Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

34 minutes ago, NikolaTest said:

I ja sam primetio da je ekipa tada u pasivi, pogotovo ako se uslo u zadnjih 10ak sekundi napada. Ocekuju da mesija Sabaz resi a oni se povuku u stranu i stoje. Doduse svi to ocekujemo, ali mora da postoji kretnja u napadu.

Izuzeci su Nedovic i Teo koji su krenuli aktivno da se nude.


Ima toga, narocito kada uvali loptu sledecem do njega kao juce Dekiju koji je opalio sa 9.5m trojku koja je za malo i usla 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

@Nek grmi jako, super post si napisao, samo bih dodao da bivsi trener dushko nije ni pomisljao na nekakvu ulogu yaga, jer nije ni razmatrao opciju u kojoj ce napier da isporucuje ovakve anti-partije u kontinuitetu. ja sam prvi ocekivao da vec protiv virtusa krene da tlachi; za sedam dana ce metar dana od te utakmice .

 

u svakom slucaju, super ako je pokazao bolji pristup juce, ja sam gledao nesto malo trece i pocetak 4/4, kada smo otisli na skoro 20.

Pogresnog si tagovao, taj ovih dana pise iskljucivo doktor robotike postove. 🙂

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Kad li ce da se pojavi covek koji je 54 godina u kosarci u nekoj sportskoj emisiji da se prodiskutuje o napadu na F4 ? 🙂

 

Ili da se analiziraju kretnje u napadu ili tako nešto. Neverovatno da neko ne iskoristi svo to košarkaško znanje koje čovek poseduje. Greota, umreće sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

 Саопштено је да Дишон Пјер, Сертач Шанли и Метекан Бирсен из Фенербахче Бека неће моћи да играју у мечевима у оквиру недеље.

Ник Калатес и Марко Гудурић из жуто-тамноплавог тима ће путовати са тимом и њихов статус ће бити одлучен на дан утакмице.

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Ukucaj tamo da ste ortodox braca i sve moze.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃

Koliko vidim, trazi se adresa, ali mozes da izaberes I negrcku adresu, doduse na listi je serbiaandmontenegro 🙃

Ako to ne pomogne, ovo ime je FB stranica, pa trazite pojasnjenje, ima I telefon

https://m.facebook.com/profile.php/?id=100044304405566

 

Srecno u bratskoj Atini :smiley2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, durantula35 said:

Jel ide mozda jos neko u cetvrtak za Atinu na Olimpiakos? Idemo nas cetvorica iz Leskovca i uplatili hotel ali imamo problem sa kupovinom karata za mec jer nam trazi broj grckoj socijalnog osiguranja i olimpiakosov fan card broj. Ako moze neko da nam pomogne ,molim za pomoc. 😃😃


Ispred hale pridjite ljudima, objasnite i neko ce vas uvesti. Bez ikakve frke i cimanja. 
Veruj mi.

1 hour ago, Clash said:

Ukucaj tamo da ste ortodox braca i sve moze.


Kad posalica ima smisla, bas tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Što se tiče incidenta u Zadru sve je već rečeno, nadam se da će njihovi organi reda biti efikasni. Zadar definitivno spada u gradove u Hrvatskoj koji su najviše zadojeni ustaštvom, pa oni su imali ogromnu sliku Gotovine na ulasku u stari grad dugo vremena. Ne znam koliko će dugo taj "zanos" da ih drži nakon što već 30+ godina imaju svoju državu, nisam optimista.

 

Što se delija tiče, iako konkretno nemaju veze sa ovim incidentom, valja uvek istaći ono što je negativno u društvu, a grupa koja neguje šovinizam i nasilje i profesionalno se bavi navijanjem (za pare) te pretstavlja regrutni centar za para-vojsku za pojedine potrebe vlasti ne može da ima bogznašta pozitivno u svom repertoaru osim ako nisi klinac koji se loži na stadionske koreografije, što je bitna stvar u ovom društvu koliko i lanjski sneg. Naravno da među onima koji sebe nazivaju delijama ima i normalnih ljudi, konformistički uklopljenih u sistem, ali zna se da su takvi samo oni koji dodaju na masi, a da je vrhuška bilo koje profesionalne navijačke grupe (tu ne mislim samo na delije, nego na bilo koju profesionalnu navijačku grupu kod nas i u svetu) ogrezla u kriminal i da je navijanje paravan za kriminal. Zamisli molim te da ti je posao da se skidaš go do pojasa i da arlaučeš na stadionu, zaista preko potrebna delatnost.

 

Što se tiče utakmice, prilično rutinski iako je Zadar nezgodan domaćin i u finišu su uspeli da našminkaju rezultat da poraz ne bude 15ak nego 10ak razlike. Sledi duplo kolo u EL i daj da vidimo ima li pomaka. Trebaju nam pobede makar i sa ne baš impresivnom igrom a u ABA ligi održavati ovu prednost na tabeli kad su nas već komšije častile neplaniranim porazima.

Cekaj brate,a ako mi to nije posao(da se skidam go do pojasa i 'arlaucem'), nego to radim iz emocije i strasti prema navijanju/klubu koji volim,sta sam ja?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...