Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

Smart kad nasteluje trojcicu bice opasan, ali i sad se vidi da zna. Opasan je s loptom, voli da igra direktno i napadne kos, uz to ima dobar osecaj, a uodbrani nije lelemud, nego bas suprotno. Cima se, bas zahvalan timski igrac.

 

 

Pročitao sam njegovu izjavu posle utakmice sa Partizanom. Fino razmišlja momak. Stavio se u ulogu tima, ne uzima i nemoguće šuteve niti sili da bi razigrao sebe. Nedostaje šut ali i to će doći. Odličan defanzivno. Pogledjate samo njegovu odbranu na Džonsu koji je jedan od najtežih igrača braniti 1 na 1. Čista odbrana, maksimalno otežao šut.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Bio derbi manje ili vise bitan, neverovatno je kako pobeda u istom moze energetski i psiholoski da digne igrace, cak i one koji deluju kao mrtva puvala poput Dede i Tobija. Sada cemo tek da naricemo za Albom i Baskonijom, a pogotovo ako nekim slucajem vezemo i Barsu u petak. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Umorni smo bili, oni nekompletni, mi izneli ovo rasterivsi nosioce, Neda uzeo stvari u svoje ruke, Tobija Teo vratio u zivot, na kraju je caj i Deda imao neki smisao.

Pohvale za ceo tim, posebmo za trenera koji vec treci put vadi Mitra jer je u kontra ritmu i postedjuje muka i njega i tim i nas.

Smart je pojacanje, sacekajmo ga.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Pročitao sam njegovu izjavu posle utakmice sa Partizanom. Fino razmišlja momak. Stavio se u ulogu tima, ne uzima i nemoguće šuteve niti sili da bi razigrao sebe. Nedostaje šut ali i to će doći. Odličan defanzivno. Pogledjate samo njegovu odbranu na Džonsu koji je jedan od najtežih igrača braniti 1 na 1. Čista odbrana, maksimalno otežao šut.

Njegov hustle i njegova kosarkaska inteligencija pozitivno iznenadjenje do sada, dva faktora koje me uvek najvise brinu kod rendom G league Amera. Ako dolazi i sut svakako onda i kandidat za nastavak sledece sezone.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milko Miller said:

Pobeda u derbiju (time i 90% prvo mesto u Aba ligi), novi ugovor Bolomboja i rutinska pobeda protiv Valensije (dobili i medjusobni duel) sve za dva dana. Nije moglo bolje👌

I  sve  cesci kadar novog predsednika u prvim redovima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Njegov hustle i njegova kosarkaska inteligencija pozitivno iznenadjenje do sada, dva faktora koje me uvek najvise brinu kod rendom G league Amera. Ako dolazi i sut svakako onda i kandidat za nastavak sledece sezone.

Doci ce i sut kod Smarta vremenom, nece ciglariti doveka sudeci po statistici i highlightsima sto sam uhvatio. Bitno je da se podredio ekipi, ne ocekuju se kvinsijevske partije od njega, vec da bude dodatna opcija u napadu kada se trebaju izmisliti poeni, kao i da rastereti na bekovskim pozicijama donekle Hangu i Lazica koji grizu maksimalno u odbrani,ali zajedno imaju 70 godina.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

I  sve  cesci kadar novog predsednika u prvim redovima.

Jel to krenula tranzicija u upravi?

Dobijamo Barselonu a pre meca done deal Zvezda - Kalina za sledecu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...