trajao bar 10-ak sekundi pre nego što su upali u kadar 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...