Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, TB Told said:

Postiže se pražnjenje dvorane u prvoj utakmici i igra bez publike u ostalim utakmicama.

I ništa drugo.

Samo što je to pražnjenje pomoglo nama tada.

 

Svasta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

 

Dobija se atmosfera linca,  pljuvanje,  gađanje sudija i protivnickih igrača,  skakanje na svaku odluku I na kraju prekid utakmice i pražnjenje hale. Kako će igraci reagovati u takvoj atmosferi? Da li će biti koncentrisani na igru i moći da daju svoj maksimum??

 

To želiš i želite da gledate??  Jos jedan EP Čovića? Jos jednu paradu primitivizma?

 Zbog cega mislite da se pravi, sportski, navijački pritisak ( bez predmeta na terenu, pljuvanja i svega po spisku) ne može napraviti u Areni.

Ja znam da može, i prisustvovao sam takvim utakmicama.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

A mozemo i mi na praznjenje hale da odgovorimo izlaskom sa terena

I poklonimo titulu Partizanu. Bravo. Odlična ideja. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa sta ima veze, onda lepo u EC naredne sezona pa polako da resetujemo klub 😂

Ja jesam za reset ali sportski a ne kukavički. KK Crvena Zvezda nije Čović da nas valja u blatu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ja jesam za reset ali sportski a ne kukavički. KK Crvena Zvezda nije Čović da nas valja u blatu. 

Ma neka i izgubimo samo da Čović ode?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Taki said:

Kakva promjena kriterijuma u drugom poluvremenu,nevjerovatno..

Al dobro,najbitnije da sezonci imaju prostora i vazduha,i da mogu doći 5 min prije početka utakmice,i da bolje mogu vidjeti kako im se Ledej i ekipa krevelje u lice dok nas dobijaju..pa ja bi na glavi dubio cijelu utakmicu samo da dobijemo.

 

Ne, nego će da stoje na glavi sipkasima sa sve uredno placenim kartama, i da rizikuju da im ( I deci koja dolaze na utakmicu) neko razbije glavu ili krsti bakljom uz po koji topovski udar.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Taki said:

Ma neka i izgubimo samo da Čović ode?

Nećemo izgubiti jer smo u mnogo boljem momentu. Ali da No1. za zdravu promenu u klubu da on bude bivši na kraju sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da cemo bar ovde na forumu biti postedjeni nekih stvari, ali zabrinjavajuce je sta se sve pise. Jeziva je kolicina mrznje medju ljudima i zelja za nekim uterivanjem straha, atmosferom linca i nasiljem kako bi dobili jebenu kosarkasku utakmicu.

Secam se 2015. i polufinalne serije koja je bila direktan obracun za EL. Kakva je tenzija tada bila to je nemoguce opisati nekome ko nije to doziveo, ali mogu slobodno da kazem da je to mala maca za ovo u sta se danas pretvorila ABA liga i derbiji. Postalo je sve bas bljutavo, nikad toksicniji nisu bili Zvezda i Partizan, a ni navijaci sa svojom bolesnom mrznjom. 

  • Like 27
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Nećemo izgubiti jer smo u mnogo boljem momentu. Ali da No1. za zdravu promenu u klubu da on bude bivši na kraju sezone. 

Znači da bi bio i za poraz ako Čović ode?

Link to comment
Share on other sites

Bice interesantno u svakom slucaju...Mirno nece biti sigurno. Ako uspemo da uzmemo ABA nekako, nema te sile koja ce Covica oterati iz kluba. 

Sto se same kosarke tice, mislim da u gostima tesko mozemo da dobijemo. Cele sezone smo bili ocajni kao gosti. 

Veliki hendikep nam je neigranje Hange. Falice nam njegova cvrstina i pobednicki mentalitet i iskustvo. Bez obzira sto je imao neke lude momente i nerezonske poteze u napadu, ali to je sve zato sto je forsiran na pleju. 

Povratkom Topica, Hanga bi bio na svojoj prirodnoj poziciji i doprineo onim sto se od njega i ocekuje. 

Bas steta... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Ne, nego će da stoje na glavi sipkasima sa sve uredno placenim kartama, i da rizikuju da im ( I deci koja dolaze na utakmicu) neko razbije glavu ili krsti bakljom uz po koji topovski udar.

 

Ovo i nisu utakmice za djecu,djeca su imala dovoljno utakmica u sezoni,ove 2 eventualno 3 mogu preskočiti i pogledati na tv-u.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Firga said:

 

Svasta.

Šta svašta? To što se ovde zamišlja da igrači vole utakmice koje se prekidaju svaki čas i gde svašta upada u teren je nebuloza. Mi smo gubili u trenutku pražnjenja dvorane uz šut za tri poena od od 1/13. Nakon pražnjenja dvorane su se igrači opustii.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Del Piero said:

Mislio sam da cemo bar ovde na forumu biti postedjeni nekih stvari, ali zabrinjavajuce je sta se sve pise. Jeziva je kolicina mrznje medju ljudima i zelja za nekim uterivanjem straha, atmosferom linca i nasiljem kako bi dobili jebenu kosarkasku utakmicu.

Secam se 2015. i polufinalne serije koja je bila direktan obracun za EL. Kakva je tenzija tada bila to je nemoguce opisati nekome ko nije to doziveo, ali mogu slobodno da kazem da je to mala maca za ovo u sta se danas pretvorila ABA liga i derbiji. Postalo je sve bas bljutavo, nikad toksicniji nisu bili Zvezda i Partizan, a ni navijaci sa svojom bolesnom mrznjom. 

Mrzim Partizan kao klub i sve vezano za njega, pa? Ne mislim da je to nesto lose, niti zelim nekom igracu ili coveku iz uprave njihove da se nesto, ne daj Boze lose desi... Ali ih mrzim... I mrzecu ih dok god sam ziv

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zarco_srb said:

Bice interesantno u svakom slucaju...Mirno nece biti sigurno. Ako uspemo da uzmemo ABA nekako, nema te sile koja ce Covica oterati iz kluba. 

Sto se same kosarke tice, mislim da u gostima tesko mozemo da dobijemo. Cele sezone smo bili ocajni kao gosti. 

Veliki hendikep nam je neigranje Hange. Falice nam njegova cvrstina i pobednicki mentalitet i iskustvo. Bez obzira sto je imao neke lude momente i nerezonske poteze u napadu, ali to je sve zato sto je forsiran na pleju. 

Povratkom Topica, Hanga bi bio na svojoj prirodnoj poziciji i doprineo onim sto se od njega i ocekuje. 

Bas steta... 

Ja i dalje ne dobijam odgovor šta to planirate u Pioniru, a što neće dovesti do pražnjenja dvorane.

1 minute ago, stefan1 said:

Ja ne verujem da neko ne zeli Pionir. U Pioniru su nam sanse povecane za 300%. U Areni ce biti totalno mrtva atmosfera, moci ce da nas pljackaju najlaganije, sve ste videli veceras. Ali ne, vi bi stavili na liniju trofej ABA lige samo da bi otisli na utakmicu da opalite koji selfi i da kazete kako ste bili na derbiju.

 

Ja sam vlasnik sezonske karte i iskreno neka se igra u Pioniru, imao sam 40+ utakmica da idem na utakmice tokom sezone, na neke sam isao, na neke ne, necu crci ako ne odem na finale ABA lige ako to znaci osvajanje trofeja protiv ove gamadi 

Isto važi i za tebe, hrabri Čovićev pljuvaču. Šta to planiraš u Pioniru da treba da se desi?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

Ja i dalje ne dobijam odgovor šta to planirate u Pioniru, a što neće dovesti do pražnjenja dvorane.

Isto važi i za tebe, hrabri Čovićev pljuvaču. Šta to planiraš u Pioniru da treba da se desi?

Planira se da bude 10.000 ljudi koji vole istinski klub i koji ce da ostave grlo i dlanove u Pioniru, vise vredi 10.000 u Pioniru koji vole klub nego 20.000 od kojih je 10.000 doslo na slikanje. Ja volim ovaj klub i pre bih voleo da osvojimo ovaj trofej, a s obzirom da ne prilazimo Areni, cak ni ne treniramo tamo i da nismo tamo igrali vec neko vreme dok Partizan stalno tamo igra, smatram da bi i tu imali prednost. A to sto bi ti na slikanje, moze ali u KLS

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Taki said:

Ovo i nisu utakmice za djecu,djeca su imala dovoljno utakmica u sezoni,ove 2 eventualno 3 mogu preskočiti i pogledati na tv-u.

 

Znači, (Vi) kriminalci i stoka sa sipke odlučujete tko je podoban i ko sme da dodje na utakmicu( iako je uredno platio sezonsku kartu), da bi ste na utakmici ispoljili svoj primitivizam i pokazali svoje junaštvo u masi tako što će te da gadjate igrace KKP/sudije?

 

 Nista,  želim vam Covica i Vucka jos narednih cca 20ak godina, kada nemate (intelektualnih) kapaciteta da svratite ko i šta je problem. 

  • Like 11
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan1 said:

Ja ne verujem da neko ne zeli Pionir. U Pioniru su nam sanse povecane za 300%. U Areni ce biti totalno mrtva atmosfera, moci ce da nas pljackaju najlaganije, sve ste videli veceras. Ali ne, vi bi stavili na liniju trofej ABA lige samo da bi otisli na utakmicu da opalite koji selfi i da kazete kako ste bili na derbiju.

 

Ja sam vlasnik sezonske karte i iskreno neka se igra u Pioniru, imao sam 40+ utakmica da idem na utakmice tokom sezone, na neke sam isao, na neke ne, necu crci ako ne odem na finale ABA lige ako to znaci osvajanje trofeja protiv ove gamadi 

Sraman post po više osnova, prosto izbija laž iz njega, a ovo na kraju je šlag na torti.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, stefan1 said:

Planira se da bude 10.000 ljudi koji vole istinski klub i koji ce da ostave grlo i dlanove u Pioniru, vise vredi 10.000 u Pioniru koji vole klub nego 20.000 od kojih je 10.000 doslo na slikanje. Ja volim ovaj klub i pre bih voleo da osvojimo ovaj trofej, a s obzirom da ne prilazimo Areni, cak ni ne treniramo tamo i da nismo tamo igrali vec neko vreme dok Partizan stalno tamo igra, smatram da bi i tu imali prednost. A to sto bi ti na slikanje, moze ali u KLS

Ja tebe pitam šta to planiraš da radiš na utakmici što će sprečiti krađu? 

 

Edit: Samo da dodam, da ste ti i slični neviđene kukavice, koje ne mogu da podnesu potencijalni poraz, već bi radije brlog i haos. 

Edited by TB Told
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko sta se desava sa Bolombojem? 

Negde sam procitao vest da ima miokarditis, koji zahteva duzi oporavak. Ako je to istina mislim da smo u vecem problemu nego gde se igra utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...