Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Zanimljivo mi je što su svi razočarani Simonovićem, a on igra potpuno van pozicije. 

Kao da nam npr Rokas igra na pleju i mi kažemo - vidi ga, nema on kvalitet za EL. 

 

Meni izgleda da Simon ima najbolje telo da sačuva Kaminskog i da isključivo na centru treba da igra, pa onda da mu sudimo. 

Ne bih se složio sa tobom. U tri utakmice odigrao ukupno 4 minuta kod novog trenera. Protiv FMP je bio van sastava pod obrazloženjem da je bio bolestan ali i posle FMPa je bio u timu ali bez minuta tačnije 4minuta sinoć. Znači nije da je igrao svaku utakmicu po 10+ minuta na neprirodnoj poziciji pa da govorimo o ne snalaženju. Više mi deluje da ga novi trener ne vidi u svojoj koncepciji. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ne bih se složio sa tobom. U tri utakmice odigrao ukupno 4 minuta kod novog trenera. Protiv FMP je bio van sastava pod obrazloženjem da je bio bolestan ali i posle FMPa je bio u timu ali bez minuta tačnije 4minuta sinoć. Znači nije da je igrao svaku utakmicu po 10+ minuta na neprirodnoj poziciji pa da govorimo o ne snalaženju. Više mi deluje da ga novi trener ne vidi u svojoj koncepciji. 

Pa ako nije igrao, onda nemamo čime da budemo razočarani. 

Sferopulos ga ne vidi kao PF, jer on to i nije, a u hijerarhiji ima 3 centra ispred sebe. 

Ili mu napraviti mesto na petici ili naći novi klub

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ajde da vas zamolim da ne pricate o Filipu, jer koliko znam on je trenutno u Klipersima. Nema nikakve veze sa desavanjima sa Zvezdom.

Izgleda da ga tamo nece i da se sprema povratak u Evropu. Jedino ako ga Mega ne uzme, ja drugu opciju osim Zvezde ne vidim

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan1 said:

Izgleda da ga tamo nece i da se sprema povratak u Evropu. Jedino ako ga Mega ne uzme, ja drugu opciju osim Zvezde ne vidim

Prosečni cigan za svakog igrača koji se vraća iz NBA u EL (šala mala).

 

Pa verujem da bi ga i neke druge EL ekipe rado pokupile pošto se dobro pokazao prošle sezone.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Don Dusko said:

Ajde da vas zamolim da ne pricate o Filipu, jer koliko znam on je trenutno u Klipersima. Nema nikakve veze sa desavanjima sa Zvezdom.

 

Verovatno ga zbog ovog povezuju:

 

"Ipak, kako javljaju novinari, koji blisko prate Kliperse, Tajron Lu neće računati na našeg košarkaša, pa se očekuje da tim otkupi ostatak njegovog ugovora i pošalje ga na tržište slobodnih agenata."

 

Svakako slazem se da ne trebamo se baviti spekulacijama ovde vec tek ako nesto ima konkretno.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa ako nije igrao, onda nemamo čime da budemo razočarani. 

Sferopulos ga ne vidi kao PF, jer on to i nije, a u hijerarhiji ima 3 centra ispred sebe. 

Ili mu napraviti mesto na petici ili naći novi klub

Pa to je to. Sam tvoj upis nameće krajnje rešenje. S obzirom da ga ne vidi na PF a da ima 3 centra tu više nema prostora za njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic je dokaz da su se u klubu potpuno pogubili.
Godinama ne igra nista, nema snage za duze od 5 minuta kosarke, nije dobio ni sekunde u finalu plej ofa a opet su ga produzili i zauzima mesto u 15 i poziciju centra.
Upravo tih par minuta Kuza u derbiju je prava slika našeg totalnog rasula u sezoni sa najvećim budžetom u istoriji kluba iako nam od 5 centara ni jedan nije van rotacije.

Već treću sezonu se blamiramo big time: Obradovićev tim nakon nekoliko meseci spašava Radonjić, Vladin tim nakon 1-6 spašava Duško i sada Duškov tim nakon 1-3 treba da čupa Janis.
Tendencija jasna kao dan:
Sferopulos, ako je raso na grani, ili nema pas za šta da ga ujede, prihvata i ugovor za narednu sezonu sa okosnicom:
Nedara, Yago, Deda, Luka, Ilić i Topić i oproštajna sezona za Lazu.
Čoki mu završava Petruševa preko nekih veza kao i top pojačanje i second coming Gudurića i već na 0-1 u EL tražimo spasitelja i vraćamo grka na biro rada.

Odlazi štetočino...
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Upravo tih par minuta Kuza u derbiju je prava slika našeg totalnog rasula u sezoni sa najvećim budžetom u istoriji kluba iako nam od 5 centara ni jedan nije van rotacije.

Već treću sezonu se blamiramo big time: Obradovićev tim nakon nekoliko meseci spašava Radonjić, Vladin tim nakon 1-6 spašava Duško i sada Duškov tim nakon 1-3 treba da čupa Janis.
Tendencija jasna kao dan.
Sferopulos, ako je raso na grani, ili nema pas za šta da ga ujede, prihvata i ugovor za narednu sezonu sa okosnicom:
Nedara, Yago, Laza, Deda, Luka, Simon, Ilić, Kuz i Topić.
Čoki mu završava Petruševa preko nekih veza kao i top pojačanje i second coming Gudurića i već na 0-1 u EL tražimo spasitelja.

Odlazi štetočino...

Kamo sreće da nam je Gudure umesto Tea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Pa govori mu 

 

,,Pusti ti sta prica ovaj Grk, idem ja da igram pa ces ti  posle, mozda''

Рек’о му је: “у име Срба и Грка нека се крка”

3 hours ago, NMX said:

 

Ali kakvo saopštenje hahahahhahahhaha

 

Sve na stranu i nepismenost i pristrasnost ali deo dobra igra u Lajpcigu uprkos porazu pa idite u pičku materinu ako je i za Dileje sever, previše je :lol_2:

 

I klub uzme i to podrži i šeruje. Ajmo sad sledeća objava, kačenje zastavica Indije i Pakistana ili tako neka forica. 

 
Па добро јефтина тарифа за адвертајзинг

Link to comment
Share on other sites

Hvala Kuperu I drugom kolegi...

 

Odbrana/strana pomoci, sta to beše!! Jos smo "dobro" i prosli.

 

13 minutes ago, Cooper said:

.6fa520be443d09c3b9145e8a4c6201c2.gif

 

23 minutes ago, Cooper said:

.2f8d097b46e3ee8369df4c570403490f.gif

 

2 hours ago, Cooper said:

ezgif-4-006d6cc480.gif

 

 

 

 

21 hours ago, Cooper said:

.64c0c20fa6df277db22d5307ed585fa0.gif

 

21 hours ago, Cooper said:

.d7a16e9167091f5a76e086202bb3d87a.gif

 

19 hours ago, fillam said:

Klizavo kad je PJ sa loptom.

 

7497d2c7a89c4affb6b5facb54f15341.gif

 

fb5e6240bcc04f798e6335432746b288.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Posle gledanja ovih isječaka još sam sigurniji u stav da nam je Hanga jedan od najbitnijih igrača u ekipi. On i Bolomboj koliko mogu drže neki balans, jer jedini donose igru u oba pravca. Može i Gidraitis da donese to, ali on je više timski defanzivac. Nije čudo da smo sa njima dvojicom na parketu nadigrali KKP u prvoj utakmici. Mislim na Hangu i Bolomboja. Onda je jasno kolko nam je potreban Hanga u ovom teškom periodu.

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Filip je visak Klipersima, kao sto je bio i Siksersima. 

Sto se tice dolaska u Zvezdu, mislim da bi bilo ozbiljno sviranje qrcu na ovaj roster.

Ja bas mislim da bi bio vrhunsko pojacanje i jedan od najbitnijih igraca. 

6 minutes ago, Zvezda_Srb1991 said:

Ima li ikakvih vesti o Hangi? Ima li sanse da zaigra u cetvrtak? 

Igra. I Nedovic bi trebao igrati.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...