Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Utisak veceri je da nemamo igraca koji moze da igra 30+ minuta. Sto neko rece Bolomboj, Lazic i Hanga muskarcine u moru seka persa.

Deda ne bi bio toliki problem da ima Ledeja ispred sebe, Mitar da ima Lesora. Umesto toga imamo 5-6 igraca koji zauzimaju mesto a ne kostaju puno manje u zbiru.

Sabaz u pregovorima sa novim timom, trazio da ne igra, rece Sfero.

Kakav jajarski i bedan potez prema ekipi ciji je jos uvek clan i gde prima platu. Nadam se da mu je sledece stanica Koreja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno opet cete popusiti kako je igrac kriv i za ovo.

Sad cemo napasti svi Shabazza za ovaj potez al zato Nebojsa miran.

 

Sto bi se cimao ako je vec nadjen drugi klub? Ne opravdavam ga ali ako bude 90% postova protiv Shabazza a ne protiv onog sto treba e onda jbg.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

meni baš lepo da gledam teokratiju, čak i na ovakvoj tekmi

 

jebiga, real dere ovako sve redom po evroligi, nema ovde mesta nekoj frustraciji, za dve klase su bolji od nas a za klasu od najboljih el ekipa

 

Snaga Reala je samo izgovor. Večeras su imali jednu dobru seriju, dok su na parketu bili nesretnici Tobi i Simon, ostalo su odigrali na bazi qrca.

 

Zvezdina predstava večeras je bijedna na toliko nivoa. Sklop neznanja, mlohavosti i nezainteresovanosti. 

 

Da mogu ja bih dvije trećine ovog tima odavno otjerao u vražju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, John Terry said:

Nasi navijaci ne samo sto nisu dobri, nego su verovatno najodvratniji u evroligi. Bukvalno im treba par minuta da pocnu svoje igrace da vredjaju. Nigde podrske, lojalnosti, vere.

 

Ja stvarno ne mogu da zamislim igraca koji bi uzivao u takvoj atmosferi. Pritisak na maksimumu, zahtevi ogromni, a ni malo solidarnosti.

 

Odakle sad to, sta se desilo?

Bolji su od onih koji isto to rade, samo na forumu.

Oni su bar platili karte i pomogli klubu.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Hoce li suterska ekipa u bar jednoj utakmici da sutira pristojno za 3pt? Rekoh na liveu, mislim da nijednom kad je trebalo da se ubaci trojka i uhvati momentu, to nismo uspeli da ucinimo ove sezone. 

 

to ubacivanje trice u clutchu je nivo iznad (

ja bih za početak bio zadovoljan da imamo oko 35% za 3 ali to sad izgleda kao sci-fi a pred sezonu sam mislio da će nam 40% biti bliže proseku a 35% neki minimum

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teo sa 36 godina igra najagresivnije od svih... Koliko želje ima u njemu, Nedoviću i Mitroviću to je nevjerovatno...a Neda ko Neda jbg, naš je, njega i mogu trpiti... Al šta reći za ostale, neka se postide ako znaju šta je to za ono Teovo bacanje na parket i obaranje glave u pod!!! ŠABAZ?!?! Onu masku mu treba u usta nagurati bezobrana... Kakav bjednik, kakav jad od čovjeka, ostaviš igrače na cjedilu pred utakmicu sa Realom... A rezervnu masku gurnuti Čoviću u usta za ovaj roster od 12mil... 

Link to comment
Share on other sites

EXCL. STORY: Mike Tobey is set to return to Lenovo Tenerife. He played there in the 2017-18 season. Mike is averaging 11 points, 4 rebounds, 1 assist, 1 steal and a block per game in ABA League. He is replacing Dusan Ristic, who isn't having his best season. Moreover, Mike really wanted to return there due to family reasons, per sources.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

to ubacivanje trice u clutchu je nivo iznad (

ja bih za početak bio zadovoljan da imamo oko 35% za 3 ali to sad izgleda kao sci-fi a pred sezonu sam mislio da će nam 40% biti bliže proseku a 35% neki minimum

 

 

 

Ma i ne mora clutch, dovoljno da u momentima kada protivnik krene da se raspada, mi ne krenemo da se raspadamo jos vise, s tim sto masimo otvorene suteve i gubimo lopte kao na traci.

 

Jako smo skromna ekipa, ali zaista mislim da je pozitivno sto su Sabaz i Tobi bivsi. Izuzetno mekani igraci koji u potpunosti kvare DNK tima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Brate, ova sarada i izjave na sk

Ne daj Boze da se cuje protiv kluba, uprave

 

Jebi se Covicu 

 

 

Shabazz je kriv kako se usudio, A uprava ko nju da spominje. Jbg.

 

Ocigledno je bilo da je nadjen klub i meni je ovo posteno od njega.

 

Samo je falilo da jos jednu utakmicu odigra preko one stvari.

 

Bice u losem secanju i sve ali nije on kriv za sve(dobro jeste 50%).

Link to comment
Share on other sites

Uprava napolje pod hitno, nema vise cekanja, za Shabazza koga sam branio ce na kraju da se ispostavi da sve vreme radi na tome da ode. Nije mu se svidelo izgleda ovde, ali ajde da vidimo kako ce da igra Milanu ali mi deluje da ce da kida ofanzivno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...