Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Utakmicu sam gledao do one dve odluke sudija u prvoj cetvrtini. Prvo faul Luki za cistu blokadu, onda faul Lazica kada je bila definicija ofanzivnog faula. Nakon toga mi nije padalo na pamet da nastavim da gledam.

 

Valjda je nekome jasno sta ove sudije izigravaju i koji im je cilj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi nam vise znacilo pre finala da je igrao Plavsic za Megu pa da utakmice budu malo zahtevnije i neizvesnije, ali sta mi tu mozemo. Ovako se cak i Gilespi izivljavao nad simpaticnom Meginom decicom. 
 

Bice nezgodan prelaz sad sa ovih klinaca na Partizanove strance. Prva utakmica u seriji bi potencijalno mogla da bude opasna bas zbog toga sto nemamo jaku utakmicu u poslednjih mesec dana, i vise. Ali ajde videcemo.

 

Ide mi na onu stvar Sfero sa startnim petorkama. Pa jebote na klupi su ti Teo, Nedovic, Rokas, Topic, TT. Kad procitas ta imena na klupi ocekujes na terenu neke paklene igrace, a ono nama igraju Yago, Deda, Lazic... Medjutim tu mi najvise bode oci Yago kao starter jer se muci cele sezone u ulozi prvog pleja da poveze ekipu. Ocekujes od starta utakmice odredjen nivo timske igre , da se polako svi uvode u utakmicu i razigravaju, a dobijes mucenje u organizaciji i onda aj upadaj Teo da sastavis razbacane kockice. Yago je igrac da udje sa klupe u nesto kasnijoj fazi utakmice, da unese energiju, bocne koju tricu i to je to. Imamo malog Topica, bolji je sto se tice organizacije i kontrole igre i treba on da bude starter. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, Čvarkov said:

@Markoss baš htedoh da te pitam imaš li neku informaciju vezano za Đurišića i nas. Kontam da su se stvari malo promenile kad je vezao ove 20+ partije.

 

Nista novo. Prioritet mu je NBA, ali nema za sada kluba koji bi mu bilo sta garantovao, premda mislim da ce biti draftovan, tj i on misli to. U skladu s tim, prva opcija u Evropi je Zvezda. Nesto se i komsije mesaju, ali ne verujem da ce Misko posle onog sa Madarom da im da ovog. 

 

Falio je Megi Plavsic, ali ne verujem da bi nas puno vise namucili. Skroz dobro smo odigrali obe tekme, bas u dobrom naletu idemo u finale. 

Edited by Markoss
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos je posložio ono što ima i odabrao 10 (+1) ljudi s kojima će na Partizan. 

1-2: Teo, Jago, Topić, Nedović

3: Gedraitis, Lazić

4: Tompkins, Davidovac

5. Bolomboj, Mitrović, +Gilespi

Nema više mešanja pozicija i improvizacije, to je što je, pa od ponedeljka - jako napred, da odbranimo domaći teren...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The_Big_S said:

Jer je verovatno saznao da je već bivši šta god da uradi i da je Alimpije back…

 

p.s. Lupetam

Možda jeste saznao da će biti bivši ali Alimpije ipak neće doći ovog leta. Produžio ugovor sa Bešiktašom. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovih 16 poena Giletu rekord karijere od kad je u Evropi? Protiv KKP u onoj utakmici se zaustavio na magičnih 14, ja mislim. Kad Gidra pogađa svoje napad se lepo otčepi.

 

Yago je neverovatan šuter za 3 i to prolazi ispod radara, mislim da ima neke bolesne procente ove sezone. U principu sam sigurniji kad opali za 3 iz driblinga nego kad bilo šta drugo odigra.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Bas losa prica ako Partizan bude u finalu i njih docekamo u Areni, tamo nemamo domaci teren.

Ako se trener i igraci pitaju to ce biti Pionir sigurno.

Daj boze da bude Pionir.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Bas losa prica ako Partizan bude u finalu i njih docekamo u Areni, tamo nemamo domaci teren.

Ako se trener i igraci pitaju to ce biti Pionir sigurno.

Daj boze da bude Pionir.

A jel se pitaju nesto ljudi koji su kupili karte za arenu na leto od po 100 k dinara , da imaju vazduh i to a ne da umiru od nedostatka vazduha 2024 godine u hali pionir

  • Like 21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bice velika sramota ako finale ne bude u Areni, mada mislim da ce biti, nema sumnje da ce biti puna hala. Nije tajna ni da igraci vise vole Pionir, ali ako si na pocetku sezone rekao da se selis u Arenu onda tako mora da ostane zbog sezonaca. Ja prvi sam uzeo sezonsku jer mi je Arena bliza, pristupacnija i komfornija od Pionira.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

A jel se pitaju nesto ljudi koji su kupili karte za arenu na leto od po 100 k dinara , da imaju vazduh i to a ne da umiru od nedostatka vazduha 2024 godine u hali pionir

A sta se to pitamo, ili smo se pitali do sada?

Ja kupujem sezonsku 10 godina unazad i svasta sam dozivljavao pa opet mi je Zvezda iznad svega, i interes kluba iznad sebe a pogotovu tebe npr... Msm nista licno.

Uvek glasam za tamo gde su nam vece sanse za Titulu, a svakako bi svi koji imaju sezonsku usli u Pionir...

U Areni nemamo prosto domaci teren, kada smo tamo odigrali poslednju utakmicu i trenirali?

Ali bitno je da sezonac u finalu koje znamo kakva su i kolika su bitna ima vazduh 2h ako moze i neki hot dok i pivo bilo bi super.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

A sta se to pitamo, ili smo se pitali do sada?

Ja kupujem sezonsku 10 godina unazad i svasta sam dozivljavao pa opet mi je Zvezda iznad svega, i interes kluba iznad sebe a pogotovu tebe npr... Msm nista licno.

Uvek glasam za tamo gde su nam vece sanse za Titulu, a svakako bi svi koji imaju sezonsku usli u Pionir...

U Areni nemamo prosto domaci teren, kada smo tamo odigrali poslednju utakmicu i trenirali?

Ali bitno je da sezonac u finalu koje znamo kakva su i kolika su bitna ima vazduh 2h ako moze i neki hot dok i pivo bilo bi super.

Dobro Nebojsa u redu je razumeli smo, zato cemo sl god da peglamo evrokup ako Bog da

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

U Areni nemamo prosto domaci teren, kada smo tamo odigrali poslednju utakmicu i trenirali?

U Pioniru je naravno uvek bolja atmosfera jer je hala "kosarkaskija" za razliku od Arene, ali ovosezonski derbi u Aba ligi koji smo odigrali kao domacini je bio skroz dobar po pitanju atmosfere, iako hala nije bila do kraja puna. U finalu ce sigurno biti krcato i naelektrisana atmosfera, nema sanse da se ne oseti prednost domaceg terena.

 

Nego, ja se iskreno nadam da cemo mi kao publika konacno prvi da presecemo i kazemo - dosta sranja i prekidanja utakmice, sta je bilo do sada bilo je, aj da budemo malo normalni i pruzamo podrsku svom timu bez incidenata. Naravno, zvizduci, pa i koja uvredljiva pesma za protivnika, je nesto sto je normalno i sto treba biti prisutno s obzirom da je najveci rival preko puta, ali moze se to sve u granicama normale. Secam se jednog derbija pre 10ak godina u Pioniru gde se potpuno ignorisao Partizan od strane navijaca, u svakoj cetvrtini je otpevana po jedna zvezdaska pesma i atmosfera je bila vrhunska. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

 

 

Nego, ja se iskreno nadam da cemo mi kao publika konacno prvi da presecemo i kazemo - dosta sranja i prekidanja utakmice, sta je bilo do sada bilo je, aj da budemo malo normalni i pruzamo podrsku svom timu bez incidenata. Naravno, zvizduci, pa i koja uvredljiva pesma za protivnika, je nesto sto je normalno i sto treba biti prisutno s obzirom da je najveci rival preko puta, ali moze se to sve u granicama normale. Secam se jednog derbija pre 10ak godina u Pioniru gde se potpuno ignorisao Partizan od strane navijaca, u svakoj cetvrtini je otpevana po jedna zvezdaska pesma i atmosfera je bila vrhunska. 

To nikad i ne rade obicni navijaci nego Nebojsina stoka ubacena tu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

To nikad i ne rade obicni navijaci nego Nebojsina stoka ubacena tu 

Ma ne bih se bas slozio sa tobom brate. Gledam ljude oko sebe koliko su nervozni, cim se nesto desi predmeti lete na teren sa svih strana. Ne kazem da nema tih koje spominjes, ali znam da ima gomila budala koje dodju na utakmicu da se istresu, a kud ces bolje od Partizana. Pritom pricamo o tome kako je navijacka grupa neka prepreka u normalizaciji atmosfere, a eto na Aba ligi na kojoj njih nema se desava najvise incidenata i najvise uvreda se skandira. Najbolja atmosfera bude u momentima kada se pevaju uvredljive pesme. Do nas svih je. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moramo kao navijaci da sprecimo ponizaanje nas samih igranjem u hali od 8 k mesta a prodali smo satro 12 k sezonskih karata, ako pustimo da to prodje onda i ne zasluzujemo nista dobro, jbg ali tako je, pa nek je atmosfera u pioniru 100 puta bolja nego u areni, a nije, to da lrodje ne sme

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Dobro Nebojsa u redu je razumeli smo, zato cemo sl god da peglamo evrokup ako Bog da

Kada nemas sta da da kazes ubacujes Nebojsu.

Ne razumem zaslepljenost Covicem i  zelje da klub igra EK umesto EL...

Takvima nije mesto ni u Areni ni u Pioniru...

Evo opet Nebojsina stoka pravi sranja, sto nije tacno.

Prave svi okolo sranja.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...