Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

 

Ova slika je bas pogresan ugao gledanja na situaciju. Posto sam u liniji tog kosa ta lopta je bila ispred kosa, tj Bolomboj je uhvatio u silaznoj putanji, ali nije bila u cilindru, vec je padala ispred kosa.

 Tako je. Lopta je bila jedno 20-30 cm van obruca i bilo je bas ocigledno svakome ko je bio na toj strani

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam šta si ti gledao, ali ta lopta bi ušla koš xD

Bukvalno se vidi na usporenom snimku da nije ni blizu da bude padne ispred obruča, a i prosto je nemoguće da ne dođe do koša kad se vidi gde je Bolomboj skida.

Ocigledno je da si ti odlucio sta je istina sa snimka. Opet kazem da sam u liniji obruca i da je lopta padala ispred obruca i ovo sa slike je najniza tacka u kojoj je Bolomboj uhvatio. To je i sudija objasnio Lasu i on je to prihvatio, ali ne znam ni zasto je to sada bitno. Sada treba nekom  narativ da je sudija odlucio utakmicu. Nista ne pisete da je Teo dva puta izgubio loptu tako sto su ga udarili po rukama. Mozemo izvlaciti jos gomilu situacija, ali to ne menja cinjenicu da smo zasluzeno dobili. Mozda nije lepo i onako kako bi voleli, ali smo dobili. Ovakve pobede daju timu mogucnost da raste.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nenadd said:

Mnogo vise ima smisla silbovati Simonovica, po svakom kosarkaskom osnovu.

Cak bi u slucaju dobre sezone obojice lakse bilo zadrzati Tobija nego Marka kome smo apsolutno usputna stanica.

A treba silbovati Davidovca 

Samo lud covek bi se odrekao Simonovica

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@VISOKOLETAC ma mani ih, jos ce ispast da nam poklonjena pobjeda.

Non stop igraci Bayerna u kukovima igraca Zvezde i udaraju po rukama igrace Zvezde.

Ovo Bolomboy-ovo bilo cisto da cistije moze biti, lopta ni do 1 obruca nije isla.

 

Sto se tice Jokubaitisa i Laprovitole, ne znam ali ih ocekujem da zaigraju jer zasto ne? Nije da nas je nesto mazilo ove sezone😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

A treba silbovati Davidovca 

Samo lud covek bi se odrekao Simonovica

Ja bih i jednog i drugog. I da se dovedu dva krštena igrača u reketu. Simonović em što trenutno nije kvalitet za EL, kao Petrušev neće biti sigurno. Em je Miškova kombinacija gde je došao da digne cenu pa sledeće godine da zbriše negde. Već viđeno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ocigledno je da si ti odlucio sta je istina sa snimka. Opet kazem da sam u liniji obruca i da je lopta padala ispred obruca i ovo sa slike je najniza tacka u kojoj je Bolomboj uhvatio. To je i sudija objasnio Lasu i on je to prihvatio, ali ne znam ni zasto je to sada bitno. Sada treba nekom  narativ da je sudija odlucio utakmicu. Nista ne pisete da je Teo dva puta izgubio loptu tako sto su ga udarili po rukama. Mozemo izvlaciti jos gomilu situacija, ali to ne menja cinjenicu da smo zasluzeno dobili. Mozda nije lepo i onako kako bi voleli, ali smo dobili. Ovakve pobede daju timu mogucnost da raste.

Lopta je ulazila u obruč i samo slep to nije video iz bilo kog ugla da se gleda. Jednostavno vratite snimak pa pogledajte ponovo, a ne to šta ste videli samo jednom na licu mesta. Čak u trenutku hvatanja Bolomboja, najbliža strana lopte je bukvalno u ravni sa obručem, a kreće se i dalje ka njemu i s obzirom na to koliko je visoko, bar bi udarila u obruč, ako ništa drugo, a to je svakako silazna.

TgnPnQ9.png

 

Ne vidim potrebu za poturanjem meni neke priče da ja forsiram guranje sudija. Prokomentarisao sam samo tu jednu situaciju koja je 1/1 jasna - silazna kao kuća.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Lopta je ulazila u obruč i samo slep to nije video iz bilo kog ugla da se gleda. Jednostavno vratite snimak pa pogledajte ponovo, a ne to šta ste videli samo jednom na licu mesta. Čak u trenutku hvatanja Bolomboja, najbliža strana lopte je bukvalno u ravni sa obručem, a kreće se i dalje ka njemu i s obzirom na to koliko je visoko, bar bi udarila u obruč, ako ništa drugo, a to je svakako silazna.

 

Ne vidim potrebu za poturanjem meni neke priče da ja forsiram guranje sudija. Prokomentarisao sam samo tu jednu situaciju koja je 1/1 jasna - silazna kao kuća.

Ok, onda ostani ubedjen u to. Svi smo videli to zato sto nije bila ni blizu obruca. Cela ruka Bolomboja ispred obruca, a to se cak vidi i na tvojoj slici, a lopta je padala sa visokim lukom i ovo joj je najniza tacka.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Ok, onda ostani ubedjen u to. Svi smo videli to zato sto nije bila ni blizu obruca. Cela ruka Bolomboja ispred obruca, a to se cak vidi i na tvojoj slici, a lopta je padala sa visokim lukom i ovo joj je najniza tacka.  

A jbg, ti veruj u ono što se sećaš a jednom si video. Ja sam pogledao na snimku naknadno bar 20 puta, samo snimak ne mogu da okačim.

Lopta jeste padala visokim lukom, ali je i dalje išla napred i s obzirom koliko ju je Bolmoboj uhvatio iznad obruča, verovatno (za mene sigurno) bi ušla u koš, a bar u obruč udarila 100%.

 

No, neću dalje da nastavljam. Rezultat je bio 0:0 u tom trenutku, pa ne znam kako je ta situacija i mogla da odluči bilo šta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Lopta je ulazila u obruč i samo slep to nije video iz bilo kog ugla da se gleda. Jednostavno vratite snimak pa pogledajte ponovo, a ne to šta ste videli samo jednom na licu mesta. Čak u trenutku hvatanja Bolomboja, najbliža strana lopte je bukvalno u ravni sa obručem, a kreće se i dalje ka njemu i s obzirom na to koliko je visoko, bar bi udarila u obruč, ako ništa drugo, a to je svakako silazna.

TgnPnQ9.png

 

Ne vidim potrebu za poturanjem meni neke priče da ja forsiram guranje sudija. Prokomentarisao sam samo tu jednu situaciju koja je 1/1 jasna - silazna kao kuća.

Ozbiljno lupetanje. Jebote, po ovoj slici Bolomboj je dirao i obruc, trebalo su da priznaju kos 😂. Ne verujem kakvih baljezganja ovde ima, ali dobro. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Lopta je ulazila u obruč i samo slep to nije video iz bilo kog ugla da se gleda. Jednostavno vratite snimak pa pogledajte ponovo, a ne to šta ste videli samo jednom na licu mesta. Čak u trenutku hvatanja Bolomboja, najbliža strana lopte je bukvalno u ravni sa obručem, a kreće se i dalje ka njemu i s obzirom na to koliko je visoko, bar bi udarila u obruč, ako ništa drugo, a to je svakako silazna.

TgnPnQ9.png

 

Ne vidim potrebu za poturanjem meni neke priče da ja forsiram guranje sudija. Prokomentarisao sam samo tu jednu situaciju koja je 1/1 jasna - silazna kao kuća.

Meni na ovoj slici deluje izduzeno ruka Bolomboja hmmmm 🤔 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A jbg, ti veruj u ono što se sećaš a jednom si video. Ja sam pogledao na snimku naknadno bar 20 puta, samo snimak ne mogu da okačim.

Lopta jeste padala visokim lukom, ali je i dalje išla napred i s obzirom koliko ju je Bolmoboj uhvatio iznad obruča, verovatno (za mene sigurno) bi ušla u koš, a bar u obruč udarila 100%.

 

No, neću dalje da nastavljam. Rezultat je bio 0:0 u tom trenutku, pa ne znam kako je ta situacija i mogla da odluči bilo šta.

E, pa dobro, posto si uporan pogledao sam snimak. Iz ovog ugla kamera nije merodavna posto je iskosa i daje opticku varku. Meni je to profesija, pa se i razumem ponesto u to. Kao sto kazem svako je ubedjen u ono sto je video, ja uzivo u ravni kosa, a ti sa kamerom iskosa. Ja vise necu o ovoj temi.

 

7 minutes ago, zvezdsusrcu said:

Ozbiljno lupetanje. Jebote, po ovoj slici Bolomboj je dirao i obruc, trebalo su da priznaju kos 😂. Ne verujem kakvih baljezganja ovde ima, ali dobro. 

I ja stalno citam razne baljezgarije, ali kada god nesto napisem o tome mene kazne. Zamisli da sam ja napisao ovo sto si ti napisao, dobio bih 3 dana sigurno. Ja bih ti preporucio da vise nista ne citas 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...