Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Prica sa tortom nema nikakve veze sa navijackom grupom vec sa nekim iz uprave fkcz tada.

 

Nikada nijednim gestom na Zvezdinoj utakmici nije istaknuta naklonost ka Vucicu ili naprednoj stranci od strane njih. Ne postoji dokaz za tako nesto. A postoje dokazi i prozivanja i Vucica i Brnabicke i Vulina itd. Samo je to uradjeno svega nekoliko puta u ovih 10 godina. Cak je od strane grupe skinuta slika Vucica i Marakane iz Terzine kancelarije i za to je postojao dokaz ko je pratio rsb tada.

 

Sa druge strane grupa ne skandira protiv Vucica iz njima znanih razloga ali sigurno nece tuci ljude po zapadu/istoku niti bi to radili u Areni sad da neko skandira. Isti je slucaj i sa Covicem.

 

Ja se ne slazem sa grupom po nekoliko stavova, ali da ih optuzujemo za neke stvari za koje ne bi trebalo da ih optuzujemo (bez ikakvih dokaza osim ako neko misli da je dokaz rendom tekst sa rendom portala) jednostavno nije fer.

 

Sto se tice Olimpijakosa, ta prica je apostrofirana, sve je bilo okej prosli put i ne vidim razlog zasto bi bilo sta drugacije naredni put.

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 said:

Е ако су новинари пренели то је онда свето писмо, нема даље расправе. То ко му је дао торту је много битно пошто си ти то поменуо онако успут, ваљда да пецнеш на фињака само ко за инат испало је да је у питању неистина "и шта ћемо сад?". Ко је донео торту, ко је организовао, знаш или не знаш? А што помињеш ако не знаш? Ето ако смем и ја нешто да питам пошто цео дан само одговарам.

 

Vidi, druze, non-stop masis poentu i bavis se nebitnim detaljima i teras mi da ti odgovaram i samo skreces temu sa poente. 

 

Kad cete organizovano i zvanicno podrzati tim koji volimo na utakmicama ABA lige? 

Kada cete da se pozabavite malo i situacijom u Srbiji (Kosovo excluded)? Politickom situacijom pre svega. Da ne bude zabune, da budem precizan, da ne pocnes o pricama o humanitarnoj pomoci, davanju krvi i slicno - sto je OK. 

 

Ako hoces odgovori, ako ne zaobidji me. Hvala.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Opala ovde najezda neka🤣 Pazite ovako, mislim da niko nije toliko retardiran da ne kapira sta se desava vec godinama sa ugovorima Keselju, Raduljici, Bjelici, vracanje Pere Antica, Cirbesa i ostale budalastine kojima neko vuce lovu iz kluba. Pa zar stvarno neko misli da to ljudi mogu da trpe i cute doveka? Ajde lagano pakovanje, vreme je…

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Зашто је вама толико битно да Делије подрже Звезду у АБА лиги ако их толико не волите па то потенцирате? Људи имају свој став којег се држе, а не као овде поједини данас једно, сутра друго и онда паметују како знају а већини главни извор информација новине...

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Vidi, druze, non-stop masis poentu i bavis se nebitnim detaljima i teras mi da ti odgovaram i samo skreces temu sa poente. 

 

Kad cete organizovano i zvanicno podrzati tim koji volimo na utakmicama ABA lige? 

Kada cete da se pozabavite malo i situacijom u Srbiji (Kosovo excluded)? Politickom situacijom pre svega. Da ne bude zabune, da budem precizan, da ne pocnes o pricama o humanitarnoj pomoci, davanju krvi i slicno - sto je OK. 

 

Ako hoces odgovori, ako ne zaobidji me. Hvala.

Није било небитно док је "торта била став трибине". Али океј

 

Је л' север политичка странка да се бави питањима у земљи? И зашто Косово ексклудед? Ево људи иду избори, гласајте, скидајте власт, ко вам брани? Шта би вам значило толико да север крене да се буни око цена млека? Толико политичких странака има, толико покрета а ви запели да вам навијачка група осваја слободу. Север се једном зајебао, дао све од себе да се скине Милошевић а заузврат је добио континуиране покушаје да се угаси навијачки покрет после 2000. И сад би волели да опет север ставља леђа под пендрек? Е па стварно ми је жао али неће моћи.

  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Нема потребе да гуглам, исту трпим откако сам прву поруку послао. Сви све знају а заправо нико ништа не зна, али није ни битно кад се пљују они за које се сви слажу да не ваљају. 
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fromthecorner said:

Covic je poslao Simona na jutarnji, kojeg nam jedinog jos nije ogadio, da prica o tome kako je i Armani ulozio pare a nema rezultate. I sad oficijalna Zvezdina stranica kaci isecak iz jutarnjeg 😭😭😭

 

 

 

"a tema je BIO i kk crvena zvezda"

zasto nas je tukao taj tema?

Edited by uini
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se za off topic ali kad vidim kako grupaši iznenada izranjaju, i čude se, obrazlažu i objašnjavaju... Ja ih ne podnosim i nikoga, ko grupu na bilo koji način podržava. Iz ličnog iskustva. Bio sam na par Zvezdinih gostovanja u LŠ (nema veze kojim), i na svakom sam imao probleme sa njima. Svakom. Nemam decu ali bio sam sa ženom, ne mogu da kažem da su nas napali.. ali opljačkali, bogami jesu.. navijačke rekvizite koje smo kupili ono za uspomenu, jel. I svaki put je bilo njih nemam pojma koliko, pun vagon ili na nekom trgu / stanici, a mi par koji ide na utakmicu. Znam kako je bilo ne treba niko da mi objašnjava. Prosto su mi se zgadili. I tu zaključujem na tu temu.

A realno od utakmice s Bayernom nemam baš nikakva očekivanja. Vidim, zalizani nije ni pobedu upisao u EL, a već se konektovao sa Dilejama.. atmosfera nam je manje više na psu.. povrh svega i te povrede.. Iskreno, baš bi bio iznenađen ako nekim slučajem pobedimo. A značilo bi nam itekako.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stefi88 said:

Sutra samo jaka podrska timu, igracima, treneru i svima koji omogucavaju da smo vec godinama redovni ucesnici Evrolige.

Uzivajte dok traje.

Sta dok traje? Hoces reci posle Covica potop? Doci ce nova uprava, proklomovani ciljevi su dva evroligasa sa A licencama, tako da ne znam dokle ce stavda traje. Jedino ako si mislio uzivajte u gledanju Davidovca dok traje, jer eto trener jos uvek nije stigao da razgovara sa Bjelicom. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, suptil said:

Sta dok traje? Hoces reci posle Covica potop? Doci ce nova uprava, proklomovani ciljevi su dva evroligasa sa A licencama, tako da ne znam dokle ce stavda traje. Jedino ako si mislio uzivajte u gledanju Davidovca dok traje, jer eto trener jos uvek nije stigao da razgovara sa Bjelicom. 😄

Nije došao Bjelica da trenira i razgovara, već da igra.

Link to comment
Share on other sites

Daj vratite se na jebenu temu, imamo utakmicu sutra. 
 

Treba da shvatite da je broj ljudi koji pise ovde i koji ce biti sutra na utakmici otprilike 35. To da znaju ovi sto zapocinju revoluciju, a nisam siguran ni da ce oni sami biti sutra tu.

 

Ove padobrance koji su se nakotili danas braneci klub od imaginarnog neprijatelja valjda ce resiti moderacija, ili nek napisu nesto o samoj ekipi ili dovidjenja, promasena tema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

   da odem u off topic malo...

 

nece biti lako sutra, Bajern je solidan imaji brze bekove sto nama ne odgovara ali ti bekovi su sitni i losi defanzivci sto nam odgovara ( Edwards i Francico)...samo da nekako pobedimo sto je jedino bitno da se vidi od sutrasnje utakmice pa da vidimo sta i kako dalje...po nekim najavama bice doselekcije za par dana...

 

  kakav "presing" kluba danas, stati pa gledati...gde god krenes rasprava o klubu, igraci gostuju po tv-u...moram priznati da se ne secam ovakve situacije....

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Piksi said:

Vidim, zalizani nije ni pobedu upisao u EL, a već se konektovao sa Dilejama…

 

Nevezano od cele danasnje price, stvarno mislim da nema potrebe da se nas novi trener koji je dosao pre 7 dana etiketira kao zalizani. Nista jos nije pogresno uradio, dosta razgovara sa novinarima i trudi se da bude transparentan, vidi se da mu je stalo. On nema ama bas nikakve veze sa tenzijama prema Covicu. Uz to uopste nije malo ime u svetu kosarke, ako neko zasluzuje u ovom klubu trenutno postovanje i strpljenje to je on…

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fromthecorner said:

 

Nevezano od cele danasnje price, stvarno mislim da nema potrebe da se nas novi trener koji je dosao pre 7 dana etiketira kao zalizani. Nista jos nije pogresno uradio, dosta razgovara sa novinarima i trudi se da bude transparentan, vidi se da mu je stalo. On nema ama bas nikakve veze sa tenzijama prema Covicu. Uz to uopste nije malo ime u svetu kosarke, ako neko zasluzuje u ovom klubu trenutno postovanje i strpljenje to je on…

Ništa nisam loše ni rekao ni ne mislim o njemu, čak stoviše, znam, da mu nije niti će mu biti lako.. tek mora da se pokaže u predstojećim utakmicama. Prosto kad neko može da bude nazvan rumeni ili repati, pa nek ovaj bude zalizani.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Nevezano od cele danasnje price, stvarno mislim da nema potrebe da se nas novi trener koji je dosao pre 7 dana etiketira kao zalizani. Nista jos nije pogresno uradio, dosta razgovara sa novinarima i trudi se da bude transparentan, vidi se da mu je stalo. On nema ama bas nikakve veze sa tenzijama prema Covicu. Uz to uopste nije malo ime u svetu kosarke, ako neko zasluzuje u ovom klubu trenutno postovanje i strpljenje to je on…

 

nije ni mishko, originalni zalizani, nista lose uradio, naprotiv. uradio je vise nego zvezda i partizan zajedno.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...