Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Dobro je što nismo uspeli da pobedimo Monako ili Virtus, jer bi onda Sferopulos morao još nedelju-dve da bleji u Grčkoj sa spakovanim koferima.

pa ja stvarno pocinjem da verujem da su porazi dosli ko poruceni

 

a i moguce sto rece Luka u podcastu da se cekala sigurica za novog trenera (utakmica sa fmp) 🙂

Link to comment
Share on other sites


Ako Čoki i Janis nakon deža-vi ispadanja Nedovića ipak vrate prepariranog Bjelicu u roster, mi smo bukvalno sahranili poziciju 4 do kraja sezone. Doselekcije neće biti sve i da nam Lidej u ova dva derbija strpa po trijes poena preko hokejaških izmena Dalibora, Dede i Lazarevića.


Prokleta je Amerika...Filipeee.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu Sferopulos je bas bio u problemu kad je morao da prihvati nasu ponudu. I dalje stojim da bez doselekcije ova ekipa nema domete. Nemamo igraca koji moze da igra iz izolacije, tj. Mitrovic je jedini takav i donekle Davidovac, cak ne mozemo ozbiljno igrati ni na mismec situacije. To sve ozbiljno limitira nase ofanzivne potencijale. Ako izuzmemo Asvel mi smo protivnicima davali 74, 76 i 78 poena. Prosek 76 sto je za jednu ekipu koja se smatrala izrazito ofanzivnom jako skromno. Cak i sa Asvelom smo 8 u ligi po datim poenima, bez njih negde na 15 mestu. Njima niko nije dao ispod 88 poena, sto jasno govori o kakvoj ekipi je rec i koliko nas ofanzivni potencijal povecava cinjenica da smo igrali sa njima. Ako smo smatrali da nam je napad jaca strana od odbrane a bez Asvela smo negde na 15 mestu u EL onda je to jasan pokazatelj da tesko da mozemo bolje. Uz to nase mane su potpuno vidljive i protivnici ce ih sve vise eksploatisati. Bjelica prosto nije resenje za nase probleme, sta vise mislim da ih uvecava. Sve se svodi na to kakav ce nam biti procenat suta za 3, a suteve cemo sve teze dobijati jer ce protivnici biti sve spremniji na to.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

Trenutno smo po broju pokusanih suteva za tri na drugom mestu, a po broju ubacenih suteva za tri na 6, sto znaci da smo solidno eksploatisali isti. Tesko da se tu moze ocekivati neki napredak. Tako da je pitanje svih pitanja sta kad nam protivnik  osujeti sut za 3, sta je plan b

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

odgledao sam sada ceo podcast i Kuzma je rekao jednu pravu stvar

za roster koji je Dusko prosle godine prihvatio neko bi isao u zatvor 

 

trpali su ga obojica lepo

mora da je neko kuvanje u klubu, sumnjam da bi Kuzma to rekao tek tako

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nele said:

Bjelica ce ovim potezom iz top3 omiljenih igraca da mi predje u top1 najomrazenijih, nadam se da nije istina.

Histerisao sam celog leta, nervirao se do skoro, sad je nastupila ona faza kad te boli uvo sto Srbija nema more.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, srlepajce said:

Sta je tu dobro?

Dovedes igraca kog nije trener trazio, neka kombinacija evo mogu da se kladim i onda trpas trenera 

 

   ni ti ni ja ne znamo kad je krenulo sve oko Ivanovica i da li ima Bjelica neke veze sa tim...pretpostavljam da ima u nekoj meri...jedino sto mi smeta u svemu ovome je to sto je klub trebao da izadje sa saopstenjem kad se to desilo i da kazu da je Bjelica suspendovan zbog toga i toga i sve bi bilo ok...ovako dolaze insajderi sa raznih strana koji govore nije bilo nista, sve je ok a na kraju se uvek ispostavi da je bilo necega...

  kao i prosle godine oko registracije Kampaca...

9 minutes ago, kokodakalo said:

Trenutno smo po broju pokusanih suteva za tri na drugom mestu, a po broju ubacenih suteva za tri na 6,m sto znaci da smo solidno eksploatisali isti. Tesko da se tu moze ocekivati neki napredak. Tako da je pitanje svih pitanja sta kad nam protivnik  osujeti sut za 3, sta je plan b

  druze kako to pricas, pa mi smo direktno izgubili ove 3 utakmice zbog loseg suta za 3...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mozete kriviti nijednog igraca pojedinacno, pa ni grupno

 

Uprava je u zadnjih 5 sezona smenila/ raskinula ugovor sa 4 trenera i to pre decembra.

 

To nije ozbiljan pristup za pravljenje rezultata, pogotovo ako nemas budzet Barse ili Reala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hakeem said:

   dosao bi zbog para kao i vecina profesionalnih sportista

Ne bi dosao, jer je odbio i Barselonu koja mu je ponudila sigurno vise nego sto smo mi u stranju da ponudimo. Da ne idem toliko daleko da je to njegov grad i njegov klub. Jednostavno mu je ocigledno dobro u Zenitu, pogotovu sa finansijske strane.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put pred derbije da sam pesimista, jer su nam Lazić i Nedović koncepcijski jako bitni. Izostanak jednog je veliki hendikep a obojice je prava katastrofa.
Ne znam, i ovaj Sferopulos mi od Makabija ne uliva poverenje, i najava ovog kompromisa sa Bjelicom mi otprilike govori da je tu da sluša Ćokija i uzme pare, a ako nešto usput uradi dobro je. Znači, otprilike sve što nam nije trebalo.
Nema teorije sa ovim povredama, trenerom i sastavom imamo uspešnu sezonu. Mi po svoj prilici u EL gubimo korak već za 3,4 kola, i to je to od sezone.

Link to comment
Share on other sites

Najverovatnije je Duško video da Bjelica nije u stanju da igra na visokom nivou i tražio da se odstrani. Novi trener nije imao priike da se uveri u njegovo stanje, tako da je logično da će da ga testira. Uglavnom, većina napisanog se svodi na tračeve, teško ćemo bilo šta saznati šta se zaista desilo. Nama je neophodno pojačanje na beku i krilnom centru. To smo već apsolvirali. Videćemo koga će Čov...Sferopulos dovesti. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Najverovatnije je Duško video da Bjelica nije u stanju da igra na visokom nivou i tražio da se odstrani. Novi trener nije imao priike da se uveri u njegovo stanje, tako da je logično da će da ga testira. Uglavnom, većina napisanog se svodi na tračeve, teško ćemo bilo šta saznati šta se zaista desilo. Nama je neophodno pojačanje na beku i krilnom centru. To smo već apsolvirali. Videćemo koga će Čov...Sferopulos dovesti. 

Holins i Kvinsi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...