Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ako pionir prima 8.000 nagurace se tu do 10.000

 

Sigurno da je veći pritisak u pioniru, ali opet videli smo i da u areni može biti pakleno.Zadnji derbi i EL je bilo odlično.

 

20.000 ljudi je 20.000 ljudi.  Po meni arena .

 

Samo ne nasedati na provokacije koje će sigurno biti ma gde se igralo.

Probati da se iskulira srednji prst koji stalno pokazuju, kreveljenje i ostale stvari, jer samo čekaju prekid da povuku ekipu sa terena ,što su pokušali više puta, a i sudije će prazniti halu gde im to nije strano.

Jasno  je da je fitilj kratak, ali probati da se maksimalno iskulira.  

Samo teren.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

Nista,  želim vam Covica i Vucka jos narednih cca 20ak godina, kada nemate (intelektualnih) kapaciteta da svratite ko i šta je problem. 

Nema smisla ovo jer onda želiš i nama ostalima pa i sebi jer svi navijamo za isti klub.

 

Očigledno je pojačano botovanje za pionir a nema apsolutno nikakvog razloga za to jer dobra atmosfera može da se napravi i u areni. Treba da se ispoštuju navijači koji su kupili sezonske. Treba da se omogući da dođe što više navijača u arenu a ne da se prepuni pionir i napravi klizačka dvorana pa da se samo čeka kada će neko da se povredi. 

 

Na svako ubacivanje predmeta i vređanje sudija će se prazniti dvorana tako da je potpuno svejedno gde se igra što se toga tiče. Ništa ti mangaši pored terena neće pozitivno napraviti.

Link to comment
Share on other sites

Bas zbog rasprava da li je bolje u Pioniru ili Areni a sezonske su prodate i numerisane za Arenu vise ne volim ovaj klub. I necu ga voleti sve dok se vode ovako nerealne rasprave. Jer ovo nije sport, ovo je uzas. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Ja tebe pitam šta to planiraš da radiš na utakmici što će sprečiti krađu? 

 

Edit: Samo da dodam, da ste ti i slični neviđene kukavice, koje ne mogu da podnesu potencijalni poraz, već bi radije brlog i haos. 

Ne bih imao nista protiv da igramo u Areni da znam da ce sve biti regularno, ali posto nas godinama(otkad je Zoc dosao) uveravaju u suprotno, ne postoji drugi nacin. Nasi igraci treniraju u tom Pioniru, ne u Areni, nasi igraci su protiv Mege igrali u Pioniru, ne u Areni i odlicno je bilo u Pioniru. Nista ne moze zameniti Pionir.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Just now, stefan1 said:

Ne bih imao nista protiv da igramo u Areni da znam da ce sve biti regularno, ali posto nas godinama(otkad je Zoc dosao) uveravaju u suprotno, ne postoji drugi nacin. Nasi igraci treniraju u tom Pioniru, ne u Areni, nasi igraci su protiv Mege igrali u Pioniru, ne u Areni i odlicno je bilo u Pioniru. Nista ne moze zameniti Pionir.

Ja i dalje ne dobijam odgovor, šta planiraš da radiš da sprečiš krađu.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zarco_srb said:

Mrzim Partizan kao klub i sve vezano za njega, pa? Ne mislim da je to nesto lose, niti zelim nekom igracu ili coveku iz uprave njihove da se nesto, ne daj Boze lose desi... Ali ih mrzim... I mrzecu ih dok god sam ziv

To sto ti mrzis Partizan nije nikakav problem i nista neuobicajeno. Svuda u svetu se najveci rivali mrze, nismo mi jedini. Samo je ta mrznja postala malo bolesna i presla granice. Problem je sto ima ljudi koji bi pristali na sve samo da osvojimo ABA ligu. Problem je ako je neko kupio sezonsku, a pristaje na to da izvisi za mesto u hali, samo da bi bila ''vatrenija'' atmosfera. To nije normalno razmisljanje. Covicu je sve oprosteno, samo da uzmemo ABA ligu i pobedimo mrskog rivala. Sredstva se ne biraju.

Ovo je postalo bukvalno hleba i igara. Moze sve, samo da moj tim pobedi. Ovo je ipak normalan forum, pa su ti ljudi u manjini ovde, ali ipak ih ima vise nego sto sam ocekivao. Dok samo mogu da zamislim kakva je situacija generalno kod navijaca.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Nema smisla ovo jer onda želiš i nama ostalima pa i sebi jer svi navijamo za isti klub.

 

Očigledno je pojačano botovanje za pionir a nema apsolutno nikakvog razloga za to jer dobra atmosfera može da se napravi i u areni. Treba da se ispoštuju navijači koji su kupili sezonske. Treba da se omogući da dođe što više navijača u arenu a ne da se prepuni pionir i napravi klizačka dvorana pa da se samo čeka kada će neko da se povredi. 

 

Na svako ubacivanje predmeta i vređanje sudija će se prazniti dvorana tako da je potpuno svejedno gde se igra što se toga tiče. Ništa ti mangaši pored terena neće pozitivno napraviti.

Kakvo botovanje? 

To sto ja prizeljkujem Pionir, automatski me etiketira kao bota? I ja imam sezonsku, kao i godinama unazad. Moje misljenje je da imamo vece sanse u Pioniru, bas me boli uvo da li cu da udjem ili ne. 

A za Covica, dace Bog da ode odmah posle finala, jer ovo sto je uradio ove sezone sa rosterom i vodjenjem kluba je kriminal cist! 

Uostalom, ne pomeramo se sa mrtve tacke, sezonama unazad u EL. 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je cilj po svaku cenu titula...Ja u tome necu da ucestvujem.

Pionir je samo means to the end sto bi se reklo.

I ako vi stvarno zelite tamo da gledate kako se sudijama prica i psuje sve zivo i nezivo jer pazi sad plasi se da ce gurati nase neprijatelje.

Moze se napraviti naelektrisana atmosfera i u Areni. Gde se isto moze izvrsiti pritisak.

Ali ajde jos jednu seriju linca i nasilja. Da pokazemo kako od gorih ima gori.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Fat Zadd said:

 

 Nista,  želim vam Covica i Vucka jos narednih cca 20ak godina, kada nemate (intelektualnih) kapaciteta da svratite ko i šta je problem. 

 

Ko god Zvezdi želi Čovića( i Vučića, Terzića..) sasvim sigurno nije navijač Zvezde.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ako je cilj po svaku cenu titula...Ja u tome necu da ucestvujem.

Pionir je samo means to the end sto bi se reklo.

I ako vi stvarno zelite tamo da gledate kako se sudijama prica i psuje sve zivo i nezivo jer pazi sad plasi se da ce gurati nase neprijatelje.

Moze se napraviti naelektrisana atmosfera i u Areni. Gde se isto moze izvrsiti pritisak.

Ali ajde jos jednu seriju linca i nasilja. Da pokazemo kako od gorih ima gori.

Kao što rekoh tu su dva cilja. Pobeda po svaku cenu ili "moralna pobeda" ako sudije isprazne dvoranu. 

Jadno je zalagati se za bilo šta od ta dva.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Nema smisla ovo jer onda želiš i nama ostalima pa i sebi jer svi navijamo za isti klub.

 

Očigledno je pojačano botovanje za pionir a nema apsolutno nikakvog razloga za to jer dobra atmosfera može da se napravi i u areni. Treba da se ispoštuju navijači koji su kupili sezonske. Treba da se omogući da dođe što više navijača u arenu a ne da se prepuni pionir i napravi klizačka dvorana pa da se samo čeka kada će neko da se povredi. 

 

Na svako ubacivanje predmeta i vređanje sudija će se prazniti dvorana tako da je potpuno svejedno gde se igra što se toga tiče. Ništa ti mangaši pored terena neće pozitivno napraviti.

 U potpunosti se slažem, i znam ...ali poenta je da oni nisu u stanju da shvate svo zlo( zlu krv i probleme) koje  Covic donosi sa sobom i sa ovakvim odlukama, već će zarad svog nekog sitnog interesa i/ili mržnjom zaslepljni slepo da veruju Čoviću/Terzicu i još više štete nanose KK/FKu.

 Ovo da im želim Covica je više figurativno 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Nije mi jasno da neko preferira Pionir u ovoj situaciji a jasno ko dan da u tom slucaju gubimo domaci teren i bar jednu ako ne i dve igramo pred praznim tribinama.

Kojom logikom to isto nece da se desi u areni?Sta u Areni nece da bude diskutabilnog sudjenja ubacivanje svega i svacega na parket jebanje majke sudiji prekida meceva,vrv praznjenja tribina isl? Scenarija smo se istih nagledali godinama gde se igra isti je djavo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Nije mi jasno da neko preferira Pionir u ovoj situaciji a jasno ko dan da u tom slucaju gubimo domaci teren i bar jednu ako ne i dve igramo pred praznim tribinama.

2. utakmica bez prva 3-4 reda, 5. prazan Pionir…

bez greške !

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Nije mi jasno da neko preferira Pionir u ovoj situaciji a jasno ko dan da u tom slucaju gubimo domaci teren i bar jednu ako ne i dve igramo pred praznim tribinama.

A Arena ne sme da se prazni?

1 minute ago, MarioKempes said:

Najvažnije pitanje trenutno nije Pionir-Arena, nego da li ima istine u informaciji koju je čovek gore pomenuo - Bolomboj i miokarditis.

Nadam se da je patka 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Kojom logikom to isto nece da se desi u areni?Sta u Areni nece da bude diskutabilnog sudjenja ubacivanje svega i svacega na parket jebanje majke sudiji prekida meceva,vrv praznjenja tribina isl? Scenarija smo se istih nagledali godinama gde se igra isti je djavo

Mnogo veća udaljenost je u Areni, uz činjenicu da brlog Pionira gde ljudi bukvalno stoje kao sardine podstiče mentalitet rulje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pionir bi bio ok da na tribinama nema stoke koja jedva čeka prvu grešku sudija da baci sve što ima na teren i izazove pauzu od 30min, pražnjenje tribina, smanjenje kapaciteta za sledeće utakmice itd itd i da nemamo prodatih 10ak hiljada sezonskih

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pionir je hala koja apsolutno nezadovoljava potrebne mere bezbednosti kako za protivnicke igrace, sudije tako i za ljude koji su normalno otisli da odgledaju basket

 

Tacnije verovatno bi zadovoljavala da se rukovodimo pravim kapacitetom  ali pouceni iskustvom jasno je da ce tu biti ulaska mnogo iznad dozvoljenog

 

Tesko da ce neko sranje izazvati praznjenje pola Arene, da cemo videti topovske udare, mokracu i sl, ali da ne prizivam

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...