Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Cavani said:

Pukl, to bese onaj sto krade parfeme?

Sutra jedna tribina da vice Armani, a druga Code.

Nije nigde dokumentovano za sada 😀

Boltauzera su uhvatili...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pantelija said:

Ko, posle ovoga, kupi sezonsku, ne treba mu uput za psihijatra! 

 

Nešto slično sam i ja hteo da napišem. OGROMNA antireklama za klub. Bukvalno kupiš kartu, iskeširaš ne male pare odjednom i onda kada dođe trenutak da iskoristiš svoje pravo neki tamo te nagura u upola manju halu kao da si krompir.

Ponoviću po ko zna koji put, ovo može da podržavaju samo šipkaši i/ili neko ko je sezonsku kartu dobio a ne platio.

A što se tiče Nedovića i njegovog "Pionir je naša kuća", lepo majstore sad prihvati upola manja primanja, čisto da ispoštuješ našu kuću. 

Što se kod mene kaže, lako je tuđim kurcem po koprivi mlatiti.

  • Like 15
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve najgore u životu bih poželeo Čoviću ali nije vredan čak ni toga. Ali za ovu ravnodušnost prema klubu koju je uspeo da izazove za to će odgovarati, kad-tad. 

A momcima srećno večeras. Verujem u pobedu. 🔴

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Ponoviću po ko zna koji put, ovo može da podržavaju samo šipkaši i/ili neko ko je sezonsku kartu dobio a ne platio.

Ko su šipkaši? Navijačka grupa Delije Sever ili neki drugi?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pukl je od svih sudija najveća ljiga. Ostali su u privatnom životu okej, razumni i kulturni ljudi ali on je pravi sinonim čoveka koji je spreman na sve iz pakosti. On se na jednoj utakmici okretao detetu od 15.god.da se sa njim raspravlja jer mu je uputio neku reč. Šta očekivati onda kad krene cela hala. Ako postoji šansa da se isprazni Pionir, sa njim je ta šansa tri put veća. Sudije su pod ogromnim pritiskom u ABA ligi i osim Boltauzera i Pukla, ostali i kad greše to je zbog pritiska. Zato uvek domaća ekipa prođe bolje. Ova dvojica sa druge strane sve planski, namerno i sa nekim ciljem rade. Meni je Pukl gori od Javora. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MarioKempes said:

Ko su šipkaši? Navijačka grupa Delije Sever ili neki drugi?

 

Ne samo oni, svako ko bespogovorno guta gluposti Nebojše Čovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Meni su ovi a priori povici na sudije jedan od razloga zašto se ovakve serije sa pravom kvalifikuju kao "brlog". Čuj, Pukl prazni tribine kako mu se digne, verovatno pre toga publika u zanosu peva temu iz devete simfonije, pa ovde i deca napušavaju kurcem sudije najpoganijim rečnikom, a kamo li matori frustrirani konji, a do pražnjenja dolazi tek kad posebni specijalci krenu da ubacuju predmete na teren. Po meni su jedine dve sudije na ovim prostorima koje tendenciozno sude Javor i Radović i to mi deluje da uživaju u toj ulozi delilaca nepravde. Košarkaški derbi je ubedljivo najteža utakmica za suđenje u Evropi.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pukl je jedan od kvalitetnijih sudija, a meni je prva pomisao na njega kako se preventivno bacio između Yaga i Ledaya u poslednjem ABA derbiju.

25 minutes ago, Čočo said:

Pukl je od svih sudija najveća ljiga. Ostali su u privatnom životu okej, razumni i kulturni ljudi ali on je pravi sinonim čoveka koji je spreman na sve iz pakosti. On se na jednoj utakmici okretao detetu od 15.god.da se sa njim raspravlja jer mu je uputio neku reč. Šta očekivati onda kad krene cela hala. Ako postoji šansa da se isprazni Pionir, sa njim je ta šansa tri put veća. Sudije su pod ogromnim pritiskom u ABA ligi i osim Boltauzera i Pukla, ostali i kad greše to je zbog pritiska. Zato uvek domaća ekipa prođe bolje. Ova dvojica sa druge strane sve planski, namerno i sa nekim ciljem rade. Meni je Pukl gori od Javora. 

 

Pretpostavljam da ih sve privatno poznaješ. Daj bre, uozbilji se.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ne samo oni, svako ko bespogovorno guta gluposti Nebojše Čovića.

Hvala.

Nemam baš reprezentativan uzorak u svojoj okolini (pa se ograđujem), al' nekako mi se čini da nema mnogo ljudi koji gutaju Čovićeve gluposti i da je on među Zvezdašima većinski izgubio i to podrške što je imao pre ove godine.

Slažem se da preseljenje u Pionir retko ko razuman može da podrži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Da nam je vise sudija kao Pukl koji ce imati hrabrost da isprazne tribine kada se zestoko pretera pa verujem da bi bilo makar malo manje svega ovoga.

 

Slazem se, s tim sto se ovakve stvari ne resavaju u toku sezone, posebno ne u plejofu. Tad se samo pravi cirkus.

 

Vec treba pre pocetka sezone zauzeti cvrst stav, baziran na pravilniku, gde ce zbog jednog upaljaca uslediti praznjenje tribina (ne na taj utakmici jer je to mucenje uglavnom, nego lepo na narednoj). Pa i za svako prozivanje uze i sire rodbine, posebno majki, zena, sestara, dece... 

 

E kad se to tako uradi jos pre prve utakmice u sezoni onda do plejofa budu svi na kratkom lancu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Pukl je jedan od kvalitetnijih sudija, a meni je prva pomisao na njega kako se preventivno bacio između Yaga i Ledaya u poslednjem ABA derbiju.

 

Pretpostavljam da ih sve privatno poznaješ. Daj bre, uozbilji se.

Pukla i još nekolicinu poznajem. I nikad ne pišem bez pokrića. Zato nemoj da mi se obraćaš ovako. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Inače je košarkaška publika na derbijima ovde toliko uglađena i kulturna, da je sudijama prosto zadovoljstvo kad budu odabrani da na tom sportskom događaju duvaju u pištaljku. Bila sam u Areni na poslednjem ABA derbiju kad je KKCZ bila domaćin; Puklu i ekipi je psovano sve živo i mrtvo šta god da su sudili. Tako da na prve naznake nereda treba da isprazne Pionir i doviđenjce.

(isto tako i Arenu grobarima)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 minutes ago, DameTime said:

Tako da na prve naznake nereda treba da isprazne Pionir i doviđenjce.

(isto tako i Arenu grobarima)

Slažem se.

Šta je granica za pražnjenje, ubačen upaljač, ubačeno 10 upaljača (predmeta), pogođen akter, kad se igraču psuje mrtvo dete iz prvog reda, kad se igraču horski vređa porodica? Da ne uzimamo u obzir još i vređanje trenera i rukovodilaca.

Inače, od pre 2 god smatram da aba finale (ako ga igraju Zve i Par) treba da se igra bez publike i da se to saopšti pre početka sezone. Dok se ne dovedemo u red, bar malo.

Edited by MarioKempes
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom na to koliko je sve ovo otišlo u pizdu materinu, ja bih na prvi upaljač praznio halu, i tako 100 puta dok se stoka ne opravi.

Inače, ovakav hrkljuš i naguravanje u halu upravo odgovara onima koji hoće da prave nered jer se mnogo teže utvrđuje ko je ubacivao predmete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MarioKempes said:

Slažem se.

Šta je granica za pražnjenje, ubačen upaljač, ubačeno 10 upaljača (predmeta), pogođen akter, kad se igraču psuje mrtvo dete iz prvog reda, kad se igraču horski vređa porodica? Da ne uzimamo u obzir još i vređanje trenera i rukovodilaca.

 

Na prvi upaljač ili bilo koji predmet koji bude ubačen na teren. Što se tiče uvreda prema košarkašima, meni je to baš jako gadno, ali ne verujem da bi baš zbog toga ispraznili.

 

8 minutes ago, MarioKempes said:

Inače, od pre 2 god smatram da aba finale (ako ga igraju Zve i Par) treba da se igra bez publike i da se to saopšti pre početka sezone. Dok se ne dovedemo u red, bar malo.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MarioKempes said:

Inače, od pre 2 god smatram da aba finale (ako ga igraju Zve i Par) treba da se igra bez publike i da se to saopšti pre početka sezone. Dok se ne dovedemo u red, bar malo.

 

Dovešćemo se u red kada budemo civilizacijski uznapredovali, a to će se desiti ako nam se značajno popravi standard, što se pak neće desiti. Nesrećni narodi leče svoje frustracije pobedama u sportu, srećni to vide onako kako treba, kao razonodu. Odeš da zasedneš, prezalogajiš, malo pevaš, bodriš svoj tim i ideš kući. Kupio si sedište, i to je to. Nisi kupio pravo da nekog vređaš, biješ, ubacuješ predmete, da se ređaš majci sudiji, da praviš smetlište od sporta. 

 

Kad to promenimo, biće bolje. Znači nikad.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najace kada mi odavde kritikujemo americku publiku za atmosferu.

Ja bih rekao da se trebamo ugledati na njih.

Oni dodju navijaju za svoj tim, retko kad imaju neprilike. I tako bi trebalo da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Dovešćemo se u red kada budemo civilizacijski uznapredovali, a to će se desiti ako nam se značajno popravi standard, što se pak neće desiti. Nesrećni narodi leče svoje frustracije pobedama u sportu, srećni to vide onako kako treba, kao razonodu. Odeš da zasedneš, prezalogajiš, malo pevaš, bodriš svoj tim i ideš kući. Kupio si sedište, i to je to. Nisi kupio pravo da nekog vređaš, biješ, ubacuješ predmete, da se ređaš majci sudiji, da praviš smetlište od sporta. 

 

Kad to promenimo, biće bolje. Znači nikad.


Ovo sto sada pisem nema veze sa tobom i ne shvati licno, generalno mi se muci od tog argumenta jer po meni veze sa vezom nema (izvinjavam se unapred sto ide nesto zesca replika, ne ide tebi direktno):

Jedna izuzetno izlizana floskula. I u Italiji, i u Nemackoj i u bilo kom drugom drustvu na zapadu imas sportske fanatike, huligane, razbojnike, i ljude koji lece komplekse kroz sport. Rekao bih u bas solidnom broju u fudbalu.

Ta prica o standardu itd. je za malu decu. Kada na beckim derbijima upadaju ljudi u teren i u holandskim utakmicama Ajaks-Feyenoord okoline stadiona deluju kao ratista je to sigurno jer nazaduju civilizacijski.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...