Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Dobro je izgubiše i komšije. I zvanično od večeras postoji jurnjava samo za to 10 mesto. Partizan, Valensija, Milano i mi. Partizan u prednosti u odnosu na sve nas ali ajde da pokušamo da vežemo neke pobede pa da budemo barem egal u pobedama. Imamo bolji međusobni. Da su pored Monaka i oni pobedili večeras bi završili sa EL jer posle našeg poraza a pobeda skoro svih konkurenata bili bi na 3 pobede od 10 mesta. Ovako, ne sjajna ali svakako bolja situacija. 

Edited by Čočo
Plus Efes.
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Dobro je izgubiše i komšije. I zvanično od večeras postoji jurnjava samo za to 10 mesto. Partizan, Valensija, Milano i mi. Partizan u prednosti u odnosu na sve nas ali ajde da pokušamo da vežemo neke pobede pa da budemo barem egal u pobedama. Imamo bolji međusobni. Da su pored Monaka i oni pobedili večeras bi završili sa EL jer posle našeg poraza a pobeda skoro svih konkurenata bili bi na 3 pobede od 10 mesta. Ovako, ne sjajna ali svakako bolja situacija. 

Ima jos dosta da se igra. Partizan posle Zalgirisa kod kuce, gostuje u duplom kolu Virtusu i Monaku. Jedino, puste nase povrede... 

Efes mislim da ima sanse velike, kompletiraju se i sve su bolji

Edited by Zarco_srb
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Dobro je izgubiše i komšije. I zvanično od večeras postoji jurnjava samo za to 10 mesto. Partizan, Valensija, Milano i mi. Partizan u prednosti u odnosu na sve nas ali ajde da pokušamo da vežemo neke pobede pa da budemo barem egal u pobedama. Imamo bolji međusobni. Da su pored Monaka i oni pobedili večeras bi završili sa EL jer posle našeg poraza a pobeda skoro svih konkurenata bili bi na 3 pobede od 10 mesta. Ovako, ne sjajna ali svakako bolja situacija. 

U top 10 ce jedan srpski klub. A mi da se jurimo za odlicno 11. mesto. Za to ima sanse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

U top 10 ce jedan srpski klub. A mi da se jurimo za odlicno 11. mesto. Za to ima sanse.

Pa kao i svake godine. Trebaće nam jedna pobeda. Da sledeće godine prolaze 17 od 18 ekipa bili bi 18ti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ajmo malo lepih vesti. Dođoh do informacija o Topu:

,, Pričao danas sa docom i pomoćnikom njegovim, kažu da je mališa skroz u redu i ovako, na mestu skroz, sluša, hoće da radi a i što je još bitnije oporavak ide skroz po planu, čak su ubacili i laganu teretanu dva puta dnevno.
I rekli da će biti sve to u redu. Tako da kontam da će biti u pitanju one četiri nedelje, bez operacije naravno i samim tim da računam da su dve već prošle, od derbija onog u EL prošlo ravno dve nedelje. Znači trebalo bi ugrubo još dve. ". 💪🍀

E to mi kazi. Konacno lepe vesti. Treba samo misliti pozitivno 😅

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Dobro je izgubiše i komšije. I zvanično od večeras postoji jurnjava samo za to 10 mesto. Partizan, Valensija, Milano i mi. Partizan u prednosti u odnosu na sve nas ali ajde da pokušamo da vežemo neke pobede pa da budemo barem egal u pobedama. Imamo bolji međusobni. Da su pored Monaka i oni pobedili večeras bi završili sa EL jer posle našeg poraza a pobeda skoro svih konkurenata bili bi na 3 pobede od 10 mesta. Ovako, ne sjajna ali svakako bolja situacija. 

 

Ne bih ja Makabiju vec sad davao prolaz. Tezak raspored i drugi ociti problemi ove sezone

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Pa kao i svake godine. Trebaće nam jedna pobeda. Da sledeće godine prolaze 17 od 18 ekipa bili bi 18ti.

Jel ti nisi umoran od te price. Kao i svake godine ? Kad se setim letos kako je jedan brat  ovde  nudio opklade da cemo sigurno biti utop 8... U svakom slucaju vec vidjena  sezona. Iznenadio bih se kad bi bili na skoru 17/17 kao prosle godine. Uprava je prosla svoj organizaciono rezultatski zenit. Imaju srece sto se lopatama sipa pa taj pad nije slobodan, ali kao da jeste - "takticki navodjen". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

dobro ga je lazic cuvao, pogotovo u poslednjoj cetvrtini ali "nije mu nista mogao" u smislu da je usao u taj curry mode, nema tu previse pomoci osim da promasi. mnogo je brz i jos brze poteze

Howarda od sinoc mozes da cuvas samo flasterom i to tako da ga sprecis da dobije loptu tj. da si mu stalno u liniji dodavanja. Juriti za njim, izmoriti ga, pa da kad dobije loptu uzima nerezonske suteve.


Lazic je to radio na pocetku 3. cetvrtine, a posle ne pa je ovaj radio sta je hteo. Da je samo Howard, ali mi smo sut za tri OPET lose branili i protiv drugih igraca Baskonije. Losa odbrana, kriminalan skok i 6 promasenih bacanja (oni su promasili 3). Opet kazem promasaji Hange, Gedraitise i Jaga su neoprostivi, a promasaji Mitrovica sa linije za slobodna bacanja su odlucila mec. Samo nas je za nase pojmove sutersko ludilo u 1. poluvremenu i effort pri kraju spasio jasnijeg poraza. Zamislite sta bi bilo da smo sutirali nasih 2/10 ili 4/18 za tri?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, L' Imperatore said:

 

Slažem se. I ja sam tako vidio to situaciju. Sedekrskis je nagazio odma čim je primio loptu. A ako jeste tako, onda faul nije mogao da bude prije, jer bi oni onda morali imati bacanja i ponovo izvodjenje auta. Što znači da nije sviran faul pre auta.

 

Mislim da su naši tražili challenge i govorili da je bio aut pre faula, ali su sudije verovatno rekle da to nemože da se challenguje šta od prekršaja se desilo prije. To mi je jedino logično objašnjenje zašto nije bilo pregleda.

 

komplikovana situacija svakako. Bilo bi lepo da od stručnijih ljudi @drakon1 @Sharp čujemo mišljenje, ako su videli šta se desilo

 

 

Nemoguče, jer bi im onda morao dati slobodna bacanja i ponovno izvodjenje

Jednostavno je. Boltauzer je sa zadrskom odsudio faul. Verovatno je hteo da pusti, pa kad je video da je aut posledica kontakta odsudio faul. Ima takvih faulova sve vise i na svakoj utakmici. To je posledica pustanja cvrsce igre pa se neki faulovi skoro kao i u fudbalu svirnu sa zadrskom nakon sto pustena igra dovede do toga da faulirani igrac izgubi loptu. To je ta nova interpretacija igre, koju ne volim previse ali tako je.

 

Uz to treba sagledati da Boltauzer nikada ne drzi pistaljku u ustima nego u ruci. Svaki put kad svirne mora da prinese pistaljku ustima. I to kosta koju desetinku i moze da iritira sve u dvorani. Tako da i tu ima kasnjenja kod odluke.

 

EDIT: Ovde je pistaljka bila u ustima. My bad.

 

Po meni bio je faul, odluka je korektna, iako sa kasnjenjem.

Edited by drakon1
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Čočo said:

Dobro je izgubiše i komšije. I zvanično od večeras postoji jurnjava samo za to 10 mesto. Partizan, Valensija, Milano i mi. Partizan u prednosti u odnosu na sve nas ali ajde da pokušamo da vežemo neke pobede pa da budemo barem egal u pobedama. Imamo bolji međusobni. Da su pored Monaka i oni pobedili večeras bi završili sa EL jer posle našeg poraza a pobeda skoro svih konkurenata bili bi na 3 pobede od 10 mesta. Ovako, ne sjajna ali svakako bolja situacija. 

Hvala za ovo ali bas ste isli na onu stvar i ti i Igor prethodnih dana sa nekim pesimizmom a posebno Igor koji je i isao na to da je sezona zavrsena.

 

I ne, Topic se nece vratiti za 2 nedelje nego kad bude bio spreman.

 

Klub je dao informaciju 4-6 nedelja oporavak sto je standardno ako operacija nije potrebna a jasno je bilo cim se Topic krece i dolazi da se vidja sa saigracima u Areni da operacija nikom ni na pameti nije jer bi se gledalo da se sto manje opterecuje koljeno iako mu je stavljena potpora.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kiflice said:

Boze me sacuvaj, ja tek sada vidim da je on gledao njemu u noge prilikom prijema lopte. Ili nije izasao, ili je ozbiljna dzukela. 

Boltauzer je bio preblizu, iako tu nije imao mnogo mesta. Eventualno se mogao izvuci korak-dva na levo prema klupi Baskonije pa bi imao bolji ugao. Kontakt Bolomboya pre gazenja je bio (leva ruka na ledjima). Da li je dovoljno da se odsudi faul? Mozda, mada nisam siguran da je Boltauzer kontakt video jer mu je napadac pred nosom, kontakt Bolomboya moze samo da naslucuje a uz sve to gleda u parket zbog eventualnog gazenja...

 

A na TV ni mi bas ne vidimo koliko je bilo tog kontakta. Ima li drugih uglova osim ovog:

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Hvala za ovo ali bas ste isli na onu stvar i ti i Igor prethodnih dana sa nekim pesimizmom a posebno Igor koji je i isao na to da je sezona zavrsena.

 

I ne, Topic se nece vratiti za 2 nedelje nego kad bude bio spreman.

 

Klub je dao informaciju 4-6 nedelja oporavak sto je standardno ako operacija nije potrebna a jasno je bilo cim se Topic krece i dolazi da se vidja sa saigracima u Areni da operacija nikom ni na pameti nije jer bi se gledalo da se sto manje opterecuje koljeno iako mu je stavljena potpora.

Svakako bolje i za 6 nedelja nego ništa do kraja sezone. Kako je bilo u početku, za sada je ovo najbolji mogući razvoj situacije sa Topom. A gde sam ja išao sa pesimizmom u vezi Topa? Nisam se izjašnjavao do danas dok nisam dobio informaciju. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Abizolirni said:

gledao sam snimak vise puta i na tacno 2. sek snimka, noga u autu a nas igrac tek krece prema protivniku. Jasno se vidi kao dan.

To je drugi kontakt. Prvi je bio na ledjima kad je ovaj priskocio. Tek u doskoku je ovaj prestupio i onda sledi jos jedan kontakt Bolomboya.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Svakako bolje i za 6 nedelja nego ništa do kraja sezone. Kako je bilo u početku, za sada je ovo najbolji mogući razvoj situacije sa Topom. A gde sam ja išao sa pesimizmom u vezi Topa? Nisam se izjašnjavao do danas dok nisam dobio informaciju. 

Daj, bio si malo negativan 🙂 Nema veze da li je 4 ili 6, u svakom slucaju malo nam pomaze i februarska pauza u EL, da treniramo i da se svi vrate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Daj, bio si malo negativan 🙂 Nema veze da li je 4 ili 6, u svakom slucaju malo nam pomaze i februarska pauza u EL, da treniramo i da se svi vrate.

U vezi tima i rezultata jesam. U vezi Topa se nisam izjašnjavao od kad sam preneo informaciju o povredi. Ali nebitno. Bitno je da ide u dobrom pravcu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Svakako bolje i za 6 nedelja nego ništa do kraja sezone. Kako je bilo u početku, za sada je ovo najbolji mogući razvoj situacije sa Topom. A gde sam ja išao sa pesimizmom u vezi Topa? Nisam se izjašnjavao do danas dok nisam dobio informaciju. 

Kako gde, pa bilo je postova kad se povredio nije mi do zivota, lazu iz kluba o ozbiljnosti povrede, operacija itd..

Nema tu neke misterije, klub je saopstio period oporavka, Top se pojavljuje na treninzima i utakmicama raspolozen i hoda samostalno, videlo se odmah da ce biti ok uz neku nedelju gore dole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Kako gde, pa bilo je postova kad se povredio nije mi do zivota, lazu iz kluba o ozbiljnosti povrede, operacija itd..

Nema tu neke misterije, klub je saopstio period oporavka, Top se pojavljuje na treninzima i utakmicama raspolozen i hoda samostalno, videlo se odmah da ce biti ok uz neku nedelju gore dole.

Nije to bila nikakva misterija takva je situacija bila u startu, ne baš dobra. Prve dve nedeIje terapija su bile ključne. Klub nije lagao o povredi samo nisu rekli potpunu informaciju. Hvala Bogu pa je ispalo najbolje moguće zahvaljujući Dr. Tocilju i njegovoj terapiji u ove prve dve nedelje inače bi Top morao na operaciju. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...