Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

8 hours ago, goldberg said:

 

Pa to je zato sto se samo nasi zaludni mediji bave EL, a oni to ne rade vodeci se nacelima istrazivackog novinarstva, nego samo potpaljuju masu.

 

Ostaje Segafredo u Bolonji i naredne sezone, samo je ugovor istekao.

 

No, ono sto je bas sprdnja je da sve manje ima zainteresovanih da baca pare na klubove u Evropi i da placa mesto u EL, a Srbija kao da se granici sa UAE i Bahreinom, u fazonu "tek smo poceli, ne znamo sta cemo sa parama".

 

Druze ne pratim domace medije. Ovo sve sto pisem sam procitao u stranim, konkretno italijanskim. 

Link to comment
Share on other sites

Pratim i ja i nakon pocetnog soka (a kako i ne bi, bukvalno ispada da nema 18 klubova koji mogu finansijski da isprate EL :ajme:), izgleda da ce tamo sve biti u redu. 

 

Mislim, izbacili 3-4 bogata kluba iz Rusije (opravdano, ali tako se desilo), Besiktas nema para, Bursa nema para, GC nema para, i sad vagaju da li Albu da spuste u EC, Valencia razmislja sta im sve ovo treba, Virtus ostaje bez finansijera, ma uzas. 

 

Naravno, bitno je da su nasi mediji preneli samo prvu vest, saopstenje Zanettija niko nije preneo. Zato je savrseno normalno da u Evropi 10 klubova ima milione na raspolaganju + Srbija, ali dobro, ovde traktori rade na patriotizam, a klubovi dobijaju novac u zavisnosti od decibela buke koju proizvode navijaci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lorenza zele Fener i Pao pored Reala spominje se da bi Fener dao Madara umesto otkupa 800 hiljada koliko traže Lorenza ne vidim  u Panati tu imaju Granta Slukasa Vildozu Nunna kao trpaca nekako najviše bi imao minuta u Feneru na 1 jer Kalates ide u Monako Lorenzo uzima sigurno njegove minute 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, crni_bombarder said:

Po navodima Španskog releva Valensija će igrati ek naredne godine i već uveliko spremaju tim za to takmičenje.

Rekao bih da je skoro pa sigurno da ce i Zvezda i Partizan igrati Evroligu sledece sezone, a da ce Paris da udje umesto Valensije, Albe ili Virtusa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Rekao bih da je skoro pa sigurno da ce i Zvezda i Partizan igrati Evroligu sledece sezone, a da ce Paris da udje umesto Valensije, Albe ili Virtusa. 

 

Mislis nadas se da je mafija na vlasti dovoljno izdasna da kupuje i dalje dva mesta u EL za dva projekta "zaboravimo jad i bedu u kojoj zivimo i zaronimo u svet u kojem smo mnogo mocni, cenjeni i uspesni"?

 

Uopste, ovo sa EL WC poprima groteksne razmere, ispada da se podrazumeva da SNS klubovi imaju zagarantovana mesta, pa se cas "Valencia salje u EC dok ne srede halu", cas nikakav problem nije da ta Valencia igra ako su nasli drugu zrtvu koja ce biti primorana da odustane od takmicenja (kao sto su ranije pikirali Albu).

 

Mislim, Valencia je potpisala ugovore sa dva bitna igraca prve petorke - Jones i Ojeleye, ako ce sa takvim timom u takmicenje u kojem niko ne ulaze ni trecinu sredstava potrebnih da se igra EL, onda je jasno da se pravi mesta za dva "najgledanija kluba u vasioni i sire".

 

Neka im daju vise te dve A licence, a ne da svake godine gledamo smeskanja SNS medija kako je ucesce KKCZ i KKP "sredjeno" i da je bilo ko ko se nada drugacijem ishodu onoliko naivan kao onaj ko veruje u smenu SNS vlasti na bilo kojem nivou u Srbiji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Andrea Trinchieri i Zalgiris se navodno dogovorili oko produzetka saradnje, trenutni ugovor je imao izlaznu klauzulu na kraju ove sezone.
Ethan Happ navodno napusta Gran Kanariju i potpisuje 2-godisnji ugovor sa Valensijom.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Ja ipak mislim da ce real i pao u finale.

 

I nadam se da Ergin dize trofej. Mada bi to jos sladje bilo protiv placka barcokasa.

Nema šanse Pao protiv Olija, ima da ih pohapse, a Fall je jedini centar( čak ni Tavares) koji gasi Lesora.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, crni_bombarder said:

Nema šanse Pao protiv Olija, ima da ih pohapse, a Fall je jedini centar( čak ni Tavares) koji gasi Lesora.

 

Daće Bog da tako i bude! 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...