Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ma dajte ljudi, majka u zivotu nije izgovorila ruznu rec, otac citav zivot putovao po svetu, brat i ja pevali sto kaze Barkli "Kisa pada, ja se klizam" i slicno...

Cim izadjes na ulicu, msma i tata ne postoje.

Mene ovaj klinja nasmejao od srca, a i sav je sladak i umiljat.

A evo na ovom drugom snimku vidimo tatka bilmeza, mislim vidi se na faci coveku.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni said:

Ma dajte ljudi, majka u zivotu nije izgovorila ruznu rec, otac citav zivot putovao po svetu, brat i ja pevali sto kaze Barkli "Kisa pada, ja se klizam" i slicno...

Cim izadjes na ulicu, msma i tata ne postoje.

Mene ovaj klinja nasmejao od srca, a i sav je sladak i umiljat.

A evo na ovom drugom snimku vidimo tatka bilmeza, mislim vidi se na faci coveku.

Bezbednije je "pticicama u gnezdu" - ne klizaju se.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 

Ne znam sta se vi gledali ili citali, ali Zoc bas korektan na KZS. 

 

Sta drugo da kaze covek kada ga novinar pita zasto nije pravljen faul, a on kaze da je trazio, vikao je Panteru, a sto nije napravljen ne moze da kaze... ali kako god odgovornost je preuzeo. 

 

Bio je Zoc mnogo puta nekorektan ali ne veceras. Veceras je bio vidno utucen. 

 

Kako je ovo preuzimanje odgovornosti?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Dete ponavlja ono što čuje od roditelja i okoline generalno. Nisu ovi sa SK mogli da gataju šta će otpevati, ali se vidi da nisu koristili mozak. Jer je valjda jasno da taj dečak ne može proceniti da li je nešto esencijalno dobro ili loše, te da svašta može da mu izleti.

 

Pa okej, ali mislim da je novinarka mogla da odreaguje bolje od toga sto ga je pustila da otpeva. Da ga bar zaustavi i kaze - ima lepsih Partizanovih pesama itd. 

4 minutes ago, Don Dusko said:

Pa jasno se videlo da je vikao Punteru da pravi faul. Sta je jos trebao da uradi?Da udje u teren i zagrli Franciska?

 

Pa kaze covek preuzeo je odgovornost. Ako kazes da si nekom nesto rekao, a da taj neko onda to nije uradio, ne vidim kako si ti time preuzeo odgovornost. Bukvalno je rekao Panter je kriv - ja sam mu rekao da pravi faul. 

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Je l' trebalonda slaže da bi se reklo da je preuzeo odgovornost?

 

Moze to Zoc smekerski da uvije u neku oblandu, ume to da odradi kad se pobedi. Nije bio na svedocenju, nego na kzs.

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Pa okej, ali mislim da je novinarka mogla da odreaguje bolje od toga sto ga je pustila da otpeva. Da ga bar zaustavi i kaze - ima lepsih Partizanovih pesama itd. 

 

Slažem se potpuno. Ali jbg, to ti je klasična situacija u kojoj se ne razmišlja i onda samo skapiraš kako imaš krizni PR.

 

7 minutes ago, Markoss said:

Pa kaze covek preuzeo je odgovornost. Ako kazes da si nekom nesto rekao, a da taj neko onda to nije uradio, ne vidim kako si ti time preuzeo odgovornost. Bukvalno je rekao Panter je kriv - ja sam mu rekao da pravi faul. 

 

Paaa, kad moram da prevedem 😄 Rekao je kako je kazao da se napravi faul, ALI ultimativno jeste njegova odgovornost koju preuzima - što igrači ne slušaju i(li) ne kapiraju to što im je kazao.

 

Ovde se previše krivice svaljuje na trenere generalno. Gde je in-game odgovornost igrača, neko sa toliko iskustva koliko ima KP bi morao da oseti kad treba napraviti faul. A ne da sve trener nacrta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Paaa, kad moram da prevedem 😄 Ovde se previše krivice svaljuje na trenere generalno. Gde je in-game odgovornost igrača, neko sa toliko iskustva koliko ima KP bi morao da oseti kad treba napraviti faul. A ne da sve trener nacrta.

Znaci Panteriska je kriv.

A neki rekose Kaminski.

Ja bih voleo da otpustite Kaminskog i to je jedini igrac koga bih voleo kod nas, fazon oprostio bih mu proslost i te fore.

Vi ga bre za sve krivite, i kad je kriv i kad nije. Cini se dobar momak, steta sto ne igra kod nas😁

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Znaci Panteriska je kriv.

 

Zamišljam situaciju na KKCZ live temi da Yago ili Nedović ne napravi taj faul... Verujem kako biste svi kritikovali Sferopulosa. Ne zezaj me, treba igrači malo i sami da promišljaju u toku utakmice.

 

Svakako je Želimirova odgovornost što je birao te igrače i on to zna. Što se tiče Kaminskog, ono sinoć je verovatno bila njegova najbolja EL partija u oba pravca do sada. 

Link to comment
Share on other sites

Odluke u takvim situacijama kao sinoć uvek donosi trener, bio to Željko Obradović ili najgori trener na svetu. Nema šta tu igrač da improvizuje, trener na TO kaže pravi se faul ili ne pravi se faul ili pravi faul tek ako dođe do preuzimanja itd. 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa tim, cak mi nije toliko ni kriv ni kod poslednje odbrane ogroman je to mismec bio da bi on mogao nesto bolje da odradi, Francisko je toliko brzi da je mogao da bira u onoj situaciji da l ce da probije ili ovako kako je zavrsio.

 

Kad smo kod oprastanja ruzne proslosti ja bi Kabokla u Zvezdi uzeo ne bi trepnuo.

Link to comment
Share on other sites

Gledam raspored ovih ekipa u playinu i van. Jedina realna meta za sve van playina je Valensija koja ima uzasan raspored a ne znam kad im se vraca Dejvis.

 

@Virtus

Barsa 

@Fener

Bayern

@Monako

@Makabi

Lyon

@Partizan

 

Oni ovdje u najboljem slucaju mogu uzeti 3 pobjede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Zamišljam situaciju na KKCZ live temi da Yago ili Nedović ne napravi taj faul... Verujem kako biste svi kritikovali Sferopulosa. Ne zezaj me, treba igrači malo i sami da promišljaju u toku utakmice.

 

Svakako je Želimirova odgovornost što je birao te igrače i on to zna. Što se tiče Kaminskog, ono sinoć je verovatno bila njegova najbolja EL partija u oba pravca do sada. 

Ocigledno ne citas KKCZ Live temu - tamo prsti od "objektivne kritike".

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kronostime said:

Ocigledno ne citas KKCZ Live temu - tamo prsti od "objektivne kritike".

:classic_biggrin:

Bila na zimovanju, veceras ce videti 😆 kod nas je Janis okarakterisan kao Coviceva ulizica, klimoglavac i sta sve ne, a tek kako se cascava Neda, uzivace obzirom da znam da ga prosto obozava😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Kako je ovo preuzimanje odgovornosti?

Sama semantika reci "preuzeti"... on je preuzeo odgovornost iako je u ovom slucaju igrac taj koji je trebao da reaguje, cak i bez njegove instrukcije. 

 

Pravi se neka fama oko ovoga ali zaista, mnoge KZS Zoca sam slusao i ovo je jedna od 10% najokrektnijih, i prema novinarima a i sto se tice onog sto je rekao. 

 

Eto, ne znam, poslusajte. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 ili onaj dečačić koji vrlo emotivno doživljava svaku Zvezdinu utakmicu (pa je doživeo internet nasilje od nekih debila od navijača KKP)...

 

Da se zahvalim javno Sarmagedonu koji je nabavio podatke od tog malog pa sam mu poslao majicu

Doduse to bilo onda kad su poste strajkovale pa mu paket dostavljen posle mesec dana

  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drperce said:

 

Da se zahvalim javno Sarmagedonu koji je nabavio podatke od tog malog pa sam mu poslao majicu

Doduse to bilo onda kad su poste strajkovale pa mu paket dostavljen posle mesec dana

GFvt07uXEAAgAoR?format=jpg&name=900x900

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...