Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ako se doktor već toliko loži na domaću osnovu, ja bih na njegovom mestu ozbiljno pojurio Avramovića koji je navodno na izlaznim vratima iz KKP. Taman da deli minutažu sa Nedovićem na 2. Na 3/4 da opravljamo Kalinarija i produžimo Rokasa. Jedino za pleja nisam pametan, treba nam neki igrač profila Dariusa Thompsona, a da ne dolazi rodom iz Niša.

To ti je zabranjena rabota, pao dogovor da je Radulja poslednji takav. A i Aleksa nije baš toliko blesav, pa da pravi sebi takav problem u životu. On će mirno u neki Dubai style i laganini dalje.

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Ајде што се Човић готово сигурно неће замерати групи и појурити Аврамовића, ал ово као Аврамовић или Лојд је као да бираш између бабе од 50 и неке манекенке од 25. Лојд би био вероватно најбољи могући потпис на позицији два који је доступан у ел.

Bogoljube, kol'ko ti imaš god, nemoj da se vređamo, kakva baba u 50g, devojčurak za nas neke...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Skrenula tema u veselijem smeru. Bogoljub izazvao, Zvezda pobedila, Nedović dominirao, Javor korektno, Sfero pametno, nigde incidenata... šta sad da pljujemo, majku mu?

Edited by MarioKempes
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MarioKempes said:

Skrenula tema u veselijem smeru. Bogoljub izazvao, Zvezda pobedila, Nedović dominirao, Javor korektno, Sfero pametno, nigde incidenata... šta sad da pljujemo, majku mu?

Jos samo da i Kapetana Pantera prizovemo, kako je krenulo sa potencijalnim pojacanjima iz tabora najljuceg rivala, pa da bude slag na cigansku tortu.

 

Elem, momentum treba iskoristiti u 3.mecu, ali nemoguce je da ce kkP odigrati napadacki slabo kao sinoc koliko god jako slabo igraju u poslednje vreme.

Pritisak je na njihovoj strani, ali sama pomisao da se serija vrati u Pionir ne uliva optimizam. Tada bi oni bili u ozbiljnoj prednosti i vraceni iz rake.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, Čvarkov said:

Avramović je bio na udaru Zvezdaša u prvoj Željkovoj sezoni zbog one gestikulacije ka našoj klupi. Mislim da se u međuvremenu promenilo mišljenje o Aleksi kod većine naših navijača što zbog partija u repki što zbog njegovog korektnog ponašanja i izjava nakon toga. Tu su Naneli i Panter, ali u svakom derbiju najviše sam se plašio da se Avramović ne zapali i zatrpa naš koš. Još mi je u glavi onaj derbi kad je igrao sa maskom. Reprezentativac u najboljim godinama, obe ruke za njega mada mislim da su šanse nikakve da ga dovedemo. 

Možda i imamo neke šanse ali ostaje na njemu da vidi da li želi u to da se upušta. Ne bi bio prvi koji se odlučio na takav potez ali je pitanje da li je spreman da nosi taj pritisak. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Dozier je popio disciplinsku kad se pozdravljao sa igračima Zvezde nakon prve naše pobede ove sezone. Budi bog s nama. Primetio sam i da u jednoj situaciji Bolomboy neće da mu Kaminski pomogne da ustane, u prvoj utakmici. To je nešto što ti Ameri furaju kao opsadno, ratno stanje u plej ofu. Meni to smešno, možeš da budeš nabrijan i da budeš ok sa protivnicima u isto vreme.

 

Što se Karaičića tiče, kompleksaš čovek, izduvao kod nas pa se sad nešto dokazuje.

 

Hvala za crtice, kao i uvek.

 

Karaičić je u svakom klubu gde je radio imao isto ponašanje (da više stoji i sugeriše od glavnog trenera), kao i u reprezentaciji, tako da nema govora o bilo kakvom dokazivanju...

 

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ako se doktor već toliko loži na domaću osnovu, ja bih na njegovom mestu ozbiljno pojurio Avramovića koji je navodno na izlaznim vratima iz KKP. Taman da deli minutažu sa Nedovićem na 2. Na 3/4 da opravljamo Kalinarija i produžimo Rokasa. Jedino za pleja nisam pametan, treba nam neki igrač profila Dariusa Thompsona, a da ne dolazi rodom iz Niša.

Ako je verovati Čačanima koje poznajem Aleksa originalno i navija za CZ, mada imamo dosta primera da su navijači Partizana/CZ postali ljubimci večitog rivala.

 

Ja bih ga potpisao ako postoji šansa za tako nešto, realno je nemoguće...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo Zelimire mali covece, koji je bre vise ovo put da se tvoji igraci ovako majmunisu a ti da dajes totalno kontradiktorne izjave od toga. Bas mi je krivo sto mu je Lazarevic samo verbalno odgovorio, a ne i fizicki. PeRO Je U VaSiM RuKaMa.......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nunilo said:

 

Skoro cele sezone pisem slicno, postao je pravi timski vojnik. Reci ce ljudi verovatno i sa pravom ako placamo vec stranca skupo bolje da bude neko ko pravi razliku a njega sut sluzi sporadicno.

Ja bih svakako potpisao jer se covek nudi a znajuci kako nam radi sportski sektor najmanja steta bi bila da ostane.


tako je.

On je zakrpio Hangine izostanke u odbrani , tako sto je usao u njegovu ulogu da stiska igraca sa loptom.
 

Plus je juce u 2 poluvremenu on bio taj koji povredmeno prenosio loptu, da bi Teo odmorio na prenosu.

 

On i Kalina…to bi leglo kao dupe na nosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Kudos ka Lazarevicu sto se nije primio i sto je iskulirao.

Ima i do toga sto je Nunneli odmah nakon davljenja zbrisao ko cava.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Kudos ka Lazarevicu sto se nije primio i sto je iskulirao.

Najveci poraz za protivnika je kada ne reagujes na ovakve stvari. 

 

Uvijek kod ovakvih stvari se sjetim duela MJ Bullsa i Bad Boy Pistonsa i kako su Pistonsi prljavim potezima nervirali Bullse koji su se vise koncentrisali na te stvari umesto na teren a onda '91 ih Bullsi totalno iskulirali i na terenu ponizavali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...