Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

46 minutes ago, srlepajce said:

Jel od ovog Nikolica stradala svlacionica pre koju godinu? :classic_biggrin:

 

Taj. 

 

Nije nam do sada puno puta sudio i imamo polovican ucinak sa njim.

 

Sa Nedovicem nemamo pobedu 😄

 

Dok sa Radojkovicem imamo pozitivan skor protiv komsija (sve ovo je samo u derbijima). 

 

p.s. Mogu da ti dam statistike i o broju faulova i slobodnim bacanjima kad su oni sudili derbije 😄 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, Petar1995 said:

Moja kuma, inace veliki zaludjenik u kosarku, kaze da je sutra Zvezdino vece!

Imam neki instinkt da sutra zavrsavamo posao 😅

Kum nije tu?

 

Spoiler

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Ha-ha 33
Link to comment
Share on other sites

Quote

Moramo da ukažemo (ako nekome još nije jasno) da izjave pojedinaca koje su dvosmislene i između redova kao najava utakmice broj tri ove serije...

 

Prepisao sa foruma :lol_2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo se moglo i ocekivati posle ovolike kuknjave kkp, kuknjave posle onakve utakmice protiv buducnosti. Kad se samozvani strucnjaci za ekspertizu oglase povodom Nanelijevog davljenja Despota, kada kazu koliko meceva kazne treba taj davitelj da dobije, onda neka ekspertisu dalje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čvarkov said:

Kvota na KKP sa početne 1.4-1.5 pala na 1.25. Ne bih rekao da su baš toliki favoriti s obzirom na prikazano obe ekipe, ali biće vraški teško dobiti jednu na strani.

Pa ta 1.5 je realna, pala je zbog dosta uplata na njih.

Em cemo psihicki da ih ubijemo em finansijski milina 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Dakle tri meč lopte. Treba nam jedna pobeda gde imamo tri prilike. Prva je sutra. 

Nije realno dobijati konstantno , ne igramo sa kk kosjerić,  I ovo sad sto smo uradili u večitim derbijima ove godine je perfektno. 5/2 i jedan poraz od 88-86...vrlo lako je moglo biti 6/1.

 

Treći meč je velika šansa da se završi serija, jer će oni biti pod pritiskom i tu može da se ruka stegne i važnost meča da utiče.

Ukoliko izgubimo, četvrti meč će biti rutina za 2-2, a ni mi ne verujem da ćemo nešto zapinjati, već ćemo se osloniti na domaci teren i majstoricu.

 

Slično je bilo i prošle godine, gde je majstorica odlučila.

 

Imamo iskusnije igrače koji znaju šta je derbi, koji su odigrali  mali milion utakmica ovog tipa. Igramo timsku košarku, sa mnogo više asistencija, prodora ka košu, sa više razlicitih akcija za postizanje  koša.

Vreme je da se desi neki brejk. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Vildoza je nas placamo mi i pao po 50% njegovog ugovora 

Kolson jako blizu

Nije napad na tebe, ali ja ovo citan Vildoza nas, a od Kolsona nema nista. Sve i da ima ko ce zakrpiti Teodosic, Yago, Nedovic, Vildoza spoljnu liniju. Pa to je horor po svemu, a o odbrani necu ni da pricam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Kvota na KKP sa početne 1.4-1.5 pala na 1.25. Ne bih rekao da su baš toliki favoriti s obzirom na prikazano obe ekipe, ali biće vraški teško dobiti jednu na strani.

Аба Адмиралбет лига, Партизан Моцартбет, Црвена Звезда Меридијанбет, сад се делимо и у којим кладионицама уплаћујемо тикете а не више само по мобилним оператерима.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Šta se čudite kvotama nije kao da je poslednjih 327 utakmica u finalu dobio domaćin

 

Edit: Naravno ložim se da pobeđujemo sutra ali realno je da sutra bude neizvesna utakmica koju oni dobijaju a 4. će biti rutinska, cenim nešto slično kao 2022.

Edited by Урош19
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mile1 said:

Vildoza je nas placamo mi i pao po 50% njegovog ugovora 

Kolson jako blizu

Nadam se da sam samo ja procitao Kolom jako blizu...

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
38 minutes ago, dabljuroligbringer said:

Аба Адмиралбет лига, Партизан Моцартбет, Црвена Звезда Меридијанбет, сад се делимо и у којим кладионицама уплаћујемо тикете а не више само по мобилним оператерима.

 

Ma ne samo to, ja pored mozzarta više i ne prolazim, pređem ulicu. Člansku kartu odavno isekao.

 

Šalu na stranu, velika je sramota što su glavni sponzori klubova i liga kladionice - ogledalo države.

 

P.S. Tek sam sad skapirao tvoj nick, tečin junior ti li si? :classic_biggrin:

Edited by Čvarkov
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nisam zadovoljan Lucom. Opet cemo da gledamo u pasulj kakav ce da se pojavi stim da nece biti decembarskog ludila.

Dokle god je sa lepoticom nasom odbojkasicom, ne brinem se 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, atmsfr lnČ said:

Pa ta 1.5 je realna, pala je zbog dosta uplata na njih.

Em cemo psihicki da ih ubijemo em finansijski milina 😄

 

Ne, nego je i ova kvota od 1,25 prilicno realna - glavna stvar u finalnoj seriji da se vodi racuna da se ne povrede osecanja neznih cvetica koji ce biti prisutni u hali i zato domacin uvek ima ogromnu prednost, dok gost nesto i ne zapinje.

 

Nadam se zbog drugacijeg razloga od vecine ovde da cemo ipak gledati rezultatski neizvestan mec jer to znaci i da mesto u EL nije sigurno za finalistu i samim tim ova finalna serija nesto i znaci. Jer, ako je dobijen mig da "poboljsivaci imidza evrolige" imaju sigurna mesta i sledece sezone, gledacemo jos tri dosadna duela u kojima ce manje ili vise ubedljivo da pobedi domacin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...