Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Lepo se odmotava u p'n'rollu na ovim klipovima. Zna udeliti dobar pas bilo da je kick out ili za cuttera. Lupa banane i dobro istrčava kontru. Mogao bi Teo od njega napadačku napast  napraviti u piku. 

Edited by bodo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Lepo se odmotava u p'n'rollu na ovim klipovima. Zna udeliti dobar pas bilo da je kick out ili za cuttera. Lupa banane i dobro istrčava kontru. Mogao bi Teo od njega napadačku napast  napraviti. 

Napadacku napast ne, ali 7-8 ppg i 7-8 rpg mogu napraviti nasi bekovi od njega, sto je uz dobru odbranu sasvim zadovoljavajuce.

 

Svakako nema mesta za Tobija ovde, ja ocekujem da on ide.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ima ko da ga hrani, Bogu hvala.

Točno onaj aspekt naše igre koji nam je nasušno potreban. Osim Mitra ga ostali naši visoki skoro ni ne upražnjavaju. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakvo je stanje ovde:
Sto ne dovedu nekoga. Toliko ima igraca i zasto ne dovedu nekoga ispod radara. Kao Moneke.
Onda ovi bolidi dovedu nekoga ko je taj profil, a onda ovde tona g..... se istovari na upravu. 
Ne znam sta da mislim.
Pa nije profil kao Moneke jer on šutira za 3, dok Gilespi kao i Luka otprilike..
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:
50 minutes ago, VISOKOLETAC said:
Ovakvo je stanje ovde:
Sto ne dovedu nekoga. Toliko ima igraca i zasto ne dovedu nekoga ispod radara. Kao Moneke.
Onda ovi bolidi dovedu nekoga ko je taj profil, a onda ovde tona g..... se istovari na upravu. 
Ne znam sta da mislim.

Pa nije profil kao Moneke jer on šutira za 3, dok Gilespi kao i Luka otprilike..

Mislio sam na igraca ispod radara, a ne na poziciju na kojoj igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Birch jeste bio primarna opcija, ali je procena da je nespreman, inace bi potpisao maltene sedam dana po dolasku Sfera. Gilespi je iskocio na prepad, i bas je brzo zavrsen, ali je struka procenila da nam treba takav igrac u reketu.

 

Gruzijac i Nikola Jovic se pominju na PF kao dve velike zelje, ali drugi je relativno nemoguc, iako sam pisao da je bas crveno-beli. Sto se prvog tice, mislim da i nije toliko nerealan, ali da je blizu, nije ni to. 

 

Sfero nije zadovoljan Simonovicem, a nije bas bio ni Dusko. Tako da mislim da ce tu da usledi neko razresenje, jer Misko ima gde da ga uhlebi. Mislim da i Tobija ceka slicna sudbina, vidi i on da ne ide, a ne sumnjam da ce mu Martin pozeleti dobrodoslicu u KK Jokohama Rajdersima. 

 

Uglavnom, trazi se cetvorka, bez obzira na Gilespija. 

  • Like 26
  • Love 1
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Birch jeste bio primarna opcija, ali je procena da je nespreman, inace bi potpisao maltene sedam dana po dolasku Sfera. Gilespi je iskocio na prepad, i bas je brzo zavrsen, ali je struka procenila da nam treba takav igrac u reketu.

 

Gruzijac i Nikola Jovic se pominju na PF kao dve velike zelje, ali drugi je relativno nemoguc, iako sam pisao da je bas crveno-beli. Sto se prvog tice, mislim da i nije toliko nerealan, ali da je blizu, nije ni to. 

 

Sfero nije zadovoljan Simonovicem, a nije bas bio ni Dusko. Tako da mislim da ce tu da usledi neko razresenje, jer Misko ima gde da ga uhlebi. Mislim da i Tobija ceka slicna sudbina, vidi i on da ne ide, a ne sumnjam da ce mu Martin pozeleti dobrodoslicu u KK Jokohama Rajdersima. 

 

Uglavnom, trazi se cetvorka, bez obzira na Gilespija. 

A 1/2?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stella rossa di Belgrado said:

A 1/2?

 

Pengos, ali dace bog da istraje u svojoj odluci i pojaca litvanskog giganta. U suprotnom cemo moci da od plejeva i centara napravio tim. 

 

Steta sto ni Terens Dejvis ni Sek Herison nisu dosli, a bas smo ih zeleli i nudili im prilicno dobre uslove. Jebiga, nece iz Amerike ljudi. 

Edited by Markoss
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Pengos, ali dace bog da istraje u svojoj odluci i pojaca litvanskog giganta. U suprotnom cemo moci da od plejeva i centara napravio tim. 

 

Steta sto ni Terens Dejvis ni Sek Herison nisu dosli, a bas smo ih zeleli i nudili im prilicno dobre uslove. Jebiga, nece iz Amerike ljudi. 

A ako pangos istraje, ima li se u planu da se dovodi neko ili?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Pengos, ali dace bog da istraje u svojoj odluci i pojaca litvanskog giganta. U suprotnom cemo moci da od plejeva i centara napravio tim. 

 

Steta sto ni Terens Dejvis ni Sek Herison nisu dosli, a bas smo ih zeleli i nudili im prilicno dobre uslove. Jebiga, nece iz Amerike ljudi. 

Bas cudno kako nijedno pravo pojacanje ne zavrsi kod nas.

Ne radi ni metoda corave koke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

 

Pengos, ali dace bog da istraje u svojoj odluci i pojaca litvanskog giganta. U suprotnom cemo moci da od plejeva i centara napravio tim. 

 

Steta sto ni Terens Dejvis ni Sek Herison nisu dosli, a bas smo ih zeleli i nudili im prilicno dobre uslove. Jebiga, nece iz Amerike ljudi. 

 

ako dodje pangos ili plej tog kalibra, to znaci da jedan plej slicnog kalibra ide a to nije yago a teokratija je gm : /

 

uglavnom, ako nije problem sa profesionalnom etikom i zeljom, ja se ne bih resavao napiera, najgore je ionako proslo.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

 

Pengos, ali dace bog da istraje u svojoj odluci i pojaca litvanskog giganta. U suprotnom cemo moci da od plejeva i centara napravio tim. 

 

Steta sto ni Terens Dejvis ni Sek Herison nisu dosli, a bas smo ih zeleli i nudili im prilicno dobre uslove. Jebiga, nece iz Amerike ljudi. 

Jesmo platili obestecenje Bajernu? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...