Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, No name said:

Gledam ove medije, i izvestaje, i svi su u fazonu zvezda se namucila tek u finišu slomila otpor. 

Pa šta su ocekivali,da resimo pitanje pobednika u 3 minutu pocetka utakmice.

Igrali smo na gostovanju, solidnoj ekipi, i pocetkom cetvrte četvrtine slomili protivnika, i na kraju +14...rutinska utakmica, sto bi se reklo.

Vidili na poluvremenu,  oni se vratili u trecoj, da bi u zadnjoj cetvtini vec pocetkom preuzeli konce igre i na kraju priveli mec kraju. 

Зато су јуче медији известили о још једној рутинском и бриљантном мечу суседа који све меље пред собом.

Што се данашњег меча тиче, утисак је да се по говору тела види да су Тобију и Симеоновићу одбројани дани. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, MarioKempes said:

Sandro

 

Pa taj je centar isto, zar ne? Jel na Gruzina mislis?

 

EDIT: Drugo, da li stvarno ljudi zelite Vildozu u nasem dresu nakon prosle sezone gde se na mecevima nije video bukvalno... Imao fantasticnih prvih mesec dana i onda kurobolja do kraja ugovora.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pilif88 said:

Kaže Urbonas stiže Fredi Gilespi. Kako nam se to cini

 

Sta ja znam, ne prevelika ocekivanja, ali ono sto sam video u Bajernu sto se tice atletike, jako zanimljiv igrac, moze da pomogne sa pozicije 4. Ako cemo narodski, nit smrdi nit mirise. U ovoj situaciji ocekivao sam boljeg igraca, ali nakon sto se sve izdesavalo, ne smem nista ni da prognoziram.

 

EDIT: Da dodam, Gilespie je neka malo bolja verzija Dache Ilica, tako da ako bih se ja pitao, Ilic bi mi bio bekap na 4 a za startera treba dovesti mnogo boljeg igraca od Gilespija. To je igrac uloge, hustler, nikako neki lider.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Pise i na Wikiju da je centar, ali ne, krilni centar. Bio je koristan igrac rotacije u Bajernu ali bukvalno nista vise od toga.

 

Ocito ga Laso ne gotivi previse. Ima Bongu tu.

I on je expiring contract. Nešto šta je postalo trend izgleda ove sezone u EL. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...