Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)

Definitivno ce se na nekom slomiti koplja za sledecu sezonu el od navedenih: Alba,Virtus,Valensija,Partizan,Zvezda

Gotovo sam siguran da samo samipon aba lige ide u el jer msm da ce tesko neko od Alba,Virtusa da bude taj, eventualno nzm da li je tacno da Velensija posto nije u top 8 ne bi trebala da igra el seldece aezone

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nema tu neke preterane filozofije. Valensija i Alba će igrati i sledeće godine. Partizan takođe da li kao šampion ABA lige ili preko wild card. Mi ćemo samo ako osvojimo ABA ligu. 

Zaslužen ishod. Da nekima konačno bude jasno zašto je Čović trebao da bude odavno oteran iz kluba i zašto po svaku cenu treba na kraju ove sezone da se otera. Ovo tavorenje i mazanje oči navijačima sa osvojenim trofejima svih ovih godina kada je u većini nije imao ravnopravnog protivnika i rekreativnim višegodišnjim učešćem u Evroligi je došlo na naplatu. Ako hoćemo pomak i neki iskorak na svim a ne samo na takmičarskim nivoima udbaš mora biti daleko od kluba. Srozavanjem imidza kluba svojim bahatim ponašanjem i politikom rukovođenja i funkcionisanja kluba doveo nas je na jedan seoski i potpuno nebitan nivo za Evropu i sasvim je normalno što smo poslednja rupa na svirali u Evroligi. Jbg. kad se vodiš godinama politikom bolje biti 16. nego 17. na tom ćeš mestu biti i kad se odlučuje o ovim stvarima. Kako seješ tako ćeš i da žanješ. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
30 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ima Barać potencijala, kao i Alimpijević i još mnogi treneri, ali sa ovakvim stanjem stvari i sa ovakvim ambicijama KKCZ, deklarativnim ili stvarnim ambicijama druga je priča, mi jednostavno nemamo strpljenja ni za jednog mladog trenera. Samo bismo potrošili i tog čoveka.

 

Da li se meni to sviđa, NE! Ja bih davao šansu mladima po cenu da nikad ne igramo evroligu, ali to sam ja. Većini ljudi se mnogo više sviđa grandiozni projekat ulupavanja miliona.

Ma sve ok, zato i rekoh nekad u buducnosti kada ispece zanat. Apsolvirali smo da sa ovim ljudima u klubu nema nikakvog napretka vec samo regresa.

 

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nakon ove izjave Motiejunasa mi cemo finale Aba lige igrati pod ogromnim pritiskom. 

Pionir nam je zagarantovan u finalnoj seriji, da na atmosferu nekako to uzmemo.

Zeludac mi se okrene na atmosferu koja nas ocekuje za vreme trajanja meceva i citave serije. Bude li 5.meca, smem u kola da se kladim da ce biti prekida, praznjenja dela ili cele hale, kao i izlazaka sa terena. A raznih govnarija ce biti i na mecevima pre majstorice, apsolutno. I tu nisu krivi samo pojedinci iz oba kluba koji truju i neguju mrznju, vec i mi navijaci ( to jest degenerici medju nama ), bespovratno zatrovani mrznjom i borbom za plen, kada se pretvaramo u hijene.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Čvarkov said:

 

Kada se završava KLS? Top MORA da se pojavi i da prođe kroz neke Draft Combine procedure, u suprotnom ne može da bude draftovan. Čović može sa ovim obaveštenjem da obriše dupe. 

 

Što se tiče ABA lige, tu je bar situacija prosta - igraće Top naravno.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

@Čočo To što pišeš bi bilo sve tačno da Evroliga sama po sebi nije jedno veliko neuređeno sranje. Liga bez pravila, liga čiji celi nagradni fond neki klub potroši na dva igrača. Jebeš ti tu pravdu i takvu ligu. Pilićari obični. Žicaju Dubai za lovu.

Boli ih uvo. Oni su kakvi god da su nama potrebni a ne mi njima. Ako je tako onda što se toliko,, palimo" na njih. Mi pošteni ajmo u Fiba LŠ. 

Nama odavno treba potpuni remont i neću biti nezadovoljan ako sledeće sezone pređemo u EC ako će to značiti i kraj Nebojše Čovića i njegovog trovanja kluba. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evroliga je obican cirkus, jebale ih njihove pozivnice, licence, karte i ostale gluposti koje nemaju veze sa fer i sportskim nadmetanjem. Mi sve i da smo najcistiji i najsportskiji klub u Evropi ne bi imali mesta u EL ako nemamo dovoljan budzet. Manji klubovi beze od EL jer im se ni ne isplati da igraju istu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U krugu ovih timova zvezda apsolutno ne zaslužuje da igra, kao I alba. Dva najgora tima u ovogodisnjem izdanju, koja su pri tim [zvezda] tankovali takmičenje vec negde na pola sezone., spremajući se za aba ligu, da bi kroz aba opet igrali Euroligu koju su "tankovali" ????

Apsolutno nismo zaslužili da je igramo, jer pored rezultata kog nismo imali, takodje ni pristup nije bio na nivou da bi neko uopšte i razmatrao nas .

Ovo je sve zasluga covica I politike kluba. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Nema tu neke preterane filozofije. Valensija i Alba će igrati i sledeće godine. Partizan takođe da li kao šampion ABA lige ili preko wild card. Mi ćemo samo ako osvojimo ABA ligu. 

Zaslužen ishod. Da nekima konačno bude jasno zašto je Čović trebao da bude odavno oteran iz kluba i zašto po svaku cenu treba na kraju ove sezone da se otera. Ovo tavorenje i mazanje oči navijačima sa osvojenim trofejima svih ovih godina kada je u većini nije imao ravnopravnog protivnika i rekreativnim višegodišnjim učešćem u Evroligi je došlo na naplatu. Ako hoćemo pomak i neki iskorak na svim a ne samo na takmičarskim nivoima udbaš mora biti daleko od kluba. Srozavanjem imidza kluba svojim bahatim ponašanjem i politikom rukovođenja i funkcionisanja kluba doveo nas je na jedan seoski i potpuno nebitan nivo za Evropu i sasvim je normalno što smo poslednja rupa na svirali u Evroligi. Jbg. kad se vodiš godinama politikom bolje biti 16. nego 17. na tom ćeš mestu biti i kad se odlučuje o ovim stvarima. Kako seješ tako ćeš i da žanješ. 

Nisam siguran da je Valensija toliko sigurna,ima prica da je uslov za igranje naredne sezone bio uslovljen igranjem u top 8 ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Boli ih uvo. Oni su kakvi god da su nama potrebni a ne mi njima. Ako je tako onda što se toliko,, palimo" na njih. Mi pošteni ajmo u Fiba LŠ. 

 

Što su nam pa toliko potrebni? Pobednik Evrolige nije prvak Evrope, kako god oni to predstavljali. Ne može zatvorena liga da ima legitimitet. Sport se zasniva na fer šansi svakome, pa i onom najmanjem, da pobedi.

Ako je Liga Šampiona ta, zašto da ne? Evropsko takmičenje treba da se zasluži na terenu a ne novcem.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Juan Pablo Montoya said:

 

Što su nam pa toliko potrebni? Pobednik Evrolige nije prvak Evrope, kako god oni to predstavljali. Ne može zatvorena liga da ima legitimitet. Sport se zasniva na fer šansi svakome, pa i onom najmanjem, da pobedi.

Ako je Liga Šampiona ta, zašto da ne? Evropsko takmičenje treba da se zasluži na terenu a ne novcem.

Slažem se. Meni i tebi nisu bitni ali oni koji se na žalost pitaju njima jesu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

U krugu ovih timova zvezda apsolutno ne zaslužuje da igra, kao I alba. Dva najgora tima u ovogodisnjem izdanju, koja su pri tim [zvezda] tankovali takmičenje vec negde na pola sezone., spremajući se za aba ligu, da bi kroz aba opet igrali Euroligu koju su "tankovali" ????

Apsolutno nismo zaslužili da je igramo, jer pored rezultata kog nismo imali, takodje ni pristup nije bio na nivou da bi neko uopšte i razmatrao nas .

Ovo je sve zasluga covica I politike kluba. 

 

 

Sve si u pravu, KADA BI SE EVROLIGA IGRALA PO ZASLUZI.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Da ponovim, da se otera Čović, dođe neko ko nema 50+ godina u košarci i ko neće da se meša tamo gde mu nije mesto, postavi se bivši košarkaši od ugleda( Tomić, Rakočević, Topić..) za generalnog direktora i sportskog direktora a samim tim kad nema Čovića i izbor dobrih bivših trenera sa kojima nas je udbaš,, zaratio" biće nam dostupni. Neka igramo i EC i Fiba LŠ imaćemo zdravu osnovu pa kao takvi i da preko EC izborimo EL. Tu je i Fiba LŠ je kvalitetno takmičenje što je svako ko je gledao F4 mogao da vidi. Ovako, jedan čovek svojim prisustvom i ponašanjem mi zgadio sve oko kluba isti klub pravi po svojoj,, meri". 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

daj bre, nemojte da lupetate

ako takmicenje nije bitno daj lepo da igramo beton ligu

svasta

 

Vidim da ti je smešan moj upis. Pa da pojasnim. Da li bi mogao da ideš na regionalno takmičenje iz matematike, a nisi ni školsko osvojio? 

 

Takmičenje je važno, ali samo ako se zasniva na jasnim pravilima i principima. Na početku sezone se ne zna ko će sledeće biti u evroligi. Kakvo je to takmičenje? Na pozivnice? Ok.  Ali takva liga nema legitimitet da svog pobednika proglasi za prvaka evrope.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovde se cesto provlaci teza kako Zvezda za vreme Covicevog mandata nije imala konkurenciju. Da li moze neko da kaze kada je to neko ovde na ovim krostorima osvajao titulu a da je bio slabiji od konkurencije. Inace, Zvezda je osvajala titule pored EL Buducnosti, protiv TOP16 Cedevite u sezoni 15/16 kad je u prvoj tekmi u pioniru igrala produzetke i kad je igrala bez pauze kao neki, pa sezonu 14/15 necu ni da komentarisem, zatim protiv |Zelimirovog skupocenog Partizana, pa protiv Trinkijerija.... 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Vidim da ti je smešan moj upis. Pa da pojasnim. Da li bi mogao da ideš na regionalno takmičenje iz matematike, a nisi ni školsko osvojio? 

 

Takmičenje je važno, ali samo ako se zasniva na jasnim pravilima i principima. Na početku sezone se ne zna ko će sledeće biti u evroligi. Kakvo je to takmičenje? Na pozivnice? Ok.  Ali takva liga nema legitimitet da svog pobednika proglasi za prvaka evrope.

tu plasiras 2 razlicite teze

jedna je za koje si takmicenje spreman ili ne, i tu u nacelu mogu da se slozim

ovo drugo je smesno i ne bih komentarisao

tom tvojom logikom ni nba ne treba da postoji

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, strah od vozova said:

Ovde se cesto provlaci teza kako Zvezda za vreme Covicevog mandata nije imala konkurenciju. Da li moze neko da kaze kada je to neko ovde na ovim krostorima osvajao titulu a da je bio slabiji od konkurencije. Inace, Zvezda je osvajala titule pored EL Buducnosti, protiv TOP16 Cedevite u sezoni 15/16 kad je u prvoj tekmi u pioniru igrala produzetke i kad je igrala bez pauze kao neki, pa sezonu 14/15 necu ni da komentarisem, zatim protiv |Zelimirovog skupocenog Partizana, pa protiv Trinkijerija.... 

Ni ta Cedevita ni Budućnost nisu tih godina imali više para od nas, niti su po kvalitetu bili bolji od nas. Jedina egal situacija jeste bila prva sezona Željka u Partizanu gde smo osvojili. Trinkijerija i njegovu sezinu neću ni da spominjem. Da nije bilo korone Partizan bi tu sezonu osvojio ABA ligu. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Ni ta Cedevita ni Budućnost nisu tih godina imali više para od nas, niti su po kvalitetu bili bolji od nas. Jedina egal situacija jeste bila prva sezona Željka u Partizanu gde smo osvojili. Trinkijerija i njegovu sezinu neću ni da spominjem. Da nije bilo korone Partizan bi tu sezonu osvojio ABA ligu. 

Budućnost nije imala veći budzet u sezoni kad je igrala evroligu a mi evro cup?

Mi ako ne osvojimo abu i ako ne budemo igrali evroligu sled sezone računajte da nas nema nigdje narednih minimum 5 godina.

A vi i dalje pričajte neke bajke kako je bolje euro cup iga šamp i slične gluposti,neki zdravi temelji..

Shvatite da nas nigdje neće biti,Partizan će bar tri puta veći budzet umati,mi ćemo prodati jedno 3 hiljade sezonskih u najboljem slučaju,al ajd bar se neće kukati ako se igraju u pioniru 2-3 najvažnije utakmice u sezoni jer sezonci neće moći sjesti na numerisano mjesto i ući 10 min prije početka utakmice.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Čočo said:

Nema tu neke preterane filozofije. Valensija i Alba će igrati i sledeće godine. Partizan takođe da li kao šampion ABA lige ili preko wild card. Mi ćemo samo ako osvojimo ABA ligu. 

Znači, ako mi osvojimo ABA - za EL je izduvao Virtus?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
19 minutes ago, Taki said:

Budućnost nije imala veći budzet u sezoni kad je igrala evroligu a mi evro cup?

Mi ako ne osvojimo abu i ako ne budemo igrali evroligu sled sezone računajte da nas nema nigdje narednih minimum 5 godina.

A vi i dalje pričajte neke bajke kako je bolje euro cup iga šamp i slične gluposti,neki zdravi temelji..

Shvatite da nas nigdje neće biti,Partizan će bar tri puta veći budzet umati,mi ćemo prodati jedno 3 hiljade sezonskih u najboljem slučaju,al ajd bar se neće kukati ako se igraju u pioniru 2-3 najvažnije utakmice u sezoni jer sezonci neće moći sjesti na numerisano mjesto i ući 10 min prije početka utakmice.

Ja se mogu kladiti da ćemo imati više prodatih sezonskih ako Čović ode nego kad smo igrali prošlu sezonu u Pioniru. Ogroman broj ljudi poznajem koji neće ni na utakmicu da odu a kamoli da kupe sezonsku sve dok je Čović predsednik. A ta priča da nećemo imati para u ovom trenutku ne pije vodu. Jer se klub tu ništa ne pita. Zna se ko daje. I ko je već dao Partizanu kako bi igrao EC a budzet imali blizu evroligaškom budzetu. To što ti pišeš je imalo smisla pre 5,6 godina. Sada je druga priča. Do 2026/2027 godine sigurno će biti sipano šakom i kapom a onda ko kako ga iskoristi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 minutes ago, MarioKempes said:

Znači, ako mi osvojimo ABA - za EL je izduvao Virtus?

 

Ne, nego Partizan. 

 

Mislim, oni su svakako propali bez KKCZ u EL, nisu oni ovakvi kakvi su sada nista prirodno nego fatamorgana u pustinji. Zato se Obradovic tako velikodusno zalaze za "oba kluba u EL", a da se svi ostali klubovi pretvore u simpaticne Cibone bez para i sa punim tribinama KKP i KKCZ navijaca. 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Mi u EL možemo samo kroz ABA ligu i to je potpuno legitimno. E, sad, koliko je realno da osvojimo ABA ligu sa ovim Frankeštajnom od tima, nisam siguran. Partizan će u slučaju tesne završnice izvesti na parket Nanelija, Pantera, Doužera, Ledeja i Kabokla/Kaminskog. Možemo li mi izvesti 5 sličnih igrača, koji će im parirati? Svi se pribojavamo atmosfere linča i potencijalnih nereda, ali će ona biti neminovna i već se polako planira od strane rukovodstva, prebacivanjem utakmica u Pionir. Ako kaniš pobjediti, ne smeš izgubiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

 

Kada se završava KLS? Top MORA da se pojavi i da prođe kroz neke Draft Combine procedure, u suprotnom ne može da bude draftovan. Čović može sa ovim obaveštenjem da obriše dupe. 

 

Što se tiče ABA lige, tu je bar situacija prosta - igraće Top naravno.

 

Finalna serija je planirana od 10. do 17. juna, ako se aba plejof završi ranije, doći će do pomeranja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...