Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Markoss said:

 

Demantovao sam da je Bjelica otisao zbog sukoba sa Duskom, jer to nije tacno. Tacno je da je otisao zbog povrede i da te povrede nije bilo, sutra bi se pojavio najnormalnije na treningu, i to su njegove reci. Sukobi su ono sto je Alimpijevic imao sa Perom Anticem, ovo su razmirice, sporeckavanja koja se rese sutra ujutru bukvalno kad se ohlade glave. 

 

Svakako, u pravu si, trebao sam da iskuliram, ali su mi bas senzacionalisticki mediji isli jako na kurac, i onda sam otisao u drugu krajnost. 

 

My bad. 

Ja sam pre njegovog odlaska napisao da su u sukobu, kao sto su bili, svakako nije otisao zbog povrede, koliko znam on nije ni povredjen. Demonstrativno je napustio trening, i nije se vracao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

Ja sam pre njegovog odlaska napisao da su u sukobu, kao sto su bili, svakako nije otisao zbog povrede, koliko znam on nije ni povredjen. Demonstrativno je napustio trening, i nije se vracao.

 

Eto onda nam nisu iste informacije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

ako neces da se kaze kako je bilo, onda cemo verovati Markusu. Jednostavno je. Ovaj komentar - Markus stavio roze masnicu ali nijr bas tako ti je bas ono...ruzan.

Sinoć sam postavio za one koji su čitali. Bez uvijanja. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leki bg said:

Mislim da je Gabriel bolji fit od Kema, ali sta znam ja...

Mekan je Gabriel i neiskusan, lako ulazi u problem sa faulovima. 

Khem je opet iskusniji, dobro kontrolise skok, moze pogoditi i poneku poludistancu i nije los izvodjac bacanja, barem da se ja sjecam, nekih 70% otprilike. 

 

Inace, ne mislim da je Tobey taj koji ide.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Mekan je Gabriel i neiskusan, lako ulazi u problem sa faulovima. 

Khem je opet iskusniji, dobro kontrolise skok, moze pogoditi i poneku poludistancu i nije los izvodjac bacanja, barem da se ja sjecam, nekih 70% otprilike. 

 

Inace, ne mislim da je Tobey taj koji ide.

A tko po tebi misliš? Simke

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

A tko po tebi misliš? Simke

Da ali vrvt grijesim, mozda vise neki moj osjecaj jer znajuci rad Sferopulosa, koristio bi Tobeya kao roll mnogo vise nego sto je bio slucaj sa prethodnim trenerom. Opet sa druge strane hoce odbranu. 

 

Ozb cvrstinu bi imali pod reketom sa Birchom i Bolombojom, taj skok ne bi bio tolika boljka a ujedno obojica postavljaju jake blokove, nesto sto nam treba za nase spoljne igrace. Gabriel je npr na tom polju katastrofalan, njemu bi u Evropi svirali po 2 faula u napadu prilikom postavljamja bloka.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marcus said:

Vrlo logicno posle izjave Hange. Ocigledno domaci manekeni kojima nije odgovarala gvozdena disciplina a moze se prepostaviti ko su. Nema nista od ove sezone, na ovim ovakvim osnovama ne moze se napraviti bilo kakav rezultat. Bice klasicno odradjivanje. 

A nije da @Gurunije pisao i pre pocetka sezone kada su mnogi bili u transu od najbolje ekipe ikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gabriel nije 4, on je 5. Decko ne moze dalje od 3m od kosa. Veliki hustler, ima motor ali naivno ispada u odbrani, lose brani reket, lose se pozicionira/gradi skok.

Ne slažem se za Gabriela.

Sve što si rekao ne menja činjenicu da je Birch 5 i da nam to ne treba.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Khal Drogo said:

Sferopulos je i u Oli i Makabi bio po 4 godina ,kod nas ako izdrži 4 meseca da slavi 🙂  

A pritom ga ovde nagrdiše po komentarima 🤔... Što implicira da su upravama Olija i Makabija u to vreme bili neki jako strpljivi ljudi....

Link to comment
Share on other sites

Gabriel je ofanzivno prevelik minus da bi igrao na 4. Moze proci kao situacijska cetvorka u nekim specijalima al kao starter je pucanje samom sebi u koljeno. On je klasican energy guy. Na parketu se on nikad ne gasi i ide maksimalno u svakom posjedu al su kosarkaski kvaliteti dosta tanki. Ne vidim da bi se nesto usrecili s njim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gabriel nije 4, on je 5. Decko ne moze dalje od 3m od kosa. Veliki hustler, ima motor ali naivno ispada u odbrani, lose brani reket, lose se pozicionira/gradi skok.

Jeste u Lakersima bio cesce na 5, ali moze da pokrije 4. Skocan je, dovoljno brz, osecaj za blokadu i ima mesta za napredak. Birč je u ozbiljnoj silaznoj putanji.

 

Edit: nijedan NBA cut nam svakako ne leze ni blizu idealnog

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...