Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Stefi88 said:

Gde su bili Misko i Top u hotelu ovako rano?ili su od sinoc tamo?

Bili na doručku. Tu najčešće dolaze košarkaši jer imaju ugovor sa EL i ABA ligom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Mladi plejmejker je doživeo povredu levog kolena tokom jednog oštrijeg duela u trećoj deonici. Nije se činilo da će biti ozbiljnijih posledica, ali je Topić ubrzo morao da izađe.

Preselio se na klupu, a potom i u svlačionicu, posle čega se još jednom vratio među rezerviste, ali više nije ulazio u igru, Uprkos tome, prve informacije su da njegova povreda nije ozbiljnije prirode.

Kada je reč o Bolomboju, priča je drugačija. Centar Zvezde je doživeo povredu prsta tokom poslednje deonice. Činilo se da je samo dislocirao prst, ali se potom ispostavilo da je reč o prelomu.

Pred njim je duža pauza, a ostaje da se vidi ko će popuniti prazninu koju će ostaviti jedan od najboljih košarkaša Zvezde ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Ajde da sačekamo nešto zvanično ali informaciju koju sam dobio od druga koji radi u jednom od hotela a sad mu bili Miško i Top, pitao Topa je l sve okej ovaj mu rekao da nije dobro uopšte. Pa neka se nosi sve u tri lepe pm.

 

E jbg.

 

Ja čitam neki forum gde je neki lik napisao da je njegov drug koji radi u jednom od hotela a sad mu bili Miško i Top, pitao Topa je l sve okej ovaj mu rekao da nije dobro uopšte. Tako da možeš da računaš da je potvrđena informacija. :classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

U tom hotelu inače često boravi poznati doktor Zoran Tocilj kod kojeg odlaze svi sportisti na tretmane i lečenje. Top je od jutros kod njega. Čekam neke nove informacije ako dođe drug do njih. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

I još jedna stvar nije komentarisana. Teodosić je na kraju meča tražio od ekipe i ispratio sve igrače Partizana do tunela kako ne bi došlo do eventualnog ubacivanja predmeta na njih kao što je i Sferopulos isto uradio sa Željkom. Sve u svemu pokazali smo kakav treba biti domaćin i kakav treba odnos imati prema rivalu. Ponosan na momke kao i svih ovih godina što se tiče odnosa prema rivalu i svih aktivnosti van terena! ❤️


Eh, kace setim kako su flajke letele na Tea onomad. 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Smrtokapa said:

 

E jbg.

 

Ja čitam neki forum gde je neki lik napisao da je njegov drug koji radi u jednom od hotela a sad mu bili Miško i Top, pitao Topa je l sve okej ovaj mu rekao da nije dobro uopšte. Tako da možeš da računaš da je potvrđena informacija. :classic_smile:


I ja bio na doručku, bio sam omlet tako da mogu da potvrdim ovu priču. 

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:


I ja bio na doručku, bio sam omlet tako da mogu da potvrdim ovu priču. 

Samo se vi zajebavajte. Videćemo da li će vam biti do smeha i zajebancije uskoro. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Samo se vi zajebavajte. 


Nemoj da se ljutiš ali sportal kaže da tek ide na preglede i da će popodne znati kakvo je stanje ali oni znaju da ga ceka duza pauza. Da mi sačekamo ipak nešto ozbiljnije od sportala i druga iz hotela. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Bolomboja, uz sve mane nase medicinske miki maus sluzbe, ne brinem. Ako nista drugo, zna se sta se sa radi sa takvom povredom koja nije retka uopste.

 

Ali ovo za Topa, zaista smo prokleti ako je mali sjebo koleno na duze. Daj Misko neku magiju, vodi ga kod nekih Marijana na konjske placente sta god, jebe mi se cak i za Zvezdu, samo da je mali ok. Prezivecemo i bez njega samo da se nije sjebo na dugo.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:


Nemoj da se ljutiš ali sportal kaže da tek ide na preglede i da će popodne znati kakvo je stanje ali oni znaju da ga ceka duza pauza. Da mi sačekamo ipak nešto ozbiljnije od sportala i druga iz hotela. 

Ja nisam rekao koliko će odsustvovati. On je u ovom trenutku na pregledu kod Dr. Tocilja pa će se znati. Preneo sam samo lični utisak Topića da nije dobro. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Duza pauza zbog povrede malog prsta nesuterske ruke :Hail:

 

Kod doce Gluscevica ocito oporavak ide po formuli n*10 gde je n broj dana odsustva zbog iste povrede u ostalim klubovima. Konkretno - mali prst 2 dana, eto Bokija na terenu za 20. Luka neprijatan udarac kolenom u koleno, preporuka odmaranje 1 dan, kod nas 10 dana.

 

Nadam se da za Topica nije istina, normalno je hodao posle utakmice. U svakom slucaju, skupo nas je kostala ova pobeda, protiv Asvela ce morati Jago i Gilespi da djuskaju po 25 min. Milano sam vec prezalio... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Dok ne izadje zvanicna informacija a ne ova nagadjanja ja se jos nadam da je tipa laksa povreda...

 

Pošto naš klub ima običaj da objavljuje pouzdane zvanične informacije o zdravstvenom stanju i vremenu oporavka naših igrača...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

 

Pošto naš klub ima običaj da objavljuje pouzdane zvanične informacije o zdravstvenom stanju i vremenu oporavka naših igrača...

 

Ajoj na to sam zaboravio. :S Pusci me da se nadam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako je ogavno postalo otvarati a ne citati ove portale u kojima su tekstovi naslovi i poruke sledece:

Slucak Topic, sve jako lose izgleda, duza pauza, a u nastavku teksta stoji da tek ide na pregled.

 

Slucaj Boloboj, polomljen prst, uzas,sledi duza pauza(svi znamo da se sa tom povredom ne pauzira mnogo)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...