Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Meni kao navijacu Partizana je fascinanto kako iko misli da se uklopi toliki broj igraca (potencijalno cak 3 u nekoliko dana).

 

Nekako u ovom nacinu rada se ne dozvoljava igracima da napreduju i zato dolazi do neuklapanja stranaca, dok starosedeoci izgledaju mnogo bolje a u realnosti su granicni el igraci.

 

Mislim da vama treba PO rotacija od 8,9 igraca u narednom periodu jer do derbija imate 4 bas teske utakmice u kojima mora se ostvariti barem 2-2 skor.

 

Nekako to komunističko deljenje minutaze i koriscenje svih 12 igraca je prevazidjeno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Igor_ said:

Mene jos samo zanima koliko su obestecenje platili za ovog. 

Moguće i bez obeštećenja ako smo mu preuzeli platu do kraja sezone. Radi se i tako kad klub hoće da se reši nekog igrača. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Patriota iz kauca said:

Ovo pljuvanje vam je neosnovano, Fredi Gilespi je dobar igrač. Zaštitiće koš i unaprediti odbranu.

Nije on ni toliko loš u napadu.

Problem vam može biti petorka sa njim i Lukom gde ni jedan ni drugi ne šutiraju za tri, sto je za modernu košarku neprihvatljivo.

On jedino ima smisla da u petorci bude sa strec igracem na 4, sa Bolombojem i Mitrovicem nikako, to bi dosta i Nedovica limitiralo gde bi reket stalno bio pun, tako da sa DeDom moze Gilespi biti kompatibilan, a možda nekad i Rokas na 4 kad situacija to dozvoli.

 

Neki Daum, Piters, Hejs Davis bi mu bili idealni.

Link to comment
Share on other sites

Sferopulos otkrio kada se očekuje debi Gilespija: Tobi je važan za nas
 

Quote

 

Govorio je i o novom pojačanju Frediju Gilespiju.

“Tražili smo opcije na tržištu, neki igrači nisu hteli da dođu, neki su hteli i jedan od najboljih koji su imali tu želju je bio Fredi, pa smo ga zato i potpisali. Od njega očekujemo da nam donese čvrstinu,

energiju i dobru odbranu. Naravno, to je igrač koji dobro poznaje Evroligu. Ne verujem da će njegov dolazak uticati na igrače koji su tu, jer svako ima svoju ulogu, a on je dodatak i neko ko će nam pomoći,”

naglasio je Grk i otkrio kada će moći da računa na njega:

“U Evroligi će moći da pomogne u drugom delu sezone, a što se tiče ABA lige, tu je, tako da bi u zavisnosti od treninga trebalo da bude spreman za sledeću utakmicu.”

 

https://meridiansport.rs/kosarka/sferopulos-crvena-zvezda-real-madrid/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Dobio je pitanje Sferopulos o tome da li će ekipa još dovoditi pojačanja.

“Otvoreni da proverimo da li postoji mogućnost da angažujemo igrača koji može da napravi razliku. Reći ću ponovo, ne želim da dovodim igrača samo da bih ga dovodio. Tržište je tesno, svi traže igrače, a dobri su uglavnom pod ugovorima,

tako da nije jednostavno dovesti pojačanje. Uradićemo najbolje što možemo, uz pomoć menadžmenta i predsednika da dovedemo one koji mogu da pomognu timu. Ako ga nađemo, postoji mogućnost da ga angažujemo”.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nini3112 said:

Kakvi li su ostali sto su "hteli" da dodju ako je on najbolji...

Nista protiv momka neka se pokaze na terenu i promeni nam misljenje

Mi radimo apsolutno bez ikakvog pravca i cilja.. Neko je napisao danas da nas je odbio T.J. Waren i mi onda uzeli Gilespija..

Njih dvojica nikakve veze nemaju.. nikakvih dodirnih tačaka..

T.J. Waren igrač sa šutem.. skorer..

I čovek čista 4..

Gilespi klasična 5

Isto kao da u fudbalu jurimo Mesija a na kraju uzmemo Gatuza 😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...